האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

אב טיפוס פיתוח המערכת של מעטפת אווירית

אב טיפוס פיתוח המערכת של מעטפת אווירית

אב טיפוס פיתוח המערכת של מעטפת אווירית


בהתבסס על המחקר התיאורטי הקודם, ולדרישות עיצוב התהליכים של חלקי מעטפת טיפוסיים של חלליות, על מנת להשיג את מיצוי תכונות הייצור של החלקים, הכלי לחילוץ התכונות מתוכנן בהתבסס על ממשק ה- API לפיתוח משני של סימנס NX10.0. . מתבססים על תוכנת מערכת Matlab, כלי הכרייה של כלל החלטות התהליך וכלי התכנון החכם של מסלול התהליכים מתוכננים. הראשון מממש את פונקציית הכרייה של כללי ההחלטה הפוטנציאליים של נתוני התהליך ואת החלטת שיטת העיבוד של חלק המטרה, והאחרון מממש את תכנון מסלול התהליך של חלק המטרה.

אב טיפוס פיתוח המערכת של מעטפת אווירית

עיבוד Cnc של מעטפת החללית. -PTJ מכונות CNC חנות

נכון לעכשיו, ליחידת ייצור חלקי הפגז בחלל יש בסיס ציוד שלם מאוד, הכולל 5 מחרטות CNC אנכיות, 4 מרכזי עיבוד אנכיים, 4 מרכזי עיבוד וחיכוך אופקי, 2 מטחנות CNC ו -3 מדריכי לייזר אוטומטיים AGV, 1 סט דיגיטלי מערכת איסוף מידע וכו '. על בסיס זה, כדי להתמודד עם מצב הייצור "רב-סוג, אצווה קטנה" ולממש את העיצוב המהיר של תהליך החלק, עדיין ישנן הבעיות הבאות:

  • (1) לחלקי מעטפת החללית יש מספר רב של תכונות עיבוד וצורות גיאומטריות דומות, ולשיטת מיצוי התכונות המבוססת על זיהוי תכונות לוקח הרבה זמן לחשב, וקל להעריך לא נכון את תכונות העיבוד עם צורות גיאומטריות דומות.
  • (2) לחלקי מעטפת החללית דרישות גבוהות לאמינות תוואי התהליך. במהלך תהליך התכנון, אנשי התהליך צריכים להתייחס למספר רב של מסמכי תהליך היסטוריים ולסקור אותם שוב ושוב, דבר שמגביל מאוד את יעילות עיצוב התהליכים.
  • (3) לחלקי מעטפת החללית יש מספר רב של תכונות עיבוד והם מוגבלים על ידי כללי תהליך מורכבים, ותכנון מסלול התהליכים הידני אינו יעיל.

לאור הבעיות הנ"ל, נתח את הדרישות העיקריות של המערכת:

  • (1) חלקי מעטפת החללית כוללים יותר מ -10 מאפיינים אופייניים כגון צורה, צורה פנימית וחלון עגול. מאפייני העיבוד האופייניים מסווגים בבירור ויש להם שיעור שימוש חוזר גבוה, המהווים את המבנה העיקרי של רוב החלקים. מול המאפיינים האופייניים לחלקי מעטפת החללית, מיצוי התכונה מושג באמצעות מודלים עם פרמטרים מאופיינים, שיכולים להבטיח ביעילות את היעילות והנכונות של מיצוי התכונות. לכן, בהתבסס על ה- API של פיתוח משני של סימנס NX10.0, כלי חילוץ תכונות המבוסס על מודלים פרמטריים נועד להמיר את נתוני התהליך הכלולים במודל התלת -ממד לחלק למטריצת רכיבי תכונה מובנים.
  • (2) נתוני תהליך הסדנה נצברו במידה מסוימת. אפשר לתכנן כלי כרייה של חוקי תהליך החלטה למאפיינים האופייניים לחלקי מעטפת החללית, לכללי החלטת תהליכי כרייה הכלולים בנתוני התהליך ולהשתמש בכלים לחילוץ כללי החלטת תהליך לתכונת היעד תואמת את שיטת העיבוד המתאימה.
  • (3) באמצעות תכונות חלק מובנות כקלט, פיתח כלים לתכנון נתיבי תהליכים למימוש תכנון מהיר של מסלולי תהליך. על פי דרישות המערכת, פיתוח מערכת מתבצע לתהליך של חלקים ממודל תלת מימד לנתיב תהליכים. קודם כל, מודל תלת-ממדי של החלק נקבע על בסיס מודלים פרמטריים, ומידע על פרמטר תכונת העיבוד ומידע על יחסי תכונות העיבוד הכלולים במידע המודל התלת-ממדי של החלק הופכים למודל מובנה באמצעות כלי לחילוץ תכונה. שנית, כלי הכרייה של כלל החלטות התהליך משמש לכריית כללי ההחלטה של ​​שיטת התהליך בנתוני התהליך ההיסטוריים, ולפלט את ספריית חוקי ההחלטות. המודל המובנה בחלק משתמש בכלי חילוץ כללי החלטות התהליך כדי לחלץ את שיטת העיבוד המתאימה מספריית חוקי ההחלטות. טכנאים מקצים משאבי ייצור לעיבוד תכונות ליצירת מטריצת שלב תלת ממדית. מאידך גיסא, על פי מידע על מערכות היחסים של תכונת התהליך ומידע על מערכות יחסים של תהליכים, מפת המגמה של שלב התהליכים מאורגנת ותכנון מסלול התהליך מתבצע באמצעות הכלי לתכנון מסלול התהליכים.

קישור למאמר זה: אב טיפוס פיתוח המערכת של מעטפת אווירית

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


אב טיפוס פיתוח המערכת של מעטפת אוויריתחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.