האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

אולטרסאונד יכול להגביר את החוזק של מתכת מודפסת בתלת מימד ב-3%

אולטרסאונד יכול להגביר את החוזק של מתכת מודפסת בתלת מימד ב-3%

לפי דיווחים בתקשורת זרה, הודות למחקר חדש באוסטרליה, איכות חלקי מתכת מודפסים בתלת מימד עשויה להשתפר בקרוב. מדענים שם קבעו שאולטרסאונד יכול להגביר את החוזק של חומרים אלה על ידי שינוי המבנה המיקרו שלהם. צוות אוניברסיטת RMIT בראשות הדוקטורנט כרמלו טודרו ניסה לאחרונה טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית קיימת בשם "הפקדת אנרגיה מכוונת (DED)".

בשנים האחרונות, עם ההתפתחות המהירה של טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית, היא משנה במהירות את שיטות הייצור המסורתיות ואורח החיים שלנו. כנציג טיפוסי של טכנולוגיית ייצור מתפתחת, טכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית המתכתית המוקדמת ששימשה בתחום התעופה והחלל עברה יותר לשוק התעשייה, הרכב, הרפואה, העובש, החינוך והתכשיטים. כמה אתה יודע על טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מתכת? היום, Lei Jia Additive Editor יסביר לכולם את טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית הנוכחית של מתכת.

אולטרסאונד יכול להגביר את החוזק של מתכת מודפסת בתלת מימד ב-3%

מובן כי חוקרי RMIT השתמשו בשתי סגסוגות נפוצות שונות כדי להדפיס דוגמאות: Ti-6Al-4V היא סגסוגת טיטניום בשימוש נפוץ ברכיבי מטוסים ובשתלים ביו-מכניים; Inconel 625 היא סגסוגות בטמפרטורה גבוהה המבוססת על ניקל. סגסוגות נפוץ בשימוש בתעשיות ימיות ונפט.

לא משנה באיזה סוג של סגסוגת משתמשים, משטח התצהיר הוא למעשה גלאי גלים אקוסטיים, כלומר, כלי שיוצר רטט קולי. כאשר המתכת מתמצקת, רטט יפעל על המיקרו-גבישים כדי ליצור מבנה מהודק יותר. נמצא כי חוזק המתיחה ומתח התפוקה של חומרים אלו עלו ב-12% בהשוואה לאותה דגימה ללא אולטרסאונד.

Todrao אמר: "אם תסתכל על המיקרו-מבנה של סגסוגות מודפסות בתלת מימד, תגלה שהן מורכבות בדרך כלל מגבישים גדולים ומוארכים. בגלל התכונות המכניות הנמוכות יותר והנוטה יותר לסדקים במהלך תהליך ההדפסה, זה מקשה עליהם יותר. להיחשף אליו. מקובל ליישומים הנדסיים. עם זאת, המיקרו-מבנה של הסגסוגת המתקבל על ידי שימוש בגלים קוליים בתהליך ההדפסה שונה כמובן: גבישי הסגסוגת קטנים מאוד ואיזומטריים לחלוטין, מה שאומר שהם נמצאים בכל הכיוונים של חלקי מתכת מודפסים. האמור לעיל נוצר באופן שווה."

בנוסף, על ידי הפעלה וכיבוי של הגנרטור האולטראסוני במהלך תהליך ההדפסה, ניתן גם ליצור פרויקט בודד עם מיקרו-מבנים שונים באזורים שונים. זוהי איכות הנקראת "דירוג פונקציונלי", אשר שימושית מאוד כאשר בוחנים גורמים כגון משקל נמוך או שימוש מופחת בחומרים.

חוקרים מאמינים שברגע שטכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית המשופרת באולטרסאונד תתפתח, היא עשויה לשמש גם להגברת החוזק של מתכות אחרות, כגון נירוסטה, סגסוגות אלומיניום וסגסוגות קובלט.

סוגים רבים של רכיבים הידראוליים הודפסו בתלת מימד במתכת. לדוגמה, איידרו משתמשת בהידראולית מודפסת מנירוסטה שסתום בלוקים לשליטה על צילינדרים חד-פעמיים. החברה יכולה לחסוך במקום ולייעל את המעברים הפנימיים שלה. בהשוואה לרכיבים מסורתיים, יש לו קצב זרימה גבוה יותר ואובדן לחץ נמוך יותר. מכיוון שלא נדרש קידוח עזר, מתבטלת גם האפשרות של דליפה חיצונית.

בנוסף, שסתום הידראולי ניתן לערום הופק תוך שימוש בתכנון ושיפור של הדפסת תלת מימד (איור 3). שסתום הפחתת הלחץ המופעל ישירות עשוי מפלדה ומגולון למניעת קורוזיה. כאשר ללקוחות של איידרו יש כמות קטנה של ביקוש לשסתומים, עיבוד CNC לא ניתן לשליטה לגבי זמן האספקה ​​והעלות. להיפך, השסתום עוצב מחדש ויוצר באמצעות נירוסטה תלת מימדית, שהפחיתה את המשקל ב-3%. הקיר המבני חזק כמו הקיר המקורי, ותוצאות העיצוב החדשות ניתנות להשוואה תחת מבחן הלחץ של 60 בר.

שיטות של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מתכת:

כיום קיימות חמש טכנולוגיות הדפסה תלת-ממדיות מתכת מיינסטרים: סינטר סלקטיבי בלייזר (SLS), יצירת מתכת סילון ננו-חלקיקים (NPJ), התכה סלקטיבית בלייזר (SLM), עיצוב ליד רשת בלייזר (LENS) וטכנולוגיית התכה סלקטיבית של אלומת אלקטרונים (EBSM).

סינטר לייזר סלקטיבי (SLS)

כל מכשיר התהליך של SLS מורכב מגליל אבקה וגליל יצירתי. הבוכנה של גליל האבקה עולה, ומפזר האבקה מפזר את האבקה באופן שווה על הגליל היוצר. המחשב שולט במסלול הסריקה הדו מימדי של קרן הלייזר לפי מודל החיתוך של אב הטיפוס. ישנן אפשרויות טחון מחטא את חומר האבקה המוצק ליצירת שכבה של החלק. לאחר השלמת שכבה אחת, הבוכנה העובדת מורידה בעובי שכבה אחת, מערכת פיזור האבקה נמרחת באבקה חדשה, וקרן הלייזר נשלטת לסריקה ולסינטר השכבה החדשה. מחזור זה חוזר על עצמו, שכבה אחר שכבה, עד ליצירת החלק התלת מימדי.

יצירת מתכת סילון ננו חלקיקים (NPJ)

כפי שכולנו יודעים, טכנולוגיית הדפסת תלת מימד מתכת רגילה משתמשת בהתכת לייזר או סינטר לייזר של חלקיקי אבקת מתכת, בעוד שטכנולוגיית יצירת מתכת סילון ננו-חלקיקים (NPJ) משתמשת בצורה נוזלית במקום אבקה. מתכות אלו עוטפות בשפופרת בצורת נוזל ומוחדרות למדפסת תלת מימד. כאשר המתכת מודפסת בתלת מימד, היא מרוססת ויוצקה ב"מתכת חמה" המכילה ננו-חלקיקי מתכת. היתרון הוא שהמתכת מודפסת בברזל מותך, כל הדגם יהיה מעוגל יותר, וניתן להשתמש בראשי הדפסה רגילים בהזרקת דיו ככלי עבודה. לאחר השלמת ההדפסה, תא הבנייה יחומם כדי לאדות את הנוזל העודף, וישאיר רק את חלק המתכת.

התכת לייזר סלקטיבית (SLM)

העיקרון הבסיסי של טכנולוגיית התכה סלקטיבית בלייזר הוא להשתמש ב-Pro/e, UG, CATIA ותוכנות דוגמנות תלת מימד אחרות כדי לעצב את הדגם התלת מימדי של החלק במחשב, ולאחר מכן לפרוס ולשכב את המודל התלת מימדי. באמצעות תוכנת החיתוך כדי לקבל את קווי המתאר של כל קטע נתונים, נתיב סריקת המילוי נוצר מנתוני המתאר, והציוד ישלוט בקרן הלייזר כדי לבחור אזורים להמיס את חומרי אבקת המתכת של כל שכבה בהתאם לקווי סריקת המילוי הללו. , ועורמים אותם בהדרגה לחלקי מתכת תלת מימדיים. לפני סריקת קרן הלייזר, מכשיר פיזור האבקה דוחף תחילה את אבקת המתכת אל לוח הבסיס של הגליל היוצר. לאחר מכן קרן הלייזר ממלאת את קו הסריקה של השכבה הנוכחית כדי לבחור את האזור להמיס את האבקה על לוח הבסיס כדי לעבד את השכבה הנוכחית, ואז הגליל היוצר מורד באחד המרחק בין עובי השכבה, גליל האבקה עולה בעובי מסוים, מכשיר פיזור האבקה מפזר את אבקת המתכת על השכבה הנוכחית המעובדת, הציוד מעביר את הנתונים של קו מתאר השכבה הבאה לעיבוד, והעיבוד מתבצע שכבה אחר שכבה עד לעיבוד החלקים כולו.

לייזר ליד עיצוב רשת (LENS)

טכנולוגיית Laser Near Net Shaping (LENS) משתמשת בעקרון הפעולה בו-זמנית של אספקת לייזר ואבקה. המחשב פורס את מודל ה-CAD התלת-ממדי של החלק בשכבות כדי לקבל את נתוני קווי המתאר של המטוס הדו-ממדיים של החלק, אשר הופך למסלול התנועה של שולחן העבודה CNC. במקביל, אבקת המתכת מוזנת לאזור מיקוד הלייזר במהירות אספקת אבקה מסוימת, והיא נמסה ומתמצקת במהירות. דרך שכבה אחר שכבה של נקודות, קווים ומשטחים, מתקבלת לבסוף ישות חלק בצורת כמעט נטו. החלק הנוצר אינו דורש או נדרשת רק כמות קטנה של עיבוד. להיות שמיש. עדשה יכולה לממש את הייצור ללא עובש של חלקי מתכת, ולחסוך בעלויות רבות.

קישור למאמר זה: אולטרסאונד יכול להגביר את החוזק של מתכת מודפסת בתלת מימד ב-3%

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


אולטרסאונד יכול להגביר את החוזק של מתכת מודפסת בתלת מימד ב-3%PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).