האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

איזה חומר הוא סגסוגת מגנזיום?

איזה חומר הוא סגסוגת מגנזיום?

כחומר המתכת ההנדסי הקל ביותר, סגסוגת המגנזיום ידועה כ"חומר ההנדסה הירוק של המאה ה-21". יש לו חוזק גבוה, עמידות בפני פגיעות, פיזור חום טוב, יציבות מימדית ומודול אלסטי גדול, ויכולתו לעמוד בעומסי השפעה חזקה יותר מסגסוגת אלומיניום.

לסגסוגת מגנזיום יצוקה יש את המאפיינים של חוזק ספציפי גבוה וקשיחות ספציפית, יכולת שיכוך רעידות גדולה וביצועים יציבים בבנזין, נפט ושמן סיכה. מאפיינים אלו הופכים לסגסוגות מגנזיום מגוון רחב של יישומים, כגון תחבורה, תעשיית אלקטרוניקה, תעשייה צבאית ותחומים נוספים. במיוחד בתחומי תעופה וחלל, מעבר רכבות, מוצרים אלקטרוניים, ביו-רפואי, אופניים, קישוט אדריכלי ועוד, סיכויי היישום הם רחבים, וזה הפך לאחד מכיווני הפיתוח של חומרים חדשים בעתיד.

שדה יישום סגסוגת מגנזיום

אווירי

מאז המאה ה-20 נעשה שימוש בסגסוגות מגנזיום בתחום התעופה והחלל. סגסוגת מגנזיום יכולה לשפר מאוד את הביצועים האווירודינמיים של המטוס ויכולה להפחית משמעותית את משקלו המבני. לכן, חלקים רבים עשויים מסגסוגת מגנזיום. סגסוגות מגנזיום לתעופה כללית הן בעיקר לוחות ופרופילים שחולפים, וחלק קטן הם יציקות. לסגסוגת מגנזיום המטופלת בטכנולוגיית עיבוד מתקדמת יש תכונות על כמו עמידות בטמפרטורה גבוהה ועמידות בפני קורוזיה, והיא נמצאת בשימוש נרחב בייצור מטוסים, מנועים וחלקי מפתח אחרים. עם פיתוח טכנולוגיית ייצור סגסוגת מגנזיום, הביצועים ימשיכו להשתפר והיקף היישום ימשיך להתרחב.

רכבת מהירה

עם תכונות העיצוב של מהירות מהירה, צריכת אנרגיה נמוכה וסביבה נוחה, הרכבת המהירה תופסת עמדה חשובה ביותר בשיטות תחבורה מודרניות. על מנת להבטיח אופטימיזציה של מאפיינים אלה, רכבות קלות הן טכנולוגיה הכרחית מאוד, וסגסוגות מגנזיום לוקחות על עצמה את המשימה החשובה הזו. נכון לעכשיו, רכבות מהירות בצרפת, יפן, סין ומדינות רבות אחרות כבר השתמשו במספר רב של סגסוגות מגנזיום לייצור חלקים ורכיבים, שהפכו לחומר מפתח לרכבות מהירות קלות משקל.

חלקי מכונית

סגסוגות מגנזיום היו בשימוש נרחב בלוחות מחוונים לרכב, בסוגרי מושבים, ציודבתי ארגז, רכיבי מערכת היגוי, כיסויי מנוע, דלתות, בלוקי מנוע, מסגרות ורכיבים אחרים במדינות מפותחות. השימוש בסגסוגות מגנזיום לייצור חלקי רכב יכול להפחית משמעותית את משקל הרכב, להפחית את צריכת הדלק, להפחית את פליטת הפליטה, לשפר את שילוב החלקים ולהגביר את הגמישות של עיצוב הרכב. ככלל, על כל הפחתה של 10% ממשקל הרכב העצמי, ניתן להגדיל את יעילות הדלק ב-5.5%, ופליטת הפליטה תפחת בהתאם. עם התפתחות הטכנולוגיה, מגוון היישומים של סגסוגות מגנזיום בתחום הרכב יהיה רחב יותר.

איזה חומר הוא סגסוגת מגנזיום?

מוצר אלקטרוני

לסגסוגת מגנזיום ביצועי יציקה דקים מעולים. עובי הדופן של חלקי היציקה שלו יכול להגיע ל-0.6 ~ 1.0 מ"מ, תוך שמירה על חוזק מסוים, קשיחות ועמידות בפני התרסקות, מה שמתאים מאוד לדרישות של מוצרים דקים במיוחד, קלים במיוחד וממוזערים. . בנוסף, לסגסוגות מגנזיום יש גם פונקציות מיוחדות כמו עמידות בפני זעזועים, עמידות בפני שחיקה ומיגון גלים אלקטרומגנטיים. לכן, המסגרת של מצלמות SLR עשויה בדרך כלל מסגסוגת מגנזיום. בדרך כלל, מצלמות SLR דיגיטליות בינוניות עד גבוהות ומקצועיות משתמשות בסגסוגת מגנזיום כמסגרת כדי להפוך אותה לעמידה ולהרגיש טוב. סדרת המחשבים הניידים של סמסונג שהושקה לאחרונה Notebook 9 (2018) משתמשת בסגסוגות מגנזיום, אשר ישמשו בעתיד גם בטלפונים הניידים ובמכשירים הלבישים של סמסונג, מה שהופך את המכשירים הללו לקלים וחזקים יותר.

ציוד צבאי

השימוש בסגסוגת מגנזיום בציוד צבאי יכול להגביר את החוזק של חלקי המבנה, להפחית את משקל הציוד ולהגביר את קצב הפגיעה של כלי נשק, כגון בונקרים ובסיסי מרגמה. עם העמקת מחקר סגסוגת המגנזיום ושיפור תכונות החומר, סגסוגות מגנזיום ישמשו יותר ויותר בכלי נשק.

ביו

סגסוגות מגנזיום קלות לעיבוד ועיצוב, ובעלות תכונות מכניות מקיפות מצוינות ופונקציות פירוק ביולוגי ייחודיות. מגנזיום הוא אחד מיסודות המאקרו מתכת הנחוצים לגוף האדם. לכן, סגסוגות מגנזיום הן הבחירה הטובה ביותר עבור חומרי מתכת רפואיים. מודול האלסטי של סגסוגת מגנזיום הוא בערך 45GPa, שהוא גם קרוב לעצם האדם (10~40GPa), מה שיכול למעשה להקל או אפילו למנוע את "אפקט מגן הלחץ"; יוני המגנזיום המשתחררים מסגסוגת מגנזיום בגוף האדם יכולים גם לקדם שגשוג ושגשוג של תאי עצם. בידול, לקדם צמיחת עצם וריפוי. לא רק זה, ביצועי העיבוד של סגסוגת מגנזיום עדיפים בהרבה על סוגים אחרים של חומרי שתלים מתכלים כגון חומצה פולילקטית וסידן פוספט, כך שיש לה גם ערך יישום קליני בסטנטים קרדיווסקולריים.

פיגום הנדסי רקמות מגנזיום נקבובי

כחומר ביולוגי מתכלה, מגנזיום נקבובי יכול לספק לתאים מרחב גדילה תלת מימדי, אשר תורם להחלפה והובלה של חומרים מזינים ומטבוליטים. יש לו פעילות ביולוגית והוא יכול לעורר התמיינות וצמיחה של תאים וצמיחת כלי דם. שיטות ההכנה של מגנזיום נקבובי כוללות בעיקר שיטת יציקה ו אבקת מטלורגיה שִׁיטָה.

סטנט

השתלת סטנטים תוך-וסקולריים הפכה לטיפול העיקרי במחלות חסימת כלי דם הכליליים והפריפריים. עם זאת, אחסון לטווח ארוך של סטנטים העשויים מחומרים קיימים בגוף יכול בקלות להוביל להיפרפלזיה אינטימית, שתשפיע באופן רציני על היעילות הבינונית והארוכה של הצבת הסטנטים. ניתן להשתמש בסטנטים תוך-וסקולריים מתכלים העשויים מסגסוגות מגנזיום ומגנזיום בגוף האדם.

הוא יתכלה בהדרגה וייעלם לאחר המוות, ללא צורך בטיפול תרופתי ארוך טווח לחולים, מה שיפחית מאוד את הכאב והעומס הכלכלי של החולים.

חומר השתלת עצם

היתרון של מגנזיום וסגסוגת מגנזיום כחומרים לקיבוע עצם הוא שהם קרובים לצפיפות העצם האנושית ולתכונות מכניות, מה שיכול להפחית ביעילות את אפקט מיגון המתח. יחד עם זאת, הסביבה הבסיסית של פירוק מגנזיום יכולה להשפיע על אפקט אנטיבקטריאלי, ולמגנזיום יש תאימות טובה לרקמת העצם. טוב, מגנזיום גם מקדם כלי דם. יותר ויותר יתרונות של מגנזיום מתגלים, ולכן ניתן לומר שלמגנזיום וסגסוגות מגנזיום יש פוטנציאל רב כחומרים לקיבוע עצם. התמונה למטה מציגה כמה התקני השתלת עצם מסגסוגת מגנזיום שפותחו על ידי המכון לחקר מתכות, האקדמיה הסינית למדעים.

תחומים אחרים

סגסוגות מגנזיום נמצאות בשימוש נרחב גם בתחומים אחרים בחיינו, כמו אופנועים ואופניים. אופניים הם תחום יישום חדש של סגסוגות מגנזיום, המשמשות בעיקר כמסגרות לאופניים. היתרון של סגסוגת מגנזיום הוא לא רק קל, מהיר ונוח, אלא גם בעל פיה להקטנת קוטר הצינור, דופן הצינור דק יותר, והמסגרת חזקה יותר. משקל שלדת האופניים המתקפלת מסגסוגת מגנזיום הוא 1.4 ק"ג בלבד. כיסא גלגלים הוא אחד הציוד הייצוגי של מתקני שיקום. שלדת כסא הגלגלים עשויה מסגסוגת מגנזיום AZ31 או חלקי השאר למעט גלגלים עשויים בעצם מסגסוגת מגנזיום, מה שיכול להפחית את המשקל בכ-15%, שהוא גם קל וגמיש. סגסוגות מגנזיום משמשות בעיקר בציוד ימי, נשק תת מימי, סוללות מי ים, חליפות צלילה, אנודות קורבנות, מכשירי תזמון וכו' בתעשיית בניית הספינות ובהנדסה ימית.

מגמת פיתוח של טכנולוגיית סגסוגת מגנזיום

המדינה שלי פיתחה מגוון של חומרים מסגסוגת מגנזיום של אדמה נדירה בעלי ביצועים גבוהים. חומרי סגסוגת מגנזיום Mg-Gd-Y-Zr בעלי חוזק גבוה עמידים בחום לתעופה וחלל הגיעו לרמה מתקדמת בינלאומית בביצועים, אך הם מפגרים הרחק מאחורי המדינות המפותחות מבחינת תיאוריית ההתמצקות וטכנולוגיית היווצרות של חוזק גבוה מורכב בקנה מידה גדול יציקות סגסוגת מגנזיום עמידים בחום. עד כה, רק לארצות הברית וברית המועצות יש ציונים של סגסוגת מגנזיום-ליתיום בעולם. המחקר המקומי על סגסוגות מגנזיום-ליתיום עדיין מוגבל מאוד, במיוחד המחקר על סגסוגות מגנזיום-ליתיום קלות במיוחד לוקה בחסר. וסיכויי היישום העצומים בתעשיית האלקטרוניקה ובתחומים אחרים אינם תואמים.

סגסוגת מגנזיום עמידה בחום בעלת חוזק גבוה היא כיוון מחקר מרכזי בחו"ל. סגסוגת המגנזיום-ליתיום המעובדת על ידי יבמ משמשת בחדר המחשבים של רקטות Saturn V ובחללית ג'מיני. בצבא, DOW פיתחה את Mg-14Li-1.5Al-0.08Mn לעיבוד. המעטפת של רכב התובלה הצבאי M113. סגסוגת מגנזיום-ליתיום פותחה גם על ידי מדענים בגרמניה, יפן ומדינות אחרות עבור ציוד רפואי, מוצרים אלקטרוניים ויישומים אחרים.

קישור למאמר זה: איזה חומר הוא סגסוגת מגנזיום?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איזה חומר הוא סגסוגת מגנזיום?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, דיור תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.