האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

איזה חומר הוא פרספקס?

איזה חומר הוא פרספקס?

האם זכוכית עדיין אורגנית? אנשים רבים לא מבינים מה זה פרספקס, אבל כל עוד אנחנו מספרים על כמה יישומים של פרספקס בחיינו, אולי כדאי שנדע, אבל למה פרספקס נקרא פרספקס? מאיזה חומר הוא עשוי? במאמר זה, העורך של Xianji.com יציג בפניכם מהו סוג הפרספקס, מחיר הפרספקס, הרכב הפרספקס, יכולת החום הספציפית של הפרספקס והעברת האור של הפרספקס, בואו נסתכל.

איזה חומר הוא פרספקס?

למעשה, פרספקס עשוי מחומר פולימרי שקוף. שמו הכימי הוא polymethyl methacrylate. זוהי תרכובת פולימר המפולמרת על ידי מתיל מתאקרילט. זהו תרמופלסטי חשוב שפותח קודם לכן. לפרספקס שקיפות טובה, יציבות כימית ועמידות בפני מזג אוויר, קלה לצביעה, קלה לעיבוד, מראה יפהפה ובעלת מגוון רחב של יישומים בתעשיית הבנייה ומוצרי הרהיטים. אם תסתכלו כאן, תבינו שהפרספקס הוא במקור מוצר פלסטיק.

מחיר פרספקס

מחיר הפרספקס ישתנה בהתאם ליצרן, חומר, תהליך יישום, עובי וכו'. הגודל הכללי הוא 1220*2440 מ"מ והמחיר הוא בין 100-500. כמובן, עשויים להיות עשרות דולרים.

איזה חומר הוא פרספקס?

הרכב הפרספקס

הרכב הפרספקס הוא מתיל מתאקרילט. השם הכימי של פרספקס נקרא גם פולימתיל מתאקרילט. הפרספקס עצמו הוא תרכובת פולימר המתפלמרת על ידי מתאקרילט.

קיבולת החום הספציפית של פרספקס

קיבולת החום הספציפית של פרספקס היא ברמה בינונית בין פלסטיק, הנעה בין 1424 ל-1549 (ג'ול/ק"ג · מעלות צלזיוס)

העברת אור של פרספקס

לפרספקס יש העברת אור גבוהה מאוד, העברת האור גבוהה עד 92~93%, הוא יכול להעביר 99% מאור נראה, 72% מאור אולטרה סגול, משקלו הוא רק 1/2 מזכוכית רגילה, והאנטי- ביצועי הפיצול הם של זכוכית סיליקה רגילה. פי 12 ~ 18, חוזק מכני וקשיחות גדולות יותר מפי 10 מזכוכית רגילה, קשיות שווה ערך לאלומיניום מתכת, עם עמידות יוצאת דופן במזג האוויר ועמידות להזדקנות, בטמפרטורה נמוכה (-50 ~ 60 ℃) ובטמפרטורה גבוהה יותר (מתחת ל-100). ℃) חוזק ההשפעה נשאר ללא שינוי, יש לו תכונות בידוד חשמלי טובות, והתכונות הכימיות שלו יציבות. הוא עמיד בפני קורוזיה כימית כללית ואינו מסיס במים.

קישור למאמר זה:איזה חומר הוא פרספקס? 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איזה חומר הוא פרספקס?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.