האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?

איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?

איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?


כולנו יודעים כי נירוסטה היא חומר קשה לעיבוד, בעל נטייה רבה להתקשות עבודה, חוזק גבוה בטמפרטורה גבוהה ומתח גזירה מוגבר באזור החלקת הגזירה, כך שהתנגדות החיתוך הכוללת מוגברת ובכך מגדילה את שחיקת הכלים. לכן, חשוב מאוד לבחור בכלי עיבוד הנירוסטה הנכון.

איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?

איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?

בעת חיתוך חומרי נירוסטה, על פי מאפייניהם: צמיגות, ללא העברת חום, קשיות נמוכה וכו ', לכן בעת ​​עיבוד נירוסטה:

  • 1-כדי להיות מקורר עם נוזל שבב
  • 2-בחר כלי חיתוך חדים קל לחידוד
  • מהירות 3 שבבים אינה קלה לגבוהה
  • 4-בחר את כלי החיתוך המתאים

לכן יש להעדיף עיבוד כלי נירוסטה

מיוצר על ידי כלי מפנה של YW1 ו- YW2, קשיות W2 ≥91.0 התנגדות ללבוש היא השנייה רק ​​ל- W1, אך חוזק השימוש בה גבוה, יכול לעמוד בעומס השפעה גדול, מתאים לפלדה עמידה בחום נירוסטה גבוהה ונירוסטה עיבוד שבבי למחצה חצי גימור, מתאים גם לפלדה רגילה ופלדה יצוקה. ללא W1 / W2, כלי מפנה G8 מתאימים גם לנירוסטה.

סכין דבק נירוסטה, יש צורך בקירור נכון ובקירור. עדיף להשתמש בסגסוגת YG8 טונגסטן-קובלט או ראש חותך סגסוגת טונגסטן-קובלט-ניוביום YW1, YW2, YW3 לעיבוד 304, 316 חלקי נירוסטה. ניתן לבחור ראשי חותך סגסוגת שונים על פי תנאים ספציפיים: YG8 (K20K30) קשיות ≥ 90 מתאימה לעיבוד מחוספס של ברזל יצוק ומתכות לא ברזליות ומתאימה גם לעיבוד מחוספס של נירוסטה.

קשיות YW1 (M10) ≥ 91.5 מתאימה לעיבוד פלדה קשה למכונה כמו פלדה עמידה בחום, פלדה, נירוסטה ופלדת סגסוגת. זה מתאים גם לעיבוד של פלדה רגילה וברזל יצוק. קשיות YW2 (M20) ≥90.5 מתאימה לפלדה עמידה בחום. העיבוד של פלדה קשה למכונה כמו פלדה גבוהה במנגן, נירוסטה ופלדת סגסוגת מתאים גם לעיבוד פלדה רגילה וברזל יצוק. קשיות YW3 (M10M20) ≥ 92 משמשת לגימור ולגימור למחצה של נירוסטה, פלדת סגסוגת, פלדה בעלת חוזק גבוה ופלדה בעלת חוזק גבוה במיוחד. זה יכול גם להיות מחוספס תחת כוח השפעה נמוך.

קישור למאמר זה: איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איזה סוג כלי משמש לעיבוד חומר נירוסטה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.