האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איזה סוג של כלי מכונה מתאים לשדרוג CNC וייצור מחדש

איזה סוג של כלי מכונה מתאים לשדרוג CNC וייצור מחדש

לכלי CNC יש יתרונות שאין דומה להם על פני כלי מכונות רגילים מבחינת דיוק בעיבוד שבבי, מידת אוטומציה, יעילות ייצור, עוצמת עבודה וכו'. עם זאת, רכישת מכונות CNC חדשות, במיוחד מכונות CNC גדולות, היא יקרה, מה שגורם לעתים קרובות משתמשים רבים מרתיע. במיוחד למדינות מתפתחות כמו המדינה שלנו יש כספים מוגבלים. לכן, רוב מפעלי המכונות רוצים לקנות אך אינם יכולים להרשות לעצמם כלי מכונות CNC. כיצד להשיג כלי CNC בהשקעה מועטה יחסית היא שאלה שראויה לדיון.

איזה סוג של כלי מכונה מתאים לשדרוג CNC וייצור מחדש

האם ניתן לשדרג את המכונה המקורית מבלי לקנות מכונת CNC חדשה ולהפוך אותה למכונת CNC?

התשובה היא כן. ישנם לפחות חמישה יתרונות עיקריים של טרנספורמציה CNC:

ההשקעה בטרנספורמציה של בקרה מספרית קטנה וזמן האספקה ​​קצר.

בהשוואה לרכישת כלי מכונה חדש, זה יכול בדרך כלל לחסוך 60% עד 80% מהעלות, ועלות השינוי נמוכה. במיוחד עבור מכונות גדולות ומיוחדות. בדרך כלל, השינוי של כלי מכונות בקנה מידה גדול עולה רק שליש מעלות הרכישה של מכונות חדשות, וזמן האספקה ​​קצר. עם זאת, במקרים מיוחדים מסוימים, כגון ייצור והתקנה של צירים במהירות גבוהה והתקני החלפת משטחים אוטומטיים הם עתירי עבודה ויקרים מדי, עלות השחזור גדלה לעתים קרובות פי 2 עד 3. בהשוואה לרכישת כלי מכונות חדשים, עדיין ניתן לחסוך בהשקעה בכ-50%.

לאחר מכן, זה מתאים יותר לשימוש ולתחזוקה.

מכיוון שמשתמשים ואנשי תחזוקה יכולים לא רק להשתתף ישירות בגיבוש תוכנית הטרנספורמציה, אלא גם להשתתף בכל תהליך הטרנספורמציה, יכולים לקבל ישירות מידע טכני מגוון, ולהבין לעומק את המבנה ומאפייני הביצועים של המכונה. כלי, ובכך לשפר את היכולת הפעילה של שימוש ותחזוקה.

טרנספורמציה של בקרה מספרית יכולה לעשות שימוש מלא בתנאים הקיימים. אתה יכול לעשות שימוש מלא בבסיס הקיים, ואין צורך לבנות את הבסיס מחדש כמו בקניית ציוד חדש.

נושאים שצריך לשים אליהם לב בעת שדרוג CNC

איזה סוג של כלי מכונה מתאים לשדרוג CNC וייצור מחדש?

הניסיון הוכיח כי מחרטות אנכיות ואופקיות (במיוחד מחרטות אנכיות ואופקיות גדולות), שדרוג כרסום כרסום CNC, שדרוג הקצעה CNC כרסום גב, שדרוג מכונת כרסום אופקי CNC קידוח וטחינה אופקי CNC שדרוג מטחנה אנכית ואופקית CNC מטחנה אפקט הטרנספורמציה אידיאלי יחסית.

שדרוג ושינוי CNC חייבים תחילה לתכנן מחדש ולייצר מחדש את החלק המכני של כלי המכונה כדי לגרום לו לעמוד בדרישות של CNC. הוספת מנועי סרוו ומערכות בקרה מספריות פשוט לא תשיג את מטרת השדרוג. מסיבה זו, בדרך כלל יש לבצע את העבודה הבאה:

החלף את הבורג הטרפז המקורי בבורג כדורי כדי לשפר את הדיוק ולהפחית את החיכוך; לטחון ולגרד את מסילת המדריך ולהדביק פלסטיק או להשתמש ישירות במוביל גלגול ליניארי; חידוד מערכת הציר כדי לשפר את דיוק הציר; לתכנן מערכת אוטומטית להסרת שבבי קירור כדי לשפר את תואר האוטומציה של כלי מכונה; הוסף מנגנון החלפת כלים-מניפולטור מגזין כלים בעת הצורך; תכנון וייצור מערכת שימון אוטומטית.

בטרנספורמציה יש לקבוע ולבחור את מערכת ה-CNC ואת מערכת הסרוו.

ככל שיותר פונקציות של מערכת CNC אינן טובות יותר, והמערכת עם יותר פונקציות בדרך כלל יקרה יותר. יש לבחור את המערכת המקומית ואת המערכת המיובאת בהתאם לצרכים. צריך להודות שעדיין קיים פער בין המערכת המקומית הנוכחית למערכת המיובאת, ובדרך כלל המערכת המיובאת טובה יותר לציוד בקנה מידה גדול עם דיוק גבוה. עם זאת, בשנים האחרונות, המערכת המקומית התקדמה מאוד, וניתן להשתמש בה באופן אמין עבור מחרטות כלליות ומכונות כרסום. מנוע סרוו צריך לבחור תחילה במנוע סרוו AC.

הבחירה בחברה הקבלנית לשדרוג CNC הייצור מחדש חשובה מאוד. יש צורך לבחור חברה מוסמכת. תעשיית הייצור מחדש הנוכחית עדיין מאוד לא סדירה. המחיר של אותו מכונה משתנה מאוד מחברות שונות, לפעמים עד פי 2-3. יש לחקור את הביצועים הקיימים של החברה הקבלנית; יש להתייעץ עם החברה הקבלנית. בסקרי אתרים, חברות שאין להן אתר קבוע וצוות טכני יציב אינן יכולות לבצע ייצור מחדש. חברה טובה לייצור מחדש חייבת להיות בעלת יכולות תכנון אלקטרומכני חזקות ויכולות עיבוד וייצור מסוימות.

קישור למאמר זה: איזה סוג של כלי מכונה מתאים לשדרוג CNC וייצור מחדש

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איזה סוג של כלי מכונה מתאים לשדרוג CNC וייצור מחדשדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.