האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איזה סוג של מכונת CNC יכול לענות על חיתוך במהירות גבוהה?

איזה סוג של מכונת CNC יכול לענות על חיתוך במהירות גבוהה?

איזה סוג של מכונה יכולה לעמוד בחיתוך במהירות גבוהה?


חיתוך במהירות גבוהה מתייחס לחיתוך במהירות גבוהה בהרבה ממהירות החיתוך המקובלת. נכון לעכשיו, אין הגדרה אחידה לטווח המהירות של חיתוך במהירות גבוהה במדינות שונות. באופן כללי, חיתוך הגבוה פי 5 עד 10 ממהירות החיתוך המקובלת נקרא חיתוך במהירות גבוהה. אחת המטרות העיקריות של חיתוך במהירות גבוהה היא להפחית את עלויות הייצור באמצעות פרודוקטיביות גבוהה. משתמשים בו בעיקר בתהליכי גימור ומשמשים לעיתים קרובות לעיבוד פלדות מת. מטרה נוספת היא להגדיל את התחרותיות הכוללת על ידי צמצום זמן הייצור וזמן האספקה.

איזה סוג של מכונת CNC יכול לענות על חיתוך במהירות גבוהה?

איזה סוג של מכונה יכולה לעמוד בחיתוך במהירות גבוהה?

לאחר שהוצע הרעיון של עיבוד שבבי במהירות גבוהה, נעשה בו שימוש נרחב בייצור תעשייתי בעתיד הקרוב לאחר חקר, מחקר ופיתוח ארוכי טווח. מערכת החיתוך המהירה מורכבת בעיקר מכלי מכונת חיתוך CNC במהירות גבוהה, מערכות הידוק כלים בעלות ביצועים גבוהים, כלי חיתוך מהירים ותוכנת מערכת מצלמות חיתוך במהירות גבוהה. הסיבה שבגללה נעשה שימוש נרחב בחיתוך במהירות גבוהה בתעשייה היא כי יש לה יתרונות משמעותיים על פני העיבוד המסורתי:

  • 1. זמן עיבוד קצר ויעילות גבוהה.
  • 2. מצב החיתוך של הכלי טוב, כוח החיתוך קטן, וה- מֵסַב של הציר מֵסַב, הכלי וחומר העבודה קטנים.
  • 3. הכלי וחומר העבודה מושפעים פחות מחום.
  • 4. איכות המשטח של החומר טוב.
  • 5. לכלי חיתוך במהירות גבוהה יש קשיות חום טובה.
  • 6. יכול להשלים חומרים קשיות גבוהה וקשיחות עד hrc40-62 מוקשה עיבוד פלדה.

 עבור איזה סוג כלי מכונה שיכול לעמוד בחיתוך במהירות גבוהה, ניתן לחלק אותו בערך לדרישות הבאות:

1. המנגנון מיועד להפעלה במהירות גבוהה

כלי מכונה במהירות גבוהה דורשים תחילה קשיחות גבוהה של המנגנון, ויכולים לספוג רטט בתדירות גבוהה וערך G אינרציה גבוהה על מנת להבטיח דיוק ויציבות חיתוך במהירות גבוהה.

2. מערכת בקרת CNC מצוינת

מערכת ה- CNC הינה יחידה המוציאה פקודות מיקום. זה מחייב להעביר את הפקודות בצורה מדויקת ומהירה. לאחר העיבוד ניתנות פקודות מיקום לכל ציר קואורדינטות. על מערכת הסרוווט לנהוג במהירות בכלי או בטבלה כדי לנוע במדויק על פי הפקודה. זה דורש יכולת לעבד חסימות במהירות, לשלוט בשגיאות עיבוד למינימום ועוד. בתחום יישומי העיבוד המהיר, סימנס 840D ו- Fanuc18iMB הם המייצגים ביותר.

3. מחזיקי כלים וכלים המתאימים להפעלה במהירות גבוהה

כלים לחיתוך במהירות גבוהה, במיוחד כלים סיבוביים במהירות גבוהה, דורשים איכות וביצועים טובים יותר מבחינת הבטחת דיוק העיבוד ובטיחות התפעול.

4. תוכנת CAD / CAM מתמחה

תוכנת CAD/CAM מיוחדת דורשת חישוב נתיבים מדויק, בנוסף לעמידה מדויקת בדרישות הדיוק של 3DProfile, ובמקביל הפחתת תהליך הפריקה, גם ללא ליטוש להשגת דרישות איכות פני השטח. 

הוא חייב לייצר נתיב חיתוך טוב, לייצב את כמות החיתוך, לא רק לשפר את יעילות העיבוד, אלא גם להאריך את חיי הכלי ולחסוך את עלות הכלי.

קישור למאמר זה: איזה סוג של מכונת CNC יכול לענות על חיתוך במהירות גבוהה?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איזה סוג של מכונת CNC יכול לענות על חיתוך במהירות גבוהה?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.