האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איזה תפקיד יכול למלא שטף בתהליך ריתוך קשת שקועה (SAW)?  

איזה תפקיד יכול למלא שטף בתהליך ריתוך קשת שקועה (SAW)?  

איזה תפקיד יכול למלא השטף בתהליך ריתוך קשת שקועה (SAW)? איך מייצרים ומסווגים אותו? היום, עורך PTJ ייקח את כולם ללמוד ביחד.

שטף SAW ממלא תפקידים מרובים בתהליך ההלחמה. הוא מספק מגבר קשת, מייצר גז מגן, מגן על תפר הריתוך מהשפעת האטמוספרה, מסייע ביצירת תפר הריתוך, משחרר את החמצון של הבריכה המותכת, וחלקם אף מוסיפים סגסוגות למתכת הריתוך.

ישנן שלוש שיטות ייצור לשטף, כלומר התכה, סינטר או מליטה, וערבוב מכני. ניתן להשתמש בסינטר והדבקה לסירוגין כדי לתאר את אותו תהליך ייצור.

השטף משלב את כל חומרי הגלם יחדיו, ואז ממיס אותו בכבשן בטמפרטורה גבוהה, מקרר אותו למוצק ואז טוחן אותו לחלקיקים קטנים. גודל החלקיקים חייב להיות בטווח שצוין כדי לייצר זרימה עקבית.

השטף יציב מאוד תחת זרם ריתוך גבוה; הוא אינו סופג לחות, כך שהוא לא יספוג לחות; זה אחיד מבחינה כימית ומייצר ריתוך עקבי יותר; יש לו חוזק גרגר גבוה ולא קל לשבור אותו במהלך תהליך התאוששות השטף. שחזור שטף מתייחס לתהליך של שחזור שטף עודף במפרק המרותך במהלך תהליך הריתוך, השונה משטיפה מחדש של הסיגים.

אחד החסרונות של השטף הוא הטמפרטורה הגבוהה המשמשת לייצורו כדי למנוע הוספת מסיר חמצון מתכת לתערובת, ולכן המוצר הסופי אינו מתאים ליישומים הכוללים כמויות מתונות עד גדולות של חלודה או אבנית.

הקלסר (או חומר אגרגט) משלב את כל חומרי הגלם לייצור תערובת יבשה, אשר נקשרת לאחר מכן באמצעות חומר קושר נוזלי, כגון אשלגן סיליקט או זכוכית מים. את התערובת אופים בטמפרטורה נמוכה ומסננים להשגת גודל חלקיקים מסוים. השטף המשולב עשוי להכיל מסיר חמצון מתכת, מה שהופך אותו לבחירה טובה יותר עבור ריתוך חלודה ואבנית טחינה. הם עשויים להוסיף סגסוגות כדי לשפר את תכונות מתכת הריתוך. בהשוואה לשטפים, הם גם עדיפים במניעת נקבוביות וטובים לקילוף סיגים.

איזה תפקיד יכול למלא שטף בתהליך ריתוך קשת שקועה (SAW)?  

לשילוב של שטף יש חסרונות. הם נספגים בקלות בלחות, אז כדאי לאפות אותם לפני השימוש אם השטף מאוחסן בשקית לא אטומה. בנוסף, התאוששות השטף תפרק חלקיקים מהר יותר משטף מותך, וכתוצאה מכך חלקיקים שיש לסנן החוצה כדי למנוע חללים או כתמים.

שטף מעורב מכני הוא שילוב פשוט של רכיבים מעורבים יבשים ללא קלסר, ומרכיביו יכולים לכלול שטף התכה או מליטה אחד או יותר.

ניתן לתאר את השפעת השטף על תכולת הזהב של הריתוך על ידי פעילות, ניטרליות וסגסוגת. בנוכחות שטף פעיל, תכולת המנגן והסיליקון במשקע הריתוך משתנה באופן משמעותי עם השינוי במתח הריתוך. השטף הנייטרלי מייצר ציפוי ריתוך עם כמויות עקביות של Mn ו-Si בטווח מתח ריתוך מסוים. שטף סגסוגת יכול להוסיף לשכבה המופקדת יסודות אחרים מלבד מנגן וסיליקון, כגון כרום, מוליבדן וניקל.

שטף פעיל מכיל בדרך כלל תכולת מנגן וסיליקון נוספים, שעוזר להפחית את הבריכה המותכת, להסיר זיהומים ולשפר את ההרטבה. הם מרותכים טוב יותר לקשקשי חלודה וגלגול מאשר שטפים ניטרליים, ויכולים להסתגל למהירויות נסיעה גבוהות יותר. סוג זה של שטף משמש כאשר דרישות ההשפעה הן מינימליות או ללא דרישות. הם מוגבלים בדרך כלל לריתוכים במעבר יחיד ואינם משמשים ביישומי מיכלי לחץ בעלי דופן עבה, מכיוון שה-Mn הנוסף בשילוב עם לחץ גבוה וצריכת שטף מוגברת יגדיל את הסיכון לסדיקה של ריתוך.

שטף ניטרלי, כפי שהשם מרמז, אינו משנה את התכונות הכימיות של מתכת הריתוך ומאפשר שימוש בה בכל יישומי הריתוך ומספר בלתי מוגבל של מעברי ריתוך. לשטף זה תכונות מכניות טובות וערך השפעה במזג אוויר קר. עם זאת, השטף הנייטרלי אינו יעיל במקרה של חלודה ואבנית חמורים. זיהומים במתכת הבסיס מגדילים את הסיכויים למראה חרוזי ריתוך לקוי, אצבעות ריתוך לא עקביות ונקבוביות, ולכן עשויה להידרש הכנה מראש של מפרק ריתוך.

התקן התעשייה לסיווג שטפים הוא חישוב מספר הנקרא בסיסיות. ישנן ארבע קטגוריות עיקריות במדד האלקליניות: חומצי, ניטרלי, בסיסי ובסיסי יתר. חישוב זה מניב טווח ערכים בין 0.2 ל-4.0. פחות מ-0.9 נחשב חומצי; 0.9 עד 1.2 הוא ניטרלי; 1.2 עד 2.5 הוא הערך הבסיסי; 2.5 עד 4.0 זה מאוד בסיסי.

בדרך כלל, השטף עם חומציות גבוהה יותר יפיק מתכת ריתוך עם תכולת חמצן גבוהה יותר, מה שהופך את ביצועי הריתוך לטובים מאוד, אך קשיחות ההשפעה אינה אידיאלית. שטף בעל בסיסיות גבוהה יותר יכול לייצר ריתוכים עם תכולת חמצן נמוכה יותר. לריתוכים המיוצרים על ידי שטפים בסיסיים גבוהים יש קשיחות השפעה מצוינת, אך עשויים להיות בעלי מאפייני פעולה לא רצויים. לריתוך המיוצר על ידי השטף הנייטרלי יש קשיחות השפעה טובה תוך ביצועי ריתוך טובים מאוד (ראה איור 1).

השטף המותך הוא חומצי, ניטרלי או מעט בסיסי, בעוד שהשטף המלוכד עשוי להיות חומצי, ניטרלי, מעט בסיסי או מבוסס יתר על המידה.

שטפים ניטרליים ובסיסיים משמשים בדרך כלל ביישומים הדורשים קשיחות השפעה טובה בטמפרטורות נמוכות, כגון מכלי לחץ, גשרים ומבנים, פלטפורמות ימיות וייצור צינורות גדולים.

כאשר קובעים איזה שטף הוא הטוב ביותר עבור היישום שלך, הדבר הראשון שצריך להסתכל עליו הוא תקן ההלחמה שבו אתה משתמש כדי לקבוע אם יש הגבלות כלשהן. בנוסף, בחר את סיווג חוט הריתוך והשטף העומד בדרישות התכנון ו/או המצע. אם יש טיפול בחום לאחר ריתוך, יש לשקול זאת, כי חלק משילובי השטף/חוטים לא יפיקו מתכת ריתוך מספקת. לבסוף, שקול את תנאי חיבור הריתוך, כגון ניקיון, בחיבור ולאורך קצוות הריתוך.

קישור למאמר זה: איזה תפקיד יכול למלא שטף בתהליך ריתוך קשת שקועה (SAW)?  

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איזה תפקיד יכול למלא שטף בתהליך ריתוך קשת שקועה (SAW)?  דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.