האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איך אני בוחר לקנות עט להדפסת תלת מימד?

איך אני בוחר לקנות עט להדפסת תלת מימד?

עטים תלת מימדיים נתפסים בדרך כלל ככלים קטנים או צעצועים לילדים שרוצים להיכנס להדפסת תלת מימד. עם זאת, ברור שעטים תלת מימדיים אלה הופכים ליותר ויותר פופולריים ומורכבים, עם יותר פונקציות וחומרים תואמים. 

הם מאפשרים לייצר חלקים שונים ומאפשרים למשתמשים לבטא את הדמיון והיצירתיות שלהם במחירים נוחים יחסית. העט התלת-ממדי מבוסס על טכנולוגיית מודלים של פיוז'ן ומהווה תחליף אידיאלי למדפסות תלת-ממד שולחניות ביישומים מסוימים. הוא נוח יותר, קטן יותר ואינו דורש מיומנויות של דוגמנות תלת מימד או שימוש בפריסה: החלקים נוצרים ישירות מהעט התלת מימד. עם זאת, אנא זכור כי יש לו מגבלות ואינו מתאים לעיצוב של חלקים מורכבים במיוחד.

בחרנו 15 עטים תלת מימדיים הטובים ביותר עבור כל חובבי הדפסת תלת מימד (ילדים, מעריצים ואמנים). כולם עומדים ברמות שונות, כי לא משנה הגיל או רמת המיומנות שלך, יש עטים תלת מימדיים.

עט הדפסת תלת מימד: ילדים

החובבים העיקריים של עטים הם בדרך כלל ילדי המשפחה, מה שמאפשר להם ליצור את כל הפסלים הקטנים שהם יכולים לדמיין. זו הסיבה שמותגים שונים מתמקדים בפיתוח גרסאותיהם של עטי הדפסת תלת מימד, המכוונים יותר לקהל משכיל וצעיר יותר.

1. IDO3D אנכי

עם IDO3D Vertical, IDO3D השיקה עט תלת מימד, שיוצר הרבה מרחב יצירתי. זה מתאים במיוחד לילדים, כי אפשר פשוט ללחוץ על צינור הצבע המחובר בזמן הציור. יש להם גם טיפ שניתן להרחיב עם אביזר ה-LED הכלול. הוא כולל גם שקופיות שעליהן ניתן להקים יצירות אמנות וספרים המסבירים כיצד להשתמש בעט. מחיר סט עם עט תלת מימד נמוך מ-3 יורו וישתנה בהתאם למספר הצבעים. בכל הנוגע לבחירת הצבע, ניתן לספק גם צינורות אור עם אפקטים מיוחדים (כגון פלאש).

2. MYNT 3D Junior

MYNT 3D Junior פותחה לילדים ולכן יש לו צורה ארגונומית במיוחד וציפורן שנועדה למנוע כוויות. למרות שהוא לא מגיע עם מתאם, העט התלת מימדי מסתמך על כוח סוללה ויש לו יציאת טעינת USB. 3 מ"מ PCL זמין מסחרית מתאים לעט זה. מחיר העט התלת מימדי כולל הוראות הפעלה, כבל USB ו-1.75 גלילי חוט, החל מ-3 יורו.

3. 3DSimo בסיסי

עט 3DS 3DSIMO BASIC מתאים לילדים, בדיוק כמו MYNT 3D Junior, הוא משתמש גם בחוט PCL 1.75 מ"מ. בין היתר, אין צורך לחתוך את החוט הכלול בערכה, מה שמקל על השימוש בילדים. המשקל של עט תלת מימד זה הוא 3 גרם. עם מידות של 73 מ"מ על 150 מ"מ על 28 מ"מ, הוא מתאים גם לידיים קטנות. בפחות מ-22 יורו תוכלו לקבל עט, סוללה ו-70 חוטי החוטים הנ"ל.

איך אני בוחר לקנות עט להדפסת תלת מימד?

4. 3DoodlerStart

כפי שהשם מרמז, 3DoodlerStart מתאים מאוד למשתמשים שמתחילים להשתמש בהדפסת תלת מימד (במקרה שלנו עט תלת מימד). הייחודיות שלו היא החוט המשמש, אשר נקרא "פלסטיק עצמי". הוא מתכלה, וטמפרטורת האקסטרוזיה הנדרשת נמוכה בהרבה מהחוטים המסורתיים (כגון PLA או ABS), וילדים יכולים לגעת בבטחה בחוטים. אביזרים אחרים כלולים עם העט. יש לו סוללה נטענת וניתן לרכוש אותו ללא ערכה ב-$3.

5. עט Nulaxy 3D

עט Nulaxy 3D הוא העט 3D הראשון עם הנחיות קוליות בשוק, הוא יכול לעזור לילדים ללמוד כיצד להשתמש בעט זה מהר יותר. הוא נשלט על ידי שני לחצנים, והזנת הנייר היא אוטומטית, מה שיכול למנוע עייפות ידיים. ניתן להשתמש בעט תלת מימד זה עם חוטי ABS ו-PLA. היצרן הסביר שילדים מתחת לגיל 3 יכולים להשתמש בעט זה מכיוון שהוא מתאים לאחיזה ידנית. העט נמכר באריזה המכילה 5 צבעים של חוט PLA (6 רגל כל אחד), וניתן להתחיל להשתמש בו מיד!

6. עט CreoPop 3D

כמו העיפרון הראשון המוצג, CreoPop 3D יכול להשתמש בדיו קר, מה שאומר שהוא יכול להשתמש בג'ל שמתקשה עקב אור אולטרה סגול. אחד המאפיינים העיקריים שלו הוא המגוון הרחב של דיו זמין. ישנם גם חוטים מיוחדים שזוהרים בחושך, המספקים אפשרויות רבות לילדים ליצור יצירות משלהם. לכן, המחיר של עט התלת מימד גבוה יותר מהמתחרים שלו מכיוון שהוא מתחיל ב-$3.

7: עט SkyWriter 3D

SkyWriter V3 הוא עט תלת מימד קל מאוד, במשקל 3 גרם בלבד, פותח בעיצוב ארגונומי, ומתאים מאוד לידיך. בנוסף, עט 55D זה שודרג וכולל מגע רך, שליטה חכמה ותפעול קל. הזרבובית הבלתי סתימת שלו מתאימה אוטומטית את הטמפרטורה בעת הוצאת חוטים. היצרן גם מאפשר למשתמשים לשלוט במהירות האקסטרוזיה של עד 3 מהירויות. לבסוף, עט 8D זה יכול להשתמש בחוטי ABS ו-PLA בו-זמנית. המחיר ההתחלתי הוא 3 דולר.

8. מדבקה 07A

עט תלת מימד זה לרמת כניסה של המותג הסיני Dikale בעל גוף פלסטיק דק וקל, המתאים מאוד לידי המשתמש. Dikale 3A יכול להשתמש בחוט ABS או PLA. זה מאפשר לך לבחור תחילה את מצב הנימה ולאחר מכן את המהירות. ישנן שלוש הגדרות מהירות וטמפרטורת שחול. כל אחת מהאפשרויות הללו נשלטת על ידי כפתור נפרד: כפתור לקטע נימה, בחירת מהירות, הוצאת נימה ופריקה. לכן, זה לא קל לשימוש כמו עטים אחרים בשוק. ייתכן שתצטרך קצת תרגול כדי להפעיל אותו כראוי.

9. 3Dsimo MultiPro

למי שרוצה לקחת את זה לרמה גבוהה יותר, אתה יכול להתקרב לכלים רב תכליתיים. 3Dsimo פיתחה עטים תלת מימדיים רבים, אחד מהם הוא הכלי MultiPro. זהו עט תלת מימד שניתן להמיר לשימושים מרובים. זה יכול לשמש לא רק כעט תלת מימד, אלא גם לרתך, לשרוף ולחתוך קצף. עם זאת, הדגמים העדכניים ביותר מספקים גם אביזרים נוספים, כגון מקדחות חשמליות, מברגים חשמליים, רובי חום ומסורים. המכשיר כולל צג OLED שיכול להציג הדרכות בסיסיות עבור כל אביזר זמין. כל מדריך מספק מדריך קטן כיצד להשתמש בכלים בצורה נכונה כדי לעזור לך להפיק את המרב מ-MultiPro.

10. 3Doodler Create +

היצרן Wooble Works הוא מקורו של העט הראשון להדפסת תלת מימד, והוא פיתח במיוחד את Create + עבור כל חובבי ההדפסה בתלת מימד. הוא שוקל 3 גרם בלבד, קל משקל, קל לתפעול ובעל שתי שיטות שחול פשוטות. הוא תואם ל-PLA, ABS ו-Flexy, ויש לו מערכת בקרה חדשה, מהירה, חלקה וחזקה יותר. המחיר הבסיסי הוא 3$, וניתן להוסיף אביזרים כמו משטח ציור או סוללה ניידת.

עט הדפסת תלת מימד: אמן

אם אתה רוצה לקנות עט תלת מימד למטרות מקצועיות יותר, הוא משתמש בחומרים שונים (כגון חוטים עשויים מתכת, עץ וכו'), עם דיוק גבוה יותר ומהירות גבוהה יותר בעת תיקון זה, זו אתה הבחירה הטובה ביותר.

11. Scribbler Duo

לחברה הרוסית Scribbler, שבסיסה בארה"ב, יש מספר דגמים של עטים תלת מימדיים בקו המוצרים שלה. Scribbler V3 הוא אחד ה- Scribbler V3 הפופולריים ביותר, המחיר הוא כ-3 דולר אמריקאי. יש לו מכבש קרמי שיכול להגיע לטמפרטורות גבוהות ויכול להדפיס חומרים כמו ABS, PLA, תרכובות שעם, מתכות, ברונזה וכו'. מצד שני, מצאנו ש-Scribbler Duo, המשלב מכבש כפול, יכול להשתמש בשניים שונים צבעים או חומרים ליצירה בו זמנית. שני העטים כוללים מסך OLED שיעזור לך לשלוט טוב יותר במכשיר. עם זאת, ל- Scribbler Duo יש 99 מהירויות שונות, והמחיר גבוה עד 6 דולר.

12. Tecboss M1

החברה הסינית Tebcoss מחזיקה במכשירים אלקטרוניים שונים, כמו עטים תלת מימדיים. M3 הוא אחד העטים התלת מימדיים המפורסמים ביותר. הוא עודכן בשנת 1 והוא משלב שבב חכם שיכול לשלוט על הטמפרטורה והמהירות של העט. בניגוד למותגים אחרים של עפרונות המאפשרים ריבוי חוטים, M3 תומך רק ב-PLA. למרות שזהו חיסרון, העובדה היא שהחברה רוצה להיפטר מחומרים חסרי ריח ולא רעילים בלבד על מנת להפוך את מוצריה לנקיים ובטוחים יותר. הדגם הנוסף שהיא מציעה הוא ה-SL-2019, השונה מהדגם הקודם בשל משקלו הקל. כשמדובר בפרויקטים ארוכי טווח ויקרים, העיצוב הארגונומי של ה-SL-1 יכול לתת לך תחושה יציבה ומוצקה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. מחיר 300$,

13. עט 3D CoLiDo

CoLiDo מחויבת לייצר כלי ייצור תוספים, ממדפסות תלת מימד ועד חוטים ועד עפרונות תלת מימדיים. בדומה לעפרונות האחרים שכבר הוזכרו, עיפרון 3D CoLiDo ידוע בזרבובית הנשלפת שלו, מה שאומר שלא תשרוף בטעות שום דבר (או אף אחד)! זה מספק למשתמשים אבטחה נוספת. המחיר של הכלי החדשני הזה הוא 3 דולר. יש לו כפתורים, קל משקל וקל לשליטה ולהתאמה. קופסת האריזה כוללת בדרך כלל רצועות נימה PLA ו-ABS רבות, כמו גם כבלי חשמל, מדריכים ותבניות שונות. אין ספק שזו הבחירה הנכונה לשחרר את הדמיון שלך.

14. עט תלת מימד של MYNT

העט להדפסת תלת מימד שייך לחברת קליפורניה באותו שם. בנוסף לאפשר לכוון את הטמפרטורה מ-3º ל-130º, MYNT יכול גם להתאים את העובי והנזילות של החומר שחולץ על ידי בקרת מהירות משתנה ומסך OLED. הוא גם מצליח לשנות את רמת הטמפרטורה צעד אחר צעד, כך שהדיוק של הפריקה יהיה גבוה יותר. ברכישת MYNT, הערכה כוללת: עט תלת מימד, 230 צבעים של נימה ABS ומתאם 3-3V AC 100/240Hz. המחיר הנוכחי שלהם הוא 50 דולר אמריקאי (כ-60 יורו).

15. 3Doodler Pro

3Doodler, אחת מחברות העטים הכדוריים התלת מימדיים המוכרים ביותר. זה התחיל ב-3, והמוצר הראשון הרוויח 2012 מיליון דולר בהכנסות. הם השיקו לראשונה את 4Doodler Pro בשנת 3, המיועד למקצוענים. עט הדפסת תלת מימד זה יכול להשתמש ב-PLA, ABS, ניילון, חומרים גמישים ואפילו פוליקרבונט להדפסה. יש לו מסך LCD שיכול להתאים טמפרטורה ומהירות, ו-2016 מכבשים מתחלפים. מחירו 3 דולר (כ-6 יורו).

קישור למאמר זה: איך אני בוחר לקנות עט להדפסת תלת מימד?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איך אני בוחר לקנות עט להדפסת תלת מימד?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.