האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איך בוחרים מדפסת תלת מימד?

איך בוחרים מדפסת תלת מימד?

בין אם למטרות אישיות, מקצועיות או חינוכיות, מדפסות תלת מימד הן זולות יותר מאי פעם. בדוק מה שאתה צריך לדעת על הטכנולוגיה כדי להתחיל להדפיס, כמו גם על הדגם בעל הביצועים הגבוהים ביותר בבדיקה הרשמית שלנו.

אם אתם בשוק, חשוב להבין את ההבדלים בין מדפסות תלת מימד כדי שתוכלו לבחור את הדגם הנכון. הם מגיעים במגוון סגנונות וניתן להתאים אותם לקהל מסוים או לסוג מסוים של הדפסה. מוכנים לצאת להרפתקה? זה מה שאתה צריך לשקול.

מה אתה רוצה להדפיס?

שאלה בסיסית יותר הקשורה לתוכן שברצונך להדפיס: למה להדפיס בתלת מימד? מתעניינים בצעצועים מודפסים ו/או כלי בית? מוביל מגמות שאוהב להראות לחברים שלך את הגאדג'טים העדכניים ביותר? אנשי חינוך המבקשים להתקין מדפסות תלת מימד בכיתות, ספריות או מרכזים קהילתיים? תחביבים או עשה זאת בעצמך שאוהבים לנסות פרויקטים וטכנולוגיות חדשות? מעצבים, מהנדסים או אדריכלים שצריכים ליצור אבות טיפוס או דגמים למוצרים, חלקים או מבנים חדשים? אמנים המבקשים לחקור את הפוטנציאל היצירתי של יצירת אובייקטים תלת מימדיים? או יצרן שרוצה להדפיס מוצרי פלסטיק בפרק זמן קצר יותר?

מדפסת התלת מימד הטובה ביותר תלויה באופן שבו אתה מתכנן להשתמש בה. צרכנים ובתי ספר יזדקקו לדגם שקל להגדיר ולשימוש, שאינו דורש תחזוקה רבה ובעל איכות הדפסה טובה למדי. תחביבים ואמנים עשויים להזדקק לתכונות מיוחדות, כגון יכולת להדפיס אובייקטים ביותר מצבע אחד, או שימוש במספר סוגי חוטים. מעצבים ואנשי מקצוע אחרים יזדקקו לאיכות הדפסה מעולה. מפעלים הכוללים ייצור לטווח קצר ידרשו שטח רצפה גדול יותר כדי להדפיס מספר אובייקטים בבת אחת. אנשים פרטיים או עסקים שרוצים להראות לחבריהם או ללקוחותיהם את נס ההדפסה בתלת מימד יזדקקו למכונה יפה ואמינה.

במדריך זה נתמקד במדפסות תלת מימד שעולות פחות מ-3$. מוצרים אלו מיועדים לצרכנים, חובבים, בתי ספר, מעצבי מוצר ואנשי מקצוע אחרים, כגון מהנדסים ואדריכלים. למדפסות יש אובייקטים תלת מימדיים מובנים בשכבה רציפה של פלסטיק מותך, שזו טכנולוגיה הנקראת ייצור נתיכים (FFF). המונח הוא Stratasys, Inc. סימן מסחרי, אך נהוג להתייחס אליו גם כ-Fused Deposition Modeling (FDM). (למרות שהן לא אך ורק מדפסות תלת מימד, אנו כוללים גם עטים תלת מימדיים, כאשר ה"דיו" הוא פלסטיק מותך, שבו המשתמש יכול להשתמש בסקירה זו, הוא מוחלף ביד או באמצעות תבנית.) חלק מהמדפסות התלת מימדיות משתמשות באור סטריאו. טכנולוגיית חריטה (זוהי טכנולוגיית ההדפסה התלת מימדית הראשונה שפותחה), שבה לייזרים אולטרה סגול (UV) מציירים דפוסים על שרף נוזלי רגיש לאור,

איזה גודל חפץ אתה רוצה להדפיס?

ודא את הגודל (בשלושה גדלים) של האובייקט הגדול ביותר באזור שניתן להדפיס במדפסת נתונה (לפחות בתיאוריה, למשל, אם פלטפורמת הבנייה אינה אופקית לחלוטין, היא עשויה להיות קטנה יותר). שטח הבנייה של מדפסת תלת מימד טיפוסית הוא 3 עד 6 אינץ' רבועים, אך הצדדים עשויים לנוע בין אינצ'ים בודדים ליותר מ-9 רגל, והם למעשה מרובעים. בסקירה שלנו, סיפקנו את השטח המוגדל, הגובה, הרוחב והעומק (HWD) באינצ'ים.

באיזה חומר אתה רוצה להשתמש להדפסה?

רוב מדפסות התלת מימד היקרות ביותר משתמשות בטכנולוגיית FFF כדי להמיס ולהוציא את חוטי הפלסטיק הזמינים על הסליל, ולאחר מכן להתמצק ליצירת עצם. במקום זאת, שני סוגי החוטים הנפוצים ביותר הם ניטריל בוטאדיאן סטירן (לכל ABS) וחומצה פולילקטית (PLA). לכל אחד יש תכונות מעט שונות. לדוגמה, ABS נמס בטמפרטורה גבוהה יותר מ-PLA וניתן לסלק אותו ברכות, אך הוא פולט עשן כשהוא נמס. משתמשים רבים מרגישים לא נעים, ולכן יש צורך במיטת הדפסה מחוממת. הדפסת PLA נראית חלקה, אך נוטה להיות שבירה.

חומרים אחרים המשמשים בהדפסת FFF כוללים, בין היתר, פוליסטירן בעל השפעה גבוהה (HIPS), חוטי עץ, ברונזה ונחושת, חוטים פולטי אור אולטרה סגול, ניילון, פוליאסטר טריטן, אלכוהול פוליוויניל (PVA), אתילן שלישוני פולימר דיסטר (PETT), פוליקרבונט, PLA ו-ABS מוליכים, אלסטומר תרמופלסטי קופולימר מפלסטיק (PCTPE) ו-PC-ABS. לחומרים שונים יש נקודות התכה שונות ולכן השימוש בחוטים אקזוטיים אלו מוגבל למדפסות המיועדות לכך, או למדפסות עם תוכנה המאפשרת למשתמשים לשלוט בטמפרטורת המכבש.

איך בוחרים מדפסת תלת מימד?

לחוט הלהט שני קטרים ​​(1.85 מ"מ ו-3 מ"מ), ורוב הדגמים משתמשים בחוט קוטר קטן יותר. נימה נמכרת בדרך כלל בסלילים של 1 ק"ג (2.2 פאונד), והמינימום עבור ABS ו-PLA הוא 20 עד 50 דולר ארה"ב לק"ג. למרות שמדפסות תלת מימד רבות יקבלו סלילים אוניברסליים, מדפסות תלת מימד מסוימות של חברות משתמשות בסלילים קנייניים או במחסניות דיו. ודא שקוטר החוט מתאים למדפסת שלך והסליל בגודל הנכון. במקרים רבים, אתה יכול לקנות או לייצר (או אפילו הדפסת תלת מימד) מחזיקי סלילים המתאימים לגדלים שונים של סלילים. (למידע נוסף על חוטי הדפסת תלת מימד, אנא בדוק את מפרט החוטים שלנו.)

מדפסות ליטוגרפיה סטריאו יכולות להדפיס תחת לחץ, להימנע מפילמנטים ולהשתמש בשרף נוזלי רגיש לאור (ניתן לריפוי אולטרה סגול) (נמכר בבקבוקים). רק חלופות מוגבלות זמינות: בעיקר שקוף, לבן, אפור, שחור או זהב. זה עשוי להיות בעייתי להשתמש בשרף נוזלי ואלכוהול מסומם המשמשים בתהליך הגמר של סטריאוליטוגרפיה.

איזה רזולוציה אתה צריך?

במדפסת תלת מימד, הקובץ שווה להוראה המקודדת של האובייקט המיועד להדפיס, כשהוא מרחיב שכבה דקה רציפה של פלסטיק מותך. עבור הדפסת תלת מימד, הרזולוציה שווה לגובה השכבה. הרזולוציה היא במיקרומטר, והמיקרומטר הוא 3 מ"מ. ככל שהערך קטן יותר, הרזולוציה גבוהה יותר. הסיבה לכך היא שככל שכל שכבה דקה יותר, יש צורך ביותר שכבות כדי להדפיס כל אובייקט נתון, והפרטים שניתן ללכוד עדינים יותר. עם זאת, שימו לב שהגדלת הרזולוציה היא קצת כמו הגדלת מספר המגה-פיקסל במצלמה דיגיטלית: למרות שבדרך כלל רזולוציות גבוהות יותר עוזרות, ובכך לא מבטיחות איכות הדפסה טובה.

כמעט כל מדפסות התלת מימד הנמכרות כיום יכולות להדפיס ברזולוציה של 3 מיקרון (זה אמור לייצר הדפסות ברזולוציה גבוהה), או אפילו טוב יותר, ומדפסות רבות יכולות להדפיס ברזולוציה של 200 מיקרון, זמינות לרוב בגדלים Print. כמה מדפסות עדיין יכולות להדפיס ברזולוציות גבוהות מתחת ל-100 מיקרון, אך ייתכן שיהיה עליך לחרוג מהרזולוציה שנקבעה מראש ולהזין הגדרות מותאמות אישית כדי לאפשר רזולוציות מתחת ל-20 מיקרון.

לרזולוציה גבוהה יותר יש מחיר, כי לרוב משלמים מחיר גבוה יותר עבור מדפסות ברזולוציה של יותר מ-100 מיקרון. חיסרון נוסף בהגדלת הרזולוציה הוא שהיא עשויה להגדיל את זמן ההדפסה. חציית הרזולוציה תכפיל בערך את הזמן הנדרש להדפסת אובייקט נתון. אבל עבור אנשי מקצוע שצריכים לצמצם את חפצי ההדפסה שלהם, הזמן הנוסף עשוי להיות כדאי.

תחום הדפסת תלת מימד לצרכנים וחובבים עדיין בחיתוליו. הטכנולוגיה מתפתחת במהירות, מה שהופך את המוצרים הללו ליותר ויותר מעשיים ובמחיר סביר. אנחנו לא יכולים לחכות לדעת אילו שיפורים יחוללו בשנים הקרובות.

רוצים להדפיס במספר צבעים?

מדפסות תלת מימד מסוימות עם מכבשים מרובים יכולות להדפיס אובייקטים בשני צבעים או יותר. רובם הם דגמי מכבש כפול, וכל מכבש מוזן בחוטים בצבעים שונים. אזהרה אחת היא שהם יכולים להדפיס רק אובייקטים צבעוניים מקבצים המיועדים להדפסה מרובת צבעים. ישנם קבצים נפרדים לכל צבע, כך שניתן לקבץ אזורים בצבעים שונים יחד כמו פאזל (פאזל).

על איזה משטח כדאי לבנות?

עבור מצטרפים חדשים להדפסת תלת מימד, האופי של פלטפורמת הבנייה (המשטח עליו ניתן להדפיס) אולי אינו ברור, אך הוא קריטי בפועל. פלטפורמה טובה מאפשרת ליישר את האובייקט עליו בעת ההדפסה, אך צריך להיות קל להסיר אותו לאחר ההדפסה. התצורה הנפוצה ביותר היא פלטפורמת זכוכית מחוממת המכוסה בסרט צייר כחול או משטח דומה. הפריטים יידבקו יפה לסרט וניתן להסירם בקלות לאחר השלמתם. הפלטפורמה המחוממת יכולה למנוע מהפינה התחתונה של האובייקט להטות כלפי מעלה, וזו בעיה נפוצה, במיוחד בעת הדפסה עם ABS.

בחלק מפלטפורמות הבנייה, אתה יכול למרוח דבק (ממקל הדבק) על פני השטח כדי לגרום לאובייקט להיצמד למשהו. זה אפשרי, כל עוד ניתן להסיר את החפץ בקלות לאחר ההדפסה. (במקרים מסוימים, עליך לטבול גם את הבמה וגם את החפץ במים חמים כדי לשחרר את החפץ.)

לנקבים המשמשים חלק ממדפסות תלת מימד יש חורים זעירים שמתמלאים בתרמופלסטי במהלך תהליך ההדפסה. הבעיה בשיטה זו היא שלמרות שניתן לקבע את האובייקט היטב במקומו במהלך תהליך ההדפסה, ייתכן שהאובייקט לא ישתחרר בקלות לאחר מכן. שימוש במקשי אצבע או מרצים כדי לדחוף פקקי פלסטיק מוקשים מהנקבים כדי לשחרר חפצים ו/או לנקות את הלוח הוא תהליך שלוקח זמן ועלול לגרום נזק ללוח.

אם פלטפורמת הבנייה מוטה, היא עלולה למנוע הדפסה, במיוחד הדפסה של אובייקטים גדולים יותר. רוב מדפסות התלת מימד מספקות הוראות כיצד ליישר את פלטפורמת הבנייה, או מספקות שגרת כיול שבה מעבירים את המכבש לנקודות שונות בפלטפורמה כדי להבטיח שנקודות אלו נמצאות כולן באותו גובה. מספר קטן אך הולך וגדל של מדפסות תלת מימד יתאים אוטומטית את רמת פלטפורמת הבנייה.

עבור מדפסות רבות, חשוב גם להגדיר את האקסטרודר בגובה המתאים מעל פלטפורמת הבנייה בעת תחילת עבודת הדפסה. "כיול ציר Z" כזה מבוצע בדרך כלל באופן ידני על ידי הורדת גובה המכבש עד שפלטפורמת הבנייה תהיה כה קרובה עד שפיסת נייר המונחת בין המכבש לפלטפורמה יכולה לנוע אופקית עם התנגדות קלה. מדפסות מסוימות מבצעות כיול זה באופן אוטומטי.

האם אתה צריך מסגרת סגורה?

למדפסות תלת מימד סגורות יש מבנה סגור עם דלתות, קירות וכיסויים או מנדפים. הדגם הפתוח מאפשר צפייה נוחה בעבודות הדפסה מתמשכות וגישה נוחה למצע ההדפסה ולמכבש. הדגם המצורף בטוח יותר ומונע מילדים וחיות מחמד (וגם מבוגרים) מגע בטעות עם המכבש החם. יתרה מכך, המשמעות היא גם פעולה שקטה יותר, הפחתת רעשי מאווררים וריחות אפשריים, במיוחד בהדפסה עם ABS, אשר פולט ריח של פלסטיק בוער.

איך אתה רוצה להתחבר למדפסת?

עבור רוב מדפסות התלת מימד, ניתן להתחיל להדפיס ממחשב דרך חיבור USB. יש מדפסות שמוסיפות זיכרון פנימי משלהן, וזה יתרון מכיוון שהן יכולות לשמור את עבודת ההדפסה בזיכרון ולהמשיך להדפיס גם אם כבל ה-USB מנותק או שהמחשב כבוי. חלקם מספקים חיבורים אלחוטיים, או באמצעות 3 Wi-Fi או קישורי עמית לעמית ישירים. החיסרון של הטכנולוגיה האלחוטית הוא שמכיוון שקבצים מודפסים בתלת מימד יכולים להיות בגודל של עד 802.11MB, ייתכן שיידרש זמן רב יותר להעביר אותם. שיטת חיבור נוספת שראינו היא Ethernet.

קישור למאמר זה: איך בוחרים מדפסת תלת מימד?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איך בוחרים מדפסת תלת מימד?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.