האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איך להשיג את מערכת ההזרקה הטובה ביותר?

איך להשיג את מערכת ההזרקה הטובה ביותר?

מעצבי הזרקה רוצים שחלקי פלסטיק ייפלטו בקלות ובעקביות במהירות. חלקים תקועים עלולים לגרום לנזק ועלולים לגרום נזק לחלקי עובש, וכתוצאה מכך זמני מחזור ארוכים יותר, עיכובים בייצור ועלויות מוגברות. יצרני תבניות מנוסים יודעים לנהל את המורכבות של עיצוב התבניות באמצעות אסטרטגיות הפליטה הנדרשות כדי לשפר את איכות החלקים ולחסוך זמן וכסף לאורך מחזור החיים של התבנית.

על מנת לקבל את מערכת ההזרקה הטובה ביותר, השיקולים העיקריים שלך צריכים לכלול שטח פנים, מיקום וסוג ההזרקה. במאמר זה, העורך של Xianji.com לוקח את כולם ללמוד אותם בנפרד.

אזור הפליטה – תכונות קטנות יותר, בעיות גדולות יותר

הפליטה הנכונה תלויה בגודל ובגיאומטריה של החלק. מריחת שטח ריסוס לא מספיק עלולה לגרום לנזק לחלקים, לעיוות של החלקים ולזרימה איטית יותר. במקום זאת, אתה רוצה לעבור לשטח ריסוס גדול יותר.

תכונות פליטה קטנות יותר בחלקי פלסטיק דורשות רכיבי פליטה קטנים יותר. בשל שבירותם, רכיבים קטנים יותר אלו עלולים לגרום לקשיי התקנה וסיכונים של בלאי ושבירה במהלך השימוש. גורמים אלה יעלו בסופו של דבר את עלות ייצור הכלים ותחזוקה ארוכת טווח. השיטות הטובות ביותר אומרות לנו, נא להימנע משימוש בנוק-אאוט (KO) מתחת ל-3/64 אינץ'. חלקי פלסטיק בעלי קירות דקים בקוטר דורשים שרוולי מפלט דקים מותאמים אישית. מעצבים צריכים לדעת שסוגים אלה של תותבהם לא רק יקרים לייצור, אלא שהם גם לא יחזיקו מעמד זמן רב כסטנדרט תותבs.

עמדת מעוט – אפקט נפנף טוב יותר

משטח הפליטה האידיאלי הוא משטח שטוח, המאפשר שימוש בפיני KO הקרקע לגובה המתאים. במקרים בהם התכונה אינה מספקת משטח שטוח, מכלול המפלט יכול להתאים לגיאומטריה של החלק. במקרים מסוימים, קווי מתאר חמורים עשויים למעשה לדרוש שינויים בעיצוב חלק. זכור שמשטחים שטוחים שקועים מקדמים פליטה נכונה מכיוון שהם מספקים משטח מקביל לקו הפרידה, מה שהופך חלקי פלסטיק לקלים יותר להדפק.

מפלטים לא מספיקים עלולים לגרום לפגמים בחלקי פלסטיק ולנזק למוציאים, כך שהמעצב צריך לעשות טעויות בצד עם יותר מפלטים ממה שצריך. עם זאת, יש לשקול עיקרון זה, כי יותר מדי מפלטים יגדילו בסופו של דבר את הבלאי והעלות של התבנית. בנוסף, הצבת המפלט קרוב מדי תגרום לקיר תבנית הפלדה להפוך לדק יותר.

יצרן תבניות מיומן יכול לייעל את מספר המפלטים תוך שמירה על תנאי פלדה נאותים. אתה רוצה שיצרן התבניות יאזן את הפריסה של מיקום המפלט כדי להרים את החלק באופן שווה.

איך להשיג את מערכת ההזרקה הטובה ביותר?

הפעל סוג-יתרונות וחסרונות

במצב אידיאלי, יצרן התבניות שלך יכול להשתמש בסיכות KO רק בתבניות הזרקת פלסטיק. עם זאת, רוב החלקים המוזרקים אינם פשוטים כל כך. אפשרויות המפלט הנפוצות כוללות סיכות, להבים, שרוולים, מוטות, צלחות חשפנות ומעלות – לכל אפשרות יש פשרות משלה. אפשרויות פופ-אפ שונות ישאירו סימנים בגדלים וצורות שונות על החלקים וידרשו רמות תחזוקה שונות.

אצבעון מספקת את מערכת הפליטה הפשוטה והחסכונית ביותר. כמערכת הפליטה המוגדרת כברירת מחדל, הם משאירים סימני פליטה עגולים מוצקים על החלק. תהליך ההזרקה מפעיל לחץ רב על האצבעון במהלך הפליטה, ולכן קוטר אצבעון גדול יותר הוא בחירה בטוחה יותר.

כאשר לא ניתן להכיל את האצבעון בטווח הפליטה המותר, הסכין העליונה של הלהב היא בחירה טובה. סיכות מלבניות שטוחות אלה ניתנות להפלט לאזור החלק הדק יותר. ללהב יש שטח פנים גדול יותר מהסיכה, כך שהוא יכול להישחק מהר יותר. בשל מידת הבלאי הגבוהה שלו, ניתן לשלב את מפלט הלהב בתבנית כתוספת להחלפה קלה.

שרוול הפליטה מחלק את הכוח באופן שווה על התכונות המעגליות הקטנות יותר. הסימן שנותר על החלק בסוף הפליטה משקף את צורת השרוול. תחזוקה של השרוול כרוכה בבדיקת ההתאמה בין החלק החיצוני של סיכת הליבה לחלק הפנימי של השרוול. ביצוע בדיקות יכול להפחית את הסיכון להזרקת פלסטיק למערכת ההזרקה.

מוט המפלט מספק בחירה טובה לפליטה באורך מסוים של מישור. מוט הפליטה משתמש במספר פינים ומוט שטוח עם כוח מפוזר באופן שווה מונח מעליו. שלא כמו מערכות פליטה קודמות, מערכות פליטה אלו נוטות להיות גדולות יותר ויכולות להשתמש במספר פינים מתחת למוט. בשל הגודל הגדול וההתאמה האישית הגבוהה של סיכת המפלט, ככל שהבלאי של התבנית גדל, לפין המפלט בדרך כלל עלות גבוהה יותר ועלות תחזוקה גבוהה יותר.

מערכת החשפנות מוציאה חלקים בהיקפית שלה. תחזוקה כרוכה בהבטחה שצלחת החשפנות או הבלוק מונחים בצורה ישרה עם שאר התבנית. ברמת החלק, ניתן להעריך את הצורך בתחזוקת עובש על ידי בדיקת הבזק בחלק על תבנית ההפשטה או קו הפרידה של המגרד.

הג'ק משמש בעיקר ליצירת החתך, ומספק גם את פונקציית הפליטה יחד עם מערכות פליטה אחרות. בניגוד למערכת הפליטה האנכית, הטפטור נוטה על לוח הליבה. בדרך זו, המעלית יכולה להסיר את החתך לפליטה.

על מעצב תבנית ההזרקה לעקוב אחר הסדר המועדף של סוגי הפליטה. פיני KO אמינים, זולים לקנייה, קלים להתקנה, קלים לתחזוקה וקלים לשינוי. השרוולים מייקרים את עלות הרכישה וההתקנה. להבי KO דורשים עלויות נוספות עבור כיסים ואביזרים. מחסני חוטים הם אפשרות הפליטה היקרה ביותר מכיוון שהם רכיבים בהתאמה אישית מלאה המונעים על ידי גיאומטריית חלקים.

אסטרטגיית פליטה חזקה תשפר את איכות החלקים, תייעל את העלויות המיידיות והארוכות הטווח הכרוכות בתבנית, ותגדיל את הזמן שלוקח לתבנית לייצר את החלקים, בעוד שמערכת פליטה שגויה תקצר את זמן העבודה ותקצר את חיי התבנית.

קישור למאמר זה:איך להשיג את מערכת ההזרקה הטובה ביותר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איך להשיג את מערכת ההזרקה הטובה ביותר?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.