האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

איך לצייר ציור חלק במכונה CNC?

איך לצייר ציור חלק במכונה CNC?

איך לצייר ציורי חלק במכונה CNC?


בעת תכנון, מיפוי או ציור של מכונה או רכיב, עליך לצייר ציור חלק. דיוק ציורי החלקים משפיע ישירות על ביצועי המכונה או הרכיב. אז עבור המעצב שמצייר את שרטוט החלקים לעיבוד שבבי, הדרישות גבוהות מאוד. מאמר זה יציג את שיטת הציור של עיבוד חלקים בפירוט.

איך לצייר ציור חלק במכונה CNC?
צייר ציורי חלק במכונה CNC

לנתח חלקים ולקבוע ביטויים

לפני השרטוט, עליך להבין תחילה את השם, פונקציית החלק, מיקומו במכונה או בחלק, ויחסי החיבור של הרכבה. מתוך הנחת יסוד הבהרת צורתו המבנית של החלק, בשילוב עם עמדת העבודה שלו ותנוחת העיבוד, קבעו אחד מארבעת סוגי החלקים האופייניים שתוארו לעיל (שניהם תותב, דיסקים, מזלגות ותיבות), ואז על פי מאפייני הביטוי של חלקים דומים, קבעו את ערכת הביטוי המתאימה.
בעת בחירת תוכנית ביטוי, עליך לשים לב לשתי הנקודות הבאות:
1. מספר הצפיות צריך להיות מתאים
כדאי לשקול להפחית את הקווים המנוקדים בתצוגה ככל האפשר ולהשתמש במספר קטן של קווים מנוקדים כראוי. מתוך הנחת היסוד שצורתו של כל חלק בחלק מתבטא בבירור, השתדל להביע בקצרה, מספר הצפיות הוא בדיוק, והימנע ככל האפשר מהבעת ביטויים חוזרים.
2. שיטת הביטוי צריכה להיות מתאימה
על פי צורת החלקים הפנימיים והחיצוניים של החלק, הביטוי של כל השקפה צריך להיות במיקודו ובמטרתו, וביטוי המבנה הראשי והמבנה המקומי צריך להיות ברור. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון את הפריסה הסבירה של הגרפיקה, כגון הגדרת התצוגה הבסיסית באופן שנקבע.

חלקי סקיצה

סקיצה של חלק היא ציור חלק המצויר ביד. זהו בסיס חשוב לציור רישומי הרכבה בעת ציור רישומי חלקים וחלקים. בעת ציור רישום חלק, נדרש לבדוק באופן חזותי את גודל החלק, לקבוע את סולם הציור ולצייר ביד חופשית. השלבים הכלליים הם כדלקמן:
1. הבן את חלקי הניתוח וקבע את ערכת הביטוי
על פי גודל, מורכבות וביטוי החלק, קבע את קנה המידה והרוחב המתאימים. עדיף להשתמש בנייר גרף לרישום.

2. צייר את קו מסגרת השרטוט ושורת הכותרת
קבע את קו המיקום של התצוגה הראשית, כגון ציר ראשי, קו מרכז וציור קו התייחסות.

3. בדקו ויזואלית את ציור היד. 
שרטט תחילה את קווי המתאר של המבנה הראשוני ואז את קווי המתאר של המבנה המשני. יש לצייר תצוגות רלוונטיות של כל מבנה כך שיתאימו למאפייני ההקרנה. בשילוב של מבנים סמוכים, יש לקחת בחשבון את העלייה או הירידה של קו הגרף (כגון קו הצומת בצומת, אלחוטי בשיקוף וכו '). סוף סוף השלם את כל הגרפיקה.

4. בדקו ותקנו את כל התמונה ומחקו קווים מיותרים
קבעו את הפניה לגודל בשלושה כיוונים, ציירו את קווי ההרחבה, קווי הגודל והחצים בגדלים מכל הגדלים; לצייר קווי חתך.

5. מדוד וקבע את כל הממדים. 
לממדים של מבנים סטנדרטיים (כגון פסי מפתח, תקלות וכו '), עליך להתייעץ במדריכים הרלוונטיים או לבצע חישובים לפני מילוי.

6. הביא הערה לדרישות הטכניות הדרושות
מלא את שורת הכותרת והשלם את רישום החלק.

ציור חלק ציור עבודה

בהתבסס על רישום החלקים המושלם, בשילוב עם תנאי הייצור בפועל וניסיון הטכנולוגיה לעיבוד שבבי, מבוצע בדיקה מקיפה של סקיצת החלקים לפני ציור רישום החלק.

בעת בדיקת הסקיצה, שימו לב בדרך כלל למספר נושאים, כגון: האם ערכת הביטוי סבירה ומלאה, האם הממד ברור ומלא, נכון וסביר, והדרישות הטכניות המוצעות יכולות לעמוד בדרישות התהליך ובביצועים דרישות החלקים.

לאחר בדיקת ותיקון הסקיצה, התחל לצייר את רישום עבודת החלק. שלבי השרטוט של רישום עבודת החלק הם כדלקמן:

  • 1. ניתוח חלקים ובחירת תוכניות ביטוי.
  • 2. קבע את קנה המידה והרוחב של השרטוט, צייר את קו המסגרת, ואתר את התצוגה הראשית.
  • 3. צייר את מפת הבסיס.
  • 4. בדקו ותקנו את כתב היד, העמיקו את כל הגרפיקה ושרטטו את קווי החלקים ללא שגיאות.
  • 5. שרטט קווי הרחבה, קווי גודל וחיצים גודל, וציין את ערכי הגודל והדרישות הטכניות.
  • 6. מלא את שורת הכותרת, בדוק והשלם את ציור העבודה של החלק.

קישור למאמר זה: איך לצייר ציור חלק במכונה CNC?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


איך לצייר ציור חלק במכונה CNC?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.