האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

אילו הכנות צריך רתך לבצע לפני שהוא נוגע בקשת?

אילו הכנות צריך רתך לבצע לפני שהוא נוגע בקשת?

לעבודה שנעשתה לפני שרטוט הקשת הראשונה תהיה השפעה עצומה על היקף הפרויקט ושלמות המתכת. בין אם מדובר בהפקת תוכניות פרויקט וארגון חומרים, ובין אם מדובר בבדיקה וניקוי של חומרים, יש להשלים הכנות אלו לפני תחילת הריתוך.

עבור סדנת ייצור, יש צורך מאוד לוודא שכל ההכנות הושלמו לפני תחילת תהליך הריתוך. בסופו של דבר, אם לא תצליחו לנקוט בצעדים הראשוניים הדרושים עם הגיית הפרויקט, זה עלול להיגמר לשווא, ומותיר טעות יקרה.

הכנה לפני ריתוך

ההכנה לפני הריתוך חשובה לא פחות מתהליך הריתוך עצמו, מכיוון שהיא קשורה להצלחת הפרויקט שלכם. לכן, לפני תחילת פרויקט ריתוך, אנא שקול את האמצעים הבאים:

1. בדקו את החומרים. 

ראשית, עליך לבדוק את החומר כדי לחפש פגמים, כגון שריטות או חריצים, ולקבוע אם החומר והגודל שלך הם פריטים נכונים. כדאי גם לבדוק שהחומר נקי, מרובע, ואם יש חורים וחריצים. בדיקה יכולה גם לאשר כי קיימים חומרים מתאימים ומאורגנים כהלכה. זהו אחד השלבים החשובים ביותר מכיוון שהוא נותן את הטון לכל הפרויקט ומבטל את כל הבעיות הבלתי צפויות בחומר.

2. סקור את פרטי הפרויקט ושרטוטים.

 זה המקום שבו אתה יכול להתחיל לדמיין כיצד להרכיב את המבנה. שלב זה גם מאפשר לצוות לאסוף את כל החומרים, הכלים והציוד הדרושים לבניית הפרויקט בצורה יעילה. אם זה רכיב שלא ריתכת קודם לכן, תרגל ריתוך חתיכת גרוטאות מתכת כדי לסייע במניעת שגיאות ולקצר את משך הפרויקט. זה יאפשר לך לחייג מראש להגדרות המכשיר או המכונה. ככל שהפרויקט מותאם וייחודי יותר, כך ייקח שלב זה זמן רב יותר, אך חשוב יותר לייעל את הפרויקט כולו.

3. ארגן את החומרים והציוד שלך. 

הקדשת זמן להצבת חומרים במיקום אסטרטגי יכול להפחית טעויות ולאפשר לצוות למצוא את הדרוש באופן מיידי.

4. להעריך את מפגעי הבטיחות הפוטנציאליים באזור. 

כל בעיות אבטחה קיימות צריכות להיבדק ולפתור במהירות וביעילות. הסרת ציוד וחומרים לא בטוחים או מיותרים יכולה לספק לך ולצוות שלך מרחב עבודה בטוח ונקי לביצוע פרויקטים. המטרה של החנות שלך צריכה להיות להגביר את היעילות תוך שמירה על איכות מעולה בסביבה בטוחה.

בדיקה ויזואלית

בדיקת החומרים והציוד שלך חשובה והכרחית יותר ממה שאתה עשוי להבין. שלב הבדיקה מאפשר לך ללטש את הבעיות בתהליך, למחוק כל דבר שעלול לזהם את הריתוך ולגבש את התוכנית הכוללת שלך.

תהליך הבדיקה יכול להיות בדיקה יסודית או קצרה לפי הצרכים שלכם. זה יכול להיות פשוט כמו בדיקת סוג החומר כדי לקבוע אם זה פלדה או אלומיניום, או הרמה ונגיעה בחומר כדי לקבוע את משקלו, מה שיעזור לזהות את החומר. עבור חומרים מורכבים יותר, המגנט יכול לקבוע אם החומר הוא פלדה עדינה או נירוסטה, כי נירוסטה אינה מגנטית.

אילו הכנות צריך רתך לבצע לפני שהוא נוגע בקשת?

כאשר אתה בודק חזותית חומרים, הקפד לחפש מזהמים. אם נמצא, נגב את החומר עם מגבת או מברשת תיל כדי להסיר את הלכלוך שנותר. אם קיימים כתמי שמן, ייתכן שתצטרך להשתמש בחומרי ניקוי כימיים כדי להסיר אותם. מכיוון שמתכת היא נקבובית, שמן ייספג, ויגרום לכשלים חמורים ולנזק לפרויקט. אם נמצא שמן על החומר, אתה יכול להשתמש באלכוהול דנטורטי כדי להסיר אותו. במקרים קיצוניים נדרש מתיל אתיל קטון (MEK). MEK הוא חומר כימי מסוכן שיש לטפל בו בזהירות רבה בשל דליקותו. יש לאחסן אותו במיכל בוכנה כדי למנוע בריחת אדים.

כאשר בודקים חומרים המשמשים בייצור, חשוב לבדוק את אנכיותם ומידותיהם הנכונות. ריבוע הקצה יספק התאמה תואמת יותר, אשר בתורה תגרום לריתוכים באיכות גבוהה יותר, פחות עיכוב ושלמות מבנית משופרת. אם יש כיסי אוויר או פסולת בריתוכים, זה יהיה תלוי בחוזק הריתוכים הללו. אם החומר לא ייבדק מראש, השלמות המבנית של הריתוך תיחלש. קביעת הגודל הנכון היא פשוטה כמו משיכת סרט מדידה עליו. עם זאת, אם הסובלנות הדוקה מאוד, ייתכן שיידרש מיקרומטר.

כאשר אתה מתחיל לבחון את פרטי הפרויקט והשרטוטים בצורה רחבה יותר, הקצאת קודי צבע לחלקים שונים של הפרויקט יכולה לספק תמונה ברורה יותר ולעזור לארגן את המחשבות שלך. הארגון עשוי לקחת קצת זמן בהתחלה, אבל בסופו של דבר זה יחסוך זמן ואולי ימנע טעויות. כדאי לשקול למקם את כל החומרים שבהם תשתמש באותו כיוון כדי להבטיח אזור פרויקט מהיר ומאורגן.

בדיקה האם ציוד המגן האישי פגום, ובדיקה האם קיימת אפשרות לסכנות אש או חשמל במקום העבודה חיוניים ליצירת סביבת עבודה בטוחה. בנוסף, שימוש בטכניקות הרמת משקולות נכונות חיוני למניעת פציעות. חשיבה מבעוד מועד כיצד להעביר את המבנה מאזור העבודה או להכין אותו להובלה תוביל לפרויקט חלק יותר.

פרט

הקפד לסקור כל פרט בעבודת הריתוך שלך כדי להפוך את התהליך ליעיל ככל האפשר.

הכנה נכונה לפני הריתוך יכולה לשפר את היעילות, להפחית טעויות ולהפחית את הסיכון לפציעה. נקיטת צעדים מתאימים בהתחלה יכולה להאיץ את זמן הריצה במהלך הייצור. קיום תוכנית נכונה היא המפתח להשלמת פרויקט מוצלח, הבטחת עקביות ותוכנית ביטוח איכותית יותר.

למרות שאין צורך לנקוט באמצעי הכנה לפני תחילת פרויקט ריתוך, מומלץ. זה ישפר את כל תהליך הייצור. כאשר אתה משתמש בחומרים נקיים ומוכנים היטב, השלמות המבנית של החומרים עלולה שלא להיפגע. נקיטת הצעדים ההכרחיים הללו בתחילת תהליך זה יכולה להביא לאסטרטגיה חסכונית יותר. הכנה לקשת הראשונה יכולה רק לשפר את התהליך והאפקט של הריתוך.

קישור למאמר זה: אילו הכנות צריך רתך לבצע לפני שהוא נוגע בקשת?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


אילו הכנות צריך רתך לבצע לפני שהוא נוגע בקשת?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.