האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

אילו נקודות מאושרות עבור הנקודות המוגדרות של מרכז העיבוד האנכי CNC?

אילו נקודות מאושרות עבור הנקודות המוגדרות של מרכז העיבוד האנכי CNC?

אילו נקודות מאושרות עבור הנקודות המוגדרות של מרכז העיבוד האנכי CNC? ישנן נקודות קביעה רבות על הלוח המודפס במערכת ה- CNC של מרכז העיבוד האנכי CNC המקוצר על ידי מוטות קצרים, אותן יש להגדיר כך שיענו על הצרכים השונים של סוגים שונים של מרכזי עיבוד אנכי CNC.

באופן כללי, עבור כל מרכז העיבוד האנכי של CNC שנרכש, הגדרה זו הושלמה על ידי יצרן מרכז העיבוד האנכי של CNC, והמשתמש רק צריך לאשר זאת. אך עבור מערכת cnc שנרכשה כיחידה אחת, המשתמשים צריכים להגדיר אותה בעצמם. עבודות האישור צריכות להתבצע בהתאם לדרישות מדריך התחזוקה האקראית. בדרך כלל יש שלוש נקודות.

1. ודא תחילה את ההגדרות בחלק הבקרה של מעגל הגורמים, כלומר, אשר את ההגדרות בלוח ה- ROM הראשי של הלוח הראשי, יחידת החיבור, לוח הבקרה הנוסף לציר ולוח הבקרה של רזולוציה או מסנכרון אינדוקציה. הם קשורים לאופן שבו כלי המכונה חוזר לנקודת ההתייחסות, אלמנט זיהוי משוב המהירות, התאמת רווח הגילוי והתאמת דיוק האינדקס.

2. כדי לאשר את ההגדרות במעגל המודפס של יחידת בקרת המהירות, בין אם זו יחידת בקרת מהירות DC או AC, יש כמה נקודות קביעה לבחירת סוגי רכיבים, רווחי לולאות והתראות שונות וכו '!

3. לאישור ההגדרות בלוח המעגלים של יחידת הבקרה של הציר, ישנן נקודות קביעה לבחירת הגבול הנוכחי של מנוע הציר ומהירות הציר וכו '(למעט ההגדרה הדיגיטלית ביחידת בקרת ציר AC הדיגיטלית. במקום הגדרת הסרגל הקצר, כך שניתן להגדיר ולאשר אותו רק כאשר הכוח מופעל, וניתן להגדירו ביחידות בקרת ציר AC ו DC אחרות).