האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

אלומיניום הוא שדה יישום חשוב לחיסכון באנרגיה וחומרים הפחתת פליטות  

אלומיניום הוא שדה יישום חשוב לחיסכון באנרגיה וחומרים הפחתת פליטות  

כדי להשיג פיתוח בר קיימא במחזור החיים של האלומיניום, תעשיית האלומיניום כוללת שורה של מגזרים כמו בוקסיט, אלומינה, אלקטרודות פחמן, אספקת חשמל, אלומיניום אלקטרוליטי, עיבוד אלומיניום ומיחזור פסולת אלומיניום. זוהי תעשייה עתירת משאבים ואנרגיה. זהו גם אחד התחומים החשובים עבור תעשיית החומרים של ארצי לחסוך באנרגיה, להפחית פליטות ולנסוע בכביש דל פחמן. "ני זורן, פרופסור באוניברסיטת בייג'ינג לטכנולוגיה, אמר בפורום ברמה גבוהה על קידום יישומי אלומיניום שנערך לאחרונה, אלומיניום הוא חומר בסיסי מרכזי לבנייה ופיתוח של הכלכלה הלאומית, והוא נמצא בשימוש נרחב בבנייה תעשיות תחבורה, אריזה, חשמל, תעופה וחלל, ייצור מכונות ומידע. וכן הלאה בתחומים שונים.

אלומיניום הוא שדה יישום חשוב לחיסכון באנרגיה וחומרים הפחתת פליטות  

השג פיתוח בר קיימא במהלך מחזור חיי האלומיניום

מאז שנכנסו למאה ה-21, איגוד האלומיניום הבינלאומי (IAI) וחברות אלומיניום רב-לאומיות במדינות מפותחות גיבשו ברציפות את "המדריך העולמי לפיתוח טכנולוגיות אלומינה" ואת "מדריך הפיתוח הטכנולוגי של תעשיית האלומיניום" כדי לקבוע מוצרים ושווקים, אנרגיה ומשאבים, שלוש מטרות של פיתוח בר קיימא, ותומכים באימוץ התקן הבינלאומי לניהול והערכה סביבתיים כלי ניתוח כמותי-שיטת הערכה של מחזור חיים (LCA) להערכת ההשפעה של ייצור אלומיניום על שינויי אקלים ופיתוח בר קיימא של תעשיית האלומיניום.

"אחת המטרות העיקריות של תעשיית האלומיניום כדי להגיב לשינויי האקלים היא הפחתת פליטת גזי חממה בכל שלבי מחזור החיים של מוצרי האלומיניום". Nie Zuoren ניתח כי אלומיניום נמצא בשימוש נרחב בתחום התחבורה בגלל משקלו הקל. זה לא רק יכול להפחית את צריכת האנרגיה ואת פליטת הפחמן הדו-חמצני, והמאפיינים הקלים שלו הם עדיין המפתח לפיתוח תעשיית התעופה והחלל. מאפיין קיימות חשוב נוסף של אלומיניום הוא יכולת המיחזור שלו, שהיא גם חלק חשוב בהערכה ובמחקר של הפחתת פליטת גזי חממה במחזור החיים של מוצרי אלומיניום.

כבר בשנת 1992, איגוד האלומיניום האירופי (EAA) החל באיסוף נתוני מחווני מחזור החיים הכוללים מפעלי ייצור וייצור אלומיניום במדינות אירופה הגדולות, ופרסם את דוח הסקירה האקולוגית הראשונה בשנת 1996. תוצאות המחקר של מלאי פליטת גזי החממה בכל שלב של מחזור חיי האלומיניום מראים שצריכת החשמל בתהליך אלקטרוליזה אלומיניום, הפליטות הישירות מתהליך אלקטרוליזה אלומיניום וייצור האלומינה הם השלבים העיקריים של פליטת גזי חממה בשרשרת תעשיית האלומיניום, ושלושה שלבים אחראים על כל חייו. 83% מהפליטות התקופתיות.

תכונת הקיימות היא היכולת למחזר אלומיניום. "האנרגיה הנדרשת לייצור אלומיניום משני היא רק כ-5% מהאנרגיה הנדרשת להפקת אלומיניום ראשוני מעפרות. יחד עם זאת, הערך הפנימי הגבוה של גרוטאות אלומיניום הופך את המיחזור לאטרקטיבי מבחינה כלכלית". Nie Zuoren מלא ביטחון ביישומי אלומיניום. ההערכה היא שכ-75% מהאלומיניום הראשוני המיוצר בעולם עדיין ממוחזר. רמת הטכנולוגיה הנוכחית יכולה להבטיח את איכות האלומיניום וסגסוגותיו במהלך התכה מחדש ושימוש חוזר. לכן, מיחזור הוא הבסיס לקיימות של רוב מוצרי האלומיניום. זה לא רק חוסך בחומרי גלם ואנרגיה, אלא גם מפחית את התלות באתרי הטמנה.

יישומי אלומיניום יכולים להפחית את פליטת הפחמן הדו חמצני

מחקר של סוכנות האנרגיה הבינלאומית (IEA) מראה שכמעט 20% מפליטות גזי חממה מעשה ידי אדם נוצרות על ידי מגזר התחבורה. תעשיית התחבורה ממלאת תפקיד חשוב בפיתוח החברה והכלכלה האנושית. לכן, עליה לספק שירותים לאנושות בצורה בטוחה יותר, חסכונית באנרגיה וידידותית לסביבה. עם זאת, בשנת 2000 לבדה, השימוש בכלי רכב פלט כ-7.6 מיליארד טונות של גזי חממה שווה ערך לפחמן דו חמצני, ומספר זה עדיין עולה.

"בתנאים הטכניים הנוכחיים, לשימוש בחומרי אלומיניום בעיצוב חלקי רכב יש יתרונות ברורים בחיסכון באנרגיה והפחתת פליטת גזי חממה". אמר ניי זוורן.

על פי דוח המחקר של האגודה הבינלאומית של מהנדסי רכב, צריכת האנרגיה העיקרית וההשפעה הסביבתית של שלושת הרכיבים הקדמיים של פלדה, אלומיניום ומגנזיום, כולל מיחזור חומרים, משתנים מאוד במהלך כל מחזור החיים של אוטו.

אם מרחק הנסיעה משמש אמת מידה להשוואה, כאשר מרחק התחבורה של מכונית המשתמשת בחומר סגסוגת מגנזיום כרכיב מגיע ל-128,000 קילומטרים, צריכת האנרגיה של המכונית עם חלקי מגנזיום וחלקי פלדה במהלך כל מחזור החיים שלה שווה. במילים אחרות, מכיוון שמגנזיום צורך הרבה יותר אנרגיה בשלב הייצור של חומרי גלם מאשר פלדה, רק לאחר חריגה ממרחק התחבורה הקריטי הזה, מכוניות המשתמשות ברכיבי מגנזיום יראו את ההשפעה של חיסכון באנרגיה.

בהשוואה לאלומיניום ופלדה, כאשר מרחק התחבורה הקריטי המקביל מגיע ל-35,000 קילומטרים, צריכת האנרגיה הכוללת זהה.

בהתחשב ברמה הטכנולוגית הנוכחית ובמחזור החיים של 200,000 קילומטרים של כלי רכב, לאלומיניום יש ביצועים סביבתיים טובים יותר ממגנזיום. באופן דומה, ישנם הבדלים עצומים בפליטת גזי החממה של הרכיבים הקדמיים של פלדה, אלומיניום ומגנזיום במהלך כל מחזור החיים של המכונית. בהשוואה לפלדה, ייצור רכיבי מגנזיום יפלוט יותר גזי חממה. לכן, בהשוואה למרחק התחבורה הקריטי (128,000 קילומטרים) בהערכת צריכת האנרגיה, המרחק הקריטי (144,000 קילומטרים) של מגנזיום ופלדה בפליטת גזי חממה גדול יותר. בחלק המוקדם של מחזור החיים שלו (לאחר מרחק התחבורה של 35,000 קילומטרים), לרכיבי האלומיניום הקדמיים יש השפעות טובות יותר להפחתת פליטת גזי חממה מאשר פלדה ומגנזיום.

הפחתת משקלם של כלי תחבורה היא דרך חשובה להפחתת צריכת האנרגיה, הפחתת פליטת גזי חממה ושיפור יעילות הדלק. המכון לחקר האנרגיה והסביבה (IFEU) של המרכז לחקר הסביבה של היידלברג (IFEU) חקר את צריכת האנרגיה ופליטת גזי חממה של סוגים שונים של כלי רכב בשלב השימוש לאחר יישום אמצעים קלים. מחקרים הראו שבמהלך מחזור החיים של רכב, מכונית יכולה לחסוך בין 300 ל-800 ליטר דלק על ידי הפחתת המסה שלה ב-100 קילוגרם, בעוד שבמוניות ואוטובוסים עירוניים ניתן לחסוך בדלק ביותר מ-2500 ליטר; במקביל, הוא מופחת בכ-9 לקילומטר. פליטת גזי חממה לגרם שווה ערך לפחמן דו חמצני, מה שמוכיח שלקל משקל יש משמעות חשובה וחיובית להפחתת פליטת גזי חממה בתעשיית הרכב.

קישור למאמר זה:אלומיניום הוא שדה יישום חשוב לחיסכון באנרגיה וחומרים הפחתת פליטות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


אלומיניום הוא שדה יישום חשוב לחיסכון באנרגיה וחומרים הפחתת פליטות  פח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.
 
Comments

No comments yet.

Leave a Reply