האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

אמצעים למניעת חלודה ולמניעת הכתמה עבור ציוד ציפוי אלקטרוני

אמצעים למניעת חלודה ולמניעת הכתמה עבור ציוד ציפוי אלקטרוני

הציוד המשמש בתהליך החיפוי כולל בעיקר מיכלים קבועים שונים, מיכלי ציפוי חביות, מתלים, סלסלות תלייה ועוד. להלן מוצגים אמצעים נגד חלודה וכתמים של ציוד ציפוי.

קוֹלֶב:

מתלים מרובעים שולטים עם מיכלי ציפוי מרובעים, ומתלים עגולים שולטים במיכלי ציפוי עגולים.

מיכלי ציפוי עגולים ומתלים מועילים יותר כדי להבטיח חלוקת זרם אחידה. עבור מתלים מרובעים, יש להוסיף זרמים נפרדים כגון תיל דוקרני סביב המתלים כדי להסיר או לקצר את אורך לוחות האנודה משני הצדדים, כפי שמוצג באיור. סידור אנודות אובליות.

לאחר עיבוד ציוד ציפוי אלקטרוני.

אמצעים נגד הכתמה:

הוסף למים חומרים נגד הכתמה כמו ציפוי כסף, ציפוי פח, ציפוי זהב חיקוי וכו'.

לכל מערכת יתרונות וחסרונות משלה, כגון יכולת הפרדה טובה ויכולת עומק של תמיסת ציפוי אבץ ציאניד, התגבשות מפורטת של הציפוי, חיבור טוב עם המצע, עמידות טובה בפני קורוזיה, קנה מידה תהליכי רחב ותמיסת הציפוי ללא שינוי. קל לשלוט. הוא אינו רגיש לזיהומים ויתרונות אחרים. עם זאת, הוא רעיל מאוד ומזהם את התמונה של הסצנה. אמבט ציפוי אבץ כלוריד הוא אמבט ציפוי מלח יחיד ללא חומר מורכב.

קל לטפל בשפכים:

הבהירות והפילוס של הציפוי טובים יותר ממערכות אחרות; היעילות הנוכחית גבוהה, ומהירות התצהיר מהירה; הפלדה עם פוטנציאל יתר של מימן נמוך כגון פלדת פחמן גבוהה, יציקות, לְטִישָׁהs וכו' מצופה בקלות. עם זאת, החומציות החלשה של יוני כלוריד משפיעה על הציוד קורוזיביות מסוימת, מצד אחד, תגרום לקורוזיה מסוימת לציוד, מצד שני, תמיסת ציפוי מסוג זה אינה תואמת את החורים העמוקים או החלקים הצינוריים של האנודה. שצריך לתמוך בהם.

התוספים כוללים חומר מבריק, חומר מבריק, חומר ריכוך, חומר הרטבה, חומר המרת אזור נמוך וכו'. חומר ההברקה מחולק לחומר הברקה הראשי, חומר הברקה נשא וחומר הברקה התומך. עבור אותה מערכת מלחים ראשית, שולטים ביצרנים שונים ישנם הבדלים גדולים באיכות הציפויים הבנויים עם תוספים. באופן כללי, התוספים במדינות מפותחות כמו אירופה, אמריקה ויפן הם הטובים ביותר, ואחריהם טייוואן, ומוצרי היבשת הם יחסית פחות צבעוניים משני הסוגים הקודמים.

אמצעי פסיביות: קידום עמידות הציפוי בפני קורוזיה, כגון גלוון.

מגוון מערכות מלח עיקריות ומערכות תוספים תומכות פותחו בכל סוג של עיר ציפוי. לדוגמה, ציפוי אבץ כולל ציפוי אבץ ציאניד, ציפוי אבץ אבץ וציפוי אבץ כלוריד (או הנקרא ציפוי אבץ אשלגן מלח). גלוון מלח אמוניה, גלוון סולפט ועוד מערכות.

אמצעי התייבשות:

הוסף חומר מייבש למים, כגון עיבוד לאחר ציפוי ניקל בהיר

אמצעים למניעת חלודה ולמניעת הכתמה עבור ציוד ציפוי אלקטרוני

תוסף

לאחר הציפוי מתבצעים טיפולים שונים בציפוי לשיפור תכונותיו השונות של הציפוי כגון עמידות בפני קורוזיה, עמידות בפני שינוי צבע, יכולת הלחמה וכו'.

אמצעי ריתוך מתקדמים:

כמו שימורים

לאחר מכן, המריבות של טכנולוגיית העיבוד משפיעות ישירות על המריבות של פונקציות הציפוי. ערבוב ופירוק: שפר את פעילות התמיסה, הפוך את מצב התמיסה להתפזר באופן שווה, והסר את התפיסות הבועות בחומר העבודה.

ספק כוח: DC, אי משתנה טוב, גורם אדווה קטן.

הקשר בין המלח הראשי לתוספים של יצרן ספציפי קובע את הביצועים הכוללים של האמבט השולט. התוספים המעולים יכולים לפצות על חלק מהליקויים בביצועים של המלח הראשי. לדוגמה, תוסף ציפוי אבץ כלוריד מעולה מתקבל על ידי שילוב עם המלח הראשי הכלורי. יכולת הציפוי העמוק של האמבטיה טובה יותר מזו של אמבטיות רבות לציפוי אבץ ציאניד.

קישור למאמר זה: אמצעים למניעת חלודה ולמניעת הכתמה עבור ציוד ציפוי אלקטרוני

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


אמצעים למניעת חלודה ולמניעת הכתמה עבור ציוד ציפוי אלקטרוניפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.