האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

אמצעי זהירות לתהליך טיפול מקדים של צלחת אלומיניום וסגסוגת אלומיניום

אמצעי זהירות לתהליך טיפול מקדים של צלחת אלומיניום וסגסוגת אלומיניום

חומרי האלומיניום אינם יציבים במיוחד באוויר ויוצרים בקלות שכבת תחמוצת שקשה לזהות בעין בלתי מזוינת. בשל שיטות העיבוד השונות של חלקי אלומיניום, כגון יציקה, או גזירה ישירה מיריעות מגולגלות, או מעובדות ויוצרות בצורה מכנית, או נוצרה על ידי תהליכים שונים ולאחר מכן מטופלת בחום או מרותכת, פני השטח של חומר העבודה יופיעו תנאים שונים, דרגות שונות של לכלוך או עקבות, עבור זה סיבה, יש לבחור את תהליך הטיפול המקדים בהתאם למצב בפועל של משטח העבודה בתהליך הטיפול המקדים. 

אמצעי זהירות לתהליך טיפול מקדים של צלחת אלומיניום וסגסוגת אלומיניום

יש לשים לב לתהליך הטיפול המקדים: למרות שסרט התחמוצת הטבעי על פני החלקים המעובדים דק נוצר בתחילה, על פני השטח הבלתי מעובדים נותרה שכבת תחמוצת עבה מדי שנוצרת במהלך תהליך היציקה, ושכבת כתמי שמן היא נוצר לפני העברת חומר העבודה לטיפול בחום או לריתוך. אמצעי הזהירות למקרים אלה של פחם מסונט הם כדלקמן:

  • (1) נושאים הדורשים תשומת לב בתהליך הטיפול המקדים של חלקים מעובדים דק: למרות שסרט התחמוצת הטבעי על פני השטח של חלקים מעובדים דק נוצר רק בתחילה וקל יותר להסירו, הוא שומני וכבד, במיוחד בפנים ובסביבתו החורים (בשל ה תהליך עיבוד שבבי) תוספת לשימון), סוג זה של חומר צריך לנקות תחילה על ידי ממס אורגני. אם הוא נשטף ישירות עם אלקלי, הוא לא רק שמנוני וקשה להסרה, והמשטח המעובד דק לא יכול לעמוד בפני קורוזיה אלקלית חזקה לטווח ארוך, והתוצאה תשפיע על פני השטח של חומר העבודה. תיאום החספוס והסובלנות עלול להפוך בסופו של דבר למוצר פסולת.
  • (2) בעיות שיש לשים לב אליהן בתהליך הטיפול המקדים של חלקים יצוקים. לא כל המשטחים של חלקים יצוקים עברו עיבוד מכני. על פני השטח הלא מעובדים נותרה שכבת תחמוצת עבה מדי שנוצרת בתהליך היציקה, וחלקם מכילים גם שכבת חול. במקרה זה, יש להסיר אותו בעיבוד שבבי או בהתזת חול. סרט התחמוצת המקורי בחלק זה עשוי להיות מעובד לאחר כביסה אלקלית. רק כך ניתן להסיר את שכבת התחמוצת המקורית על החלק הלא מעובד ולהימנע מהסובלנות ושינוי הגודל של החלק המעובד.
  • (3) עניינים הדורשים תשומת לב בתהליך הטיפול המקדים של חלקי עבודה שעברו טיפול בחום או תהליכי ריתוך: על פי דרישות התהליך, יש לנקות את חלקי העבודה בממיסים אורגניים לפני העברתם לטיפול בחום או לתהליך ריתוך להסרה כתמי שמן על פני השטח, אבל זה בדרך כלל לא אפשרי כרגע. בשלב מסוים נוצרת שכבה של קולה שמנוני וחוטא על פני חומר העבודה. קשה להסיר קולה זה בממיסים אורגניים. אם הוא ספוג בלוב, הוא יגרום לקורוזיה מקומית, פיתולים או אי אחידות, מה שישפיע באופן רציני על המוצר. איכות. השתמש בשיטת השריית חומצה חנקתית מרוכזת כדי להשרות שכבת קולה זו. לאחר שהקולה רך, ניתן להסירו לחלוטין על ידי שטיפתו ברוטב.

קישור למאמר זה:אמצעי זהירות לתהליך טיפול מקדים של צלחת אלומיניום וסגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


אמצעי זהירות לתהליך טיפול מקדים של צלחת אלומיניום וסגסוגת אלומיניוםדיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.