האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

אספקת שירות עיבוד מכונות CNC חמות ללקוחות מלזיה

אספקת שירות עיבוד מכונות CNC חמות ללקוחות מלזיה

שבחים טובים מלקוחות מלזיה


חנות PTJ היא חנות מכונות מקומית נהדרת. יש להם מגוון רחב של יכולות החל מכרסום, סיבוב, EDM, הרכבה ועוד. הם מתאימים היטב לכל פרויקט כולל עבודות בהיקף גבוה בגלל תא הייצור שלהם. קבוצה נהדרת לעבוד איתה מסביב! דבר עם דייויד או מישל.
—– מלזיה לקוחות בגריזם

אספקת שירות עיבוד מכונות CNC חמות ללקוחות מלזיה
הפרויקט של בגריזם: 5 עובש נעליים לעיבוד שבבי CNC

בגהריזם הוא למעשה אחרי המדגם, הוא מרגיש ששירותי העיבוד העולמי של חברתנו הם די טובים.
בהתחלה, בגריזם הרגיש שאם זה נעשה בכמויות גדולות, זה צריך להיעשות במלזיה: האחד בגלל תקשורת טובה, והשני בגלל שקרוב כל כך יכול לחסוך עלויות משלוח.

אספקת שירות עיבוד מכונות CNC חמות ללקוחות מלזיה
אב טיפוס לעובש נעליים

לאחר חודשיים של תקשורת עם מישל, בגריזם החליט לבסוף לבוא לחברה שלנו לבדוק אם חלקי אלומיניום מתוצרת חברתנו עמדו בדיוק ובמראה שהם רצו.

במרץ 2019 הובאה לבסוף הגעת הבגריזם. הבגריזם היה ממש מוקפד. במפעלנו ביקשנו ישירות לצפות בחוויית הפרויקט הקודמת שלנו, במכשירי דיוק בסדנה, במחלקת מפנה ומכשירי בדיקה.
לאחר שבגריזם צפה בכל המפעל שלנו, הוא היה מרוצה מאוד מהחברה שלנו! כעבור שבועיים הוא ביצע הזמנה אצווהית (עובש עיבוד נעליים) לחנות ייצור PTJ.

קישור למאמר זה: אספקת שירות עיבוד מכונות CNC חמות ללקוחות מלזיה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


אספקת שירות עיבוד מכונות CNC חמות ללקוחות מלזיהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.