האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

באיזו שיטה יש להשתמש לריתוך פלדה בעלת סגסוגת נמוכה בעלת חוזק גבוה? כיצד לבחור מוט ריתוך?

באיזו שיטה יש להשתמש לריתוך פלדה בעלת סגסוגת נמוכה בעלת חוזק גבוה? כיצד לבחור מוט ריתוך?

פלדה בעלת סגסוגת נמוכה היא פלדת סגסוגת המכילה פחות מ-5% מסך כל מרכיבי הסגסוגת בפלדה. היישום שלו רחב יותר מפלדה מסגסוגת בינונית ופלדה מסגסוגת גבוהה. הבעיות העיקריות במהלך ריתוך של פלדות מבניות מסגסוגת נמוכה הן הסדקים הקרים של המפרקים המרותכים ונטיית ההתקשות של האזור המרותך בחום. לשיטות ריתוך שונות יש השפעות שונות על המפרקים המרותכים.

שיטות ריתוך פלדה בסגסוגת נמוכה כוללות: ריתוך קשת אלקטרודות, ריתוך קשת שקוע, ריתוך קשת טונגסטן ארגון, ריתוך קשת אלקטרודה נמסה, ריתוך מוגן גז CO2, ריתוך והלחמה אלקטרוסגים וכו'. שיטת הריתוך בה נעשה שימוש תלויה במבנה המוצר ובצלחת. נקבעים עובי, דרישות ביצועים, תנאי ייצור וכו'. עקרון הבחירה של חומרי ריתוך עבור פלדה מסגסוגת נמוכה מטופל בדרך כלל על פי עקרון החוזק השווה, והקשיחות, הפלסטיות ועמידות הסדקים של הריתוך נשקלים באופן מקיף, כל עוד חוזק מתכת הריתוך אינו נמוך מ- או לא גבוה מהגבול התחתון של המתכת הבסיסית.

באיזו שיטה יש להשתמש לריתוך פלדה בעלת סגסוגת נמוכה בעלת חוזק גבוה? כיצד לבחור מוט ריתוך?

כאשר מרותכים פלדה בסגסוגת נמוכה, היא מחוממת מראש לפני הריתוך, מה שמועיל כדי להפחית את מהירות האזור הקר לאחר הריתוך, למנוע התקשות מבנה, להפחית את מתח הריתוך, ומהווה אמצעי יעיל למניעת סדקים; זה גם עוזר לשפר את המבנה והביצועים של המפרק. מדדי התהליך הנפוצים לריתוך מבנים בעלי חוזק גבוה מסגסוגת נמוכה, טמפרטורת החימום המוקדם של הפלדה תלויה בגורמים כמו הרכב הפלדה, עובי הפלדה, צורת המבנה המרותך, מידת האיפוק, ו טמפרטורת הסביבה. בדרך כלל, טמפרטורת החימום מראש היא 100 ~ 200 ℃, אך עבור חלקים קטנים וצלחות דקות, אין צורך בחימום מוקדם. לטיפול בחום לאחר ריתוך, טמפרטורת החיסום של ריתוך בקשת אלקטרודות היא 600 ~ 650 ℃; ריתוך electroslag מנורמל ב-900 ~ 980 ℃ וחום ב-600 ~ 650 ℃.

קביעת פרמטרי הריתוך, כלומר, גודל כניסת החום תלוי בנטיית ההתפרקות והסדק הקר של האזור המחומם. בשל הנטייה השונות של שבריריות וסדקים קרים של פלדות שונות, הדרישות להזנת חום ריתוך משתנות מאוד. כאשר תכולת פחמן הריתוך נמוכה, אין בקרה קפדנית על כניסת החום, אך קלט חום קטן יותר עדיפה.

כאשר תכולת הפחמן לריתוך גבוהה יותר, כניסת החום צריכה להיות גבוהה יותר. מכיוון שלפלדה בעלת חוזק גבוה מסגסוגת נמוכה עם דרגת חוזק גבוהה יותר יש נטייה להתקשות גבוהה יותר, יש להשתמש בתזונת חום גדולה יותר, אך היא לא צריכה להיות גדולה מדי, אחרת היא תגדל. נטייה להתפרקות באזורים גדולים עם גרגירים גסים. לדוגמה, כניסת החום לריתוך של פלדה 16MnR אינה נשלטת בקפדנות מכיוון שלאזור מושפע החום של פלדה זו יש נטייה קטנה להתפרקות, אך עבור פלדה המכילה V, Nb, Ti ואלמנטים אחרים של סגסוגת קורט, יש להשתמש בריתוך קטן יותר אנרגיית קו.

עבור פלדות סגסוגת נמוכה עם תכולה גבוהה יותר של יסודות סגסוגת מבוססי פחמן וחוזק תפוקה גבוה יותר, כגון 18MnMoNbR, מכיוון שלפלדה זו יש נטייה גדולה יותר להתקשות, ויש לשקול את הנטייה להתחמם יתר באזור המושפע החום שלה, יש לבחור קלט חום. במקביל, יש להוסיף אמצעים כמו חימום לפני ריתוך וטיפול בחום בזמן לאחר הריתוך. בקיצור, בטוח יותר להשתמש בחימום מוקדם של ריתוך ובטיפול חום לאחר ריתוך בעת ריתוך פלדה מסגסוגת נמוכה, ולמזער את כניסת החום במהלך תהליך הריתוך.

פלדה בעלת חוזק גבוה מסגסוגת נמוכה ניתנת לחלוקה לפלדה מגולגלת חמה, פלדה מנורמלת, פלדה מרווה ומחוסמת בפחמן נמוך, ופלדה מרווה ומחוסמת בפחמן בינוני לפי רמת החוזק ומצב הטיפול בחום. בעת ריתוך פלדה בעלת חוזק גבוה מסגסוגת נמוכה, לאלקטרודה שנבחרה יש השפעה חשובה מאוד על המאפיינים של מתכת הריתוך.

מבחר אלקטרודות פלדה בעלת חוזק גבוה בסגסוגת נמוכה

ריתוך פלדה בעל חוזק גבוה מסגסוגת נמוכה מבוסס גם על רמת החוזק של הפלדה לבחירת מוטות ריתוך, ושקול את בחירת מוטות הריתוך על סמך גורמים כגון יכולת הריתוך של המתכת הבסיסית, גודל מבנה הריתוך, צורת החריץ, והכוח.

כאשר טמפרטורת הסביבה נמוכה, קצב הקירור מהיר, והחיבור המרותך נוטה לסדקים, נבחר מוט הריתוך שחוזקו ברמה אחת נמוכה מזו של המתכת הבסיסית.

①בחר מוט ריתוך עבור פלדה מגולגלת חמה ומנורמלת

הבסיס העיקרי הוא להבטיח שהמאפיינים המכניים כגון החוזק, הפלסטיות וקשיחות ההשפעה של המתכת המרותכת תואמים למתכת הבסיס, וההרכב הכימי של מתכת הריתוך אינו נדרש להיות עקבי למתכת הבסיס.

לריתוך חלקים עבים וגדולים, על מנת למנוע ריתוך סדקים קרים, ניתן לאמץ את העיקרון של "התאמה בחוזק נמוך" ולבחור את מוט הריתוך בעל חוזק מתכת הריתוך נמוך מחוזק המתכת הבסיסית .

②בחר אלקטרודות לריתוך פלדה מרווה ומחוסמת בפחמן נמוך

לפלדה מרווה ומחוסמת פחמן נמוך יש נטייה גבוהה יחסית לייצר סדקים קרים במהלך הריתוך, ולכן חשוב במיוחד לשלוט בקפדנות על המימן במתכת הריתוך. לכן, יש להשתמש באלקטרודות דל מימן או מימן נמוך במיוחד לריתוך פלדה מרווה ומחוסמת בפחמן נמוך.

③בחר אלקטרודה לריתוך של פלדה מרווה ומחוסמת בפחמן בינוני

פלדה מרווה ומחוסמת בפחמן בינוני בעלת תכולת פחמן גבוהה. על מנת להבטיח את הפלסטיות, קשיחות ההשפעה והחוזק של מתכת הריתוך, ולשפר את עמידות הסדקים של מתכת הריתוך, יש לבחור באלקטרודה של מערכת סגסוגת דלת פחמן כדי למזער את הגופרית במתכת הריתוך. , תכולת טומאה זרחן.

עבור רכיבים הדורשים טיפול בחום לאחר ריתוך, ההרכב הכימי של מתכת הריתוך צריך להיות דומה למתכת הבסיס.

קישור למאמר זה: באיזו שיטה יש להשתמש לריתוך פלדה בעלת סגסוגת נמוכה בעלת חוזק גבוה? כיצד לבחור מוט ריתוך?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


באיזו שיטה יש להשתמש לריתוך פלדה בעלת סגסוגת נמוכה בעלת חוזק גבוה? כיצד לבחור מוט ריתוך?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.