האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכב

בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכב

קשיים ואתגרים במשקלם הקל של מכוניות סיניות


ההתפתחות המהירה של תעשיית הרכב סיפקה הזדמנויות חדשות לתעשיית הייצור בסין והביאה לאתגרים נוספים. לאחר עשרות שנים של פיתוח, אף שתעשיית הרכב בסין השיגה הישגים גדולים, היא עדיין נתקלת בקשיים רבים בתחום המחקר הקל, בעיקר בהיבטים הבאים.

בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכבקודם כל, תעשיית הרכב בסין אין תקן מוצר טכני מלא לרכיבים קלים לרכב. מרבית יצרניות הרכב השתמשו במושגי עיצוב מסורתיים בפרויקטים לפיתוח גוף. שנית, מחקר החומרים הקלים בסין החל באיחור. יישום החומרים בגוף אינו מספיק עמוק, וסוגיהם וביצועיהם של חומרים קלים עדיין רחוקים מהמדינות הזרות. לבסוף, בשל הטכנולוגיה הלא בשלה, פיתוח, ייצור ועיבוד של חומרים חדשים הם יקרים, וקשה ליצור רשת תעשייתית מושלמת בטווח הקצר. כתוצאה מכך עלות יישום הגוף עלתה משמעותית.

נכון לעכשיו, העולם הציג תקנות בנושא בטיחות, פליטות, צריכת דלק והיבטים אחרים בכדי לאכוף את ביצועי הבטיחות והסביבה של מוצרי רכב. עם התפתחות וצריכת אנרגיה מתמשכת, דרישות החיסכון באנרגיה והפחתת פליטות של מכוניות הפכו מחמירות ובטוחות יותר ויותר. שימור אנרגיה והגנה על הסביבה הפכו ללא ספק למדדי הביצוע החשובים ביותר עבור חוקרים בתחום הרכב. כיצד לפתח כלי רכב ידידותיים יותר לחיסכון באנרגיה הפך לאחד הכיוונים החשובים ביותר בתחום מחקר הרכב כיום.

צריכת דלק ופליטת מכוניות קשורה קשר הדוק לאיכות הרכב. נתוני המחקר מראים שככל שאיכות המכונית קלה יותר, ניתן להפחית את עומס המנוע המתאים. כאשר משקל הרכב מופחת ב -10%, ניתן להפחית את צריכת הדלק ב -6% ל -8%. מכיוון שמרכב המרכב הרגיל-לבן מהווה 20% עד 35% מסך מסת הרכב, הפחתת המשקל של מרכב הרכב חיונית להפחתת המשקל של הרכב כולו.

בשל המרחב המוגבל לאופטימיזציה של תהליכי פלדה מסורתיים והקושי להתאים ציוד עיבוד לחומרי גוף חדשים, השימוש בחומרים ותהליכים חדשים הוא הדרך העיקרית להשגת גוף קל. ניתן לחלק את החומרים הקלים החדשים בעיקר לחומרים בעלי צפיפות נמוכה וחוזק גבוה. החומרים הקלים הנוכחיים בצפיפות נמוכה נמצאים בשימוש נרחב בסגסוגות אלומיניום, סגסוגות מגנזיום, פלסטיק וחומרים מרוכבים, בעוד שחומרים בעלי חוזק גבוה מתייחסים בעיקר לפלדות בעלות חוזק גבוה.

יישום חומרים חדשים במשקל קל

בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכב

 1. ▶ פלדה בעלת חוזק גבוה עם חוזק תפוקה של 210-550 מגה פיקסל, המאופיינת במחיר נמוך, חוזק מבני גבוה, עמידות מעייפות מעולה וקל הַטבָּעָה וריתוך. זה יכול להשתמש במלואו בקווי ייצור מסורתיים והוא החומר הנבחר לשקלול בשלב זה. נכון לעכשיו, חומרי פלדה בעלי חוזק גבוה משמשים בעיקר לחלקי החיזוק של הגוף, כמו עמודי הצד של עמוד ה- AB, קורת הצד הרצפה, מוט הדלת נגד התנגשות וחלקים חשובים אחרים. המנגנון העיקרי של הפחתת משקל הוא שימוש מלא בחוזק האולטרה-גבוה שלה כדי להפחית את עובי לוח הפלדה ולהשיג את הפחתת המשקל של גוף הרכב, וכן לשפר את ביצועי הבטיחות של הרכב. היישום של חומרי פלדה בעלי חוזק גבוה במדינות אירופה ואמריקה הגיע ליותר מ 55%, ויישום המותגים של סין עצמו היווה גם כ 45%.
 2. ▶ בהשוואה לפלדה, צפיפות סגסוגת האלומיניום היא רק 35% מזו של פלדה. צפיפות סגסוגת האלומיניום נמוכה, עמידות הפגיעה טובה וספיגת האנרגיה כפולה מפלדה. לכן, יש לו יתרונות גדולים מבחינת ביצועי התנגשות בטיחותית. בנוסף, לסגסוגת האלומיניום עתודות גדולות ושיעור מיחזור גבוה. כחומר קל משקל חדש, נעשה בו שימוש נרחב בתחום ייצור הרכב. על פי נתוני המחקר, מוצר האלומיניום יכול להגיע לשיעור הפחתת משקל של כ- 50% בגוף. בתנאי לספק את ביצועי גוף הרכב, ניתן להפחית מאוד את משקל מרכב הרכב, ולממש את משקל גוף הרכב.
  נכון לעכשיו, חומרי סגסוגת האלומיניום הנפוצים ביותר הם סדרות 5 וסדרות 6. סדרת 5 משמשת בעיקר לחיזוקי גוף, וסדרת 6 משמשת בעיקר למסגרת ולכיסוי החיצוני של המרכב. אאודי A8, יגואר XJ ודגמים אחרים השיגו גוף אלומיניום כולו, המרכב עשוי אלומיניום, המסגרת היא מבנה תלת מימדי, הכיסוי החיצוני הוא חותמת צלחת אלומיניום, לעומת גוף פלדה דומה, איכות המרכב מופחתת 30% -50% צריכת הדלק מופחתת ב -5% -8%.

 3. ▶ כצפוף לפחות מכל חומרי המתכת, סגסוגת מגנזיום היא בעלת חוזק ספציפי וקשיחות ספציפיים גבוהה יותר מסגסוגת אלומיניום ופלדה. בנוסף, יש לו ספיגת אנרגיה טובה, פיזור חום ומאפייני הפחתת רעש. אחד החומרים המשמשים כיום הוא הליהוק ציודדיור ארגז, הגה, סוגר מנוע וכו ', שיש לו סיכויים גדולים ליישום קל. עם זאת, עקב נקודת ההיתוך הקטנה של מגנזיום וטווח ההתגבשות הגדול, קשה ליצור בריכה מותכת, אמינות המפרק אינה גבוהה והפעילות הכימית גבוהה והסכנה בייצור וייצור גדולה, המגביל מאוד את התפתחותם של חומרים קלים מסגסוגת מגנזיום. בשלב זה, טווח היישומים נמוך מזה של חומרי סגסוגת אלומיניום.
 4. ▶ ביישום הנוכחי של חומרי המרכב, על מנת לענות על הדרישות של קל משקל, נגד קורוזיה, אסתטיקה וכו ', חומרים שאינם מתכתיים מועדפים יותר ויותר על ידי מפתחי הרכב. חומרים קלים ואינם מתכתיים המשמשים בגוף הם בעיקר פלסטיק הנדסי וחומרים מרוכבים. מעמד.
  חומרים פלסטיים הנדסיים כוללים בעיקר PE, PVC, PA וכו '. בשל הצפיפות הנמוכה, האנטי קורוזיה, האפקט נגד הרטט והיציקה המעולה, חומרים אלה מיוצרים על ידי דפוס בעזרת גז (GAM), דפוס בעזרת מים (WAM) ), ויציקת הזרקה דו-רכיבית. טכנולוגיית העיבוד של טכנולוגיית יציקה כגון (DAM) הפכה אותה ליישום נהדר בחומרי גוף, כגון פגושים, פגושים וחלקי רכב כגון חלקים פנימיים וחיצוניים. חומר מרוכב מתייחס לשילוב של שני חומרים או יותר, המורכבים בדרך כלל ממטריקס וחיזוק. החומר המחזק כולל בעיקר חומרי סיבים ופולימרים. בשל צפיפות נמוכה, חוזק גבוה ועמידות טובה בטמפרטורה גבוהה וקורוזיה של חומרים מרוכבים, הוא משמש בעיקר ברכיבי רכב כגון מתלים ומסגרות.

יישום טכנולוגיה חדשה במשקל קל

בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכב

 1. ▶ ריתוך חייט בלייזר (TWB) הוא שיטת עיבוד בה הלוחות בעלי עובי שונה, חומר, ביצועי הטבעה, חוזק ו טיפול שטח מולחמים תחילה, ולאחר מכן ההטבעה הכוללת מבוצעת [6]. בשנת 1985 פולקסווגן הייתה הראשונה שהשתמשה בטכנולוגיית ריתוך חייט בלייזר. ואז, בשנת 1993, צפון אמריקה גם הפופולארית הטכנולוגיה הזו. סין הציגה טכנולוגיית ריתוך חייט בלייזר בסוף שנות התשעים. נכון לעכשיו, Baosteel היא חברת ריתוך הלייזר הגדולה בסין וחברת ריתוך הלייזר הגדולה ביותר באסיה. יש לו יותר מ -1990 קווי ריתוך לייזר ויכול לייצר יותר מ -20 מיליון לוחות בשנה. נתח השוק הוא מעל 20%. נעשה שימוש נרחב בטכנולוגיית ריתוך לחייטים בלייזר עבור חלקי גוף כמו לוחות פנימיים לדלתות, מסגרות צד לגוף, רצפות וכיסויי גלגלים.
 2. ▶ עבור יריעות פלדה בעלות חוזק גבוה, כאשר חוזק התשואה ועוצמת המתיחה של החומר גדלים, הריבאונד של הסדין יהפוך לחמור, תכונות ההרכבה יופחתו משמעותית, ויהיה קשה להבטיח את הדיוק הממדי של החלקים, במיוחד עבור העוצמה העולה על חלקים עם 1000 מגה פיקסל וצורות מורכבות, קשה להטמיע את תהליך ההחתמה הכללי. בשלב זה, ניתן להשתמש היטב בטכנולוגיית ההטבעה החמה של פלדה בעלת חוזק גבוה. הטכנולוגיה הטבעה להטבעה חמה מממשת בעיקר את העיבוד של מתכת על ידי שילוב של טיפול בחום ויצירת טמפרטורה גבוהה. התהליך כולל בעיקר סילוק יריעות, חימום למצב אוסטניט, הטבעה של הטבעה, קירור מרווה, ולבסוף קבלת תבנית חוזק גבוהה של מבנה מרטנזיט אחיד. רכיבים. בזכות חוזקו הגבוה, אי-הריבאונד ומשקלו הקל, החומר המעוצב כולל מגוון רחב של יישומים, רובם עמודי AB המותקנים בצד, פגושים קדמיים ואחוריים וחיזוקים אחרים.
 3. בנוסף לטכנולוגיית ההרכבה הנ"ל, נעשה שימוש נרחב בתהליכי יצירה הידראוליים, בתהליכי גלגול עובי לא שווה, בתהליכי הזרקה מרוכבים וכו '. תהליכי יציקה מתקדמים אלה עונים על הדרישות של חומרים ומבנים קלים חדשים. זה פתח דרך רחבה למימוש כבישים קלים.

קישור למאמר זה: בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


בדוק את החומרים והתהליכים לרכב החדשים שנולדו באתגר של משקל קל לרכבPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק, מתכת והחתמה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.