האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשה

בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשה

בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשה


בתהליך האנדיזציה הקשה, יסודות שאינם מסיסים: סיליקון, עופרת; יסודות המומסים אך קיימים כתחמוצות או כתרכובות בלתי מסיסות אחרות: מגנזיום, אבץ; אלמנטים מסיסים מאוד ואינם קיימים כתרכובות יציבות בסרט: השפעות רכיבים נוספים כמו נחושת וניקל עשויות להישאר בסרט התחמוצת. היתרון של חמצון קשה הוא שניתן למרוח אותו על כל חפירה ללא תחזוקה מיוחדת. ניתן לומר שזו בחירה אידיאלית. החלקים שיש בהם גם אנודייז רגיל וגם אנודיזציה קשה יסדרו נהלים ספציפיים על פי גימור ודיוק החלקים.

בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשה
בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשה

בדרך כלל, האנודייז הרגיל מתבצע תחילה. כאשר מתבצעת אנודיזציה קשה, מבודד המשטח שאינו צריך להיות מאנוד. ניתן לרסס את שיטת הבידוד בעזרת אקדח ריסוס או מברשת. על המשטח שאין צורך לטפל בו, יש למרוח את שכבת הבידוד דק ואחיד. 

יש לייבש כל שכבה בטמפרטורה נמוכה למשך 30 עד 60 דקות וניתן להחיל 2 עד 4 שכבות. עם זאת, קיים חסרון גם בארצות הברית ובסין. זה היה קצת דביק בהתחלה. כאן אני רוצה להגיד לך דרך טובה היא לשרוף את הסיר על אש נמוכה, לשפוך חצי סיר שמן ולשרוף במשך עשר דקות, ואז לחזור על זה, בערך אחת ליומיים בערך, ונמשך כחצי חודש או כך, non-stick זה יהיה הרבה יותר טוב. עמידות הבלאי של סרט התחמוצת האנודית של אלומיניום וסגסוגת אלומיניום גדלה, הנגרמת על ידי ירידה בקצב הפירוק של האלקטרוליט לסרט, על מנת להשיג סרט תחמוצת בעל קשיות גבוהה יותר. 

כמו כן, כאשר אינו בשימוש, מכינים חצי קערת שמן ויוצקים אותו לסיר. כאשר משתמשים בו, שופכים אותו כך שיהיה לו אפקט טוב לדבק בעוד כ -1 ~ 2 חודשים. מתמחה בחמצן קשה, חמצון קשה, אנודייז קשה, חמצון צבע, חמצון אלומיניום, אנודייז רגיל, אנודייז התזת חול, ציור חוט ותהליכים אחרים.

PTJ Shop מבוססת על שמירה על מנהיגות טכנולוגית; הוא מתמחה בחמצון קשה, מפעל חמצון קשה בדונגגוואן, מפעל חמצון, חמצן קשה מאלומיניום ואנודייז על מנת לשמור על רווח ופיתוח מתואם של קנה המידה התעשייתי. מטרה: לפתור בעיות ולבסוף ליישם אותן רק בעבודה נוכל לשפר ביעילות את שיעור ההסמכה של פרופילים אלקטרופורטיים. 

הסרט האנודיז קשיח עבה וקשה יותר מסרטים רגילים. שיטת הטיפול היא לייצר את עובי הסרט בצורה יעילה ומהירה ככל האפשר, ויש לשלב את הפתרון עם התנאים ליצירת סרט קשה עם מצב עיבוד זה. סרטי תחמוצת מתכת משנים את מצב פני השטח ואת המאפיינים שלו, כגון צבע פני השטח, מגבירים את עמידות בפני קורוזיה, משפרים את עמידות הבלאי והקשיות ומגנים על משטחי מתכת.

במהלך תהליך החמצון של חלקים מאנודה קשה, הם חייבים לעמוד במתח גבוה ובזרמים גבוהים. ה מתקנים ויש לשמור על חלקים בקשר טוב. אחרת, התקלקלות או חלקים שרופים ייגרמו ממגע לקוי. אשמה.

השכבה הדקה של סרט התחמוצת מכילה מספר רב של מיקרופורים, שיכולים לספוג חומרי סיכה שונים ומתאימה לייצור גלילי מנוע או חלקים אחרים העמידים בפני שחיקה. אם הטמפרטורה יורדת, עמידות הבלאי של הסרט האנודיז של סגסוגות אלומיניום ואלומיניום תגדל. 

על מנת להשיג סרט תחמוצת בעל קשיות גבוהה יותר, קצב הפירוק של האלקטרוליט לסרט מצטמצם. ניתן לצבוע את יכולת הספיגה המיקרו -פורנית של הממברנה במגוון צבעים יפים ומדהימים. מתכות לא ברזליות או סגסוגות שלהן, כגון אלומיניום, מגנזיום וסגסוגותיהן, ניתנות לאנודה. תחמוצת קשה שונה מסרטי תחמוצת רגילים ודורשת אלקטרוליזה ארוכת טווח בזרמים גבוהים. 

יש צורך בנקודת מגע חזקה. שיטה זו נמצאת בשימוש נרחב בחלקים מכניים, חלקי מטוסים ומכוניות, מכשירי דיוק וציוד רדיו, צרכים יומיומיים וקישוט מבנים. דונגגוואן PTJ מוצרי חומרה ושות 'בע"מ פילוסופיית הניהול: להעביר את רוח הצוות, לממש ערך אישי, להתחרות זה בזה, ולתת לרן קונינג להתחרות. איכות ראשונה, ייצור מבוסס יושרה, מוקפד, שביעות רצון לקוחות.

קישור למאמר זה: בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


בחירה חומרית אידיאלית לאנדיזציה קשהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.