האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה במתכות אבקות

ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה במתכות אבקות

ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה באבקה-מטלורגיה


אבקת מטלורגיה התהליך חייב לכלול את בעיית הכנת האבקה. ניתן לחלק את תהליך הכנת האבקה לשלוש קטגוריות, האחת היא טכנולוגיית אבקת ההתמצקות המהירה, השנייה היא טכנולוגיית אבקת הסגסוגת המכנית, והשנייה היא טכנולוגיית הכנת אבקה אולטרה דק. שיהיה לנו הסבר למטה.

ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה במתכות אבקות

ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה במתכות אבקות

הטכנולוגיה המהירה של התמצית והאבקות של אבקת המטלורגיה היא פשוטה יחסית, כלומר מתכות נוזליות או סגסוגות נמעכות ומתעבות במהירות לקבלת חומרים אבקתיים. סוג זה של טכנולוגיית כרסום יכול להפחית ביעילות את ההפרדה של רכיבי סגסוגת, כך שרכיבי אבקת הסגסוגת המתקבלים הם אחידים יחסית.

בשל אמצעי האטומיזציה השונים המשמשים, קיימות גם אפשרויות שונות של שיטות האטומיזציה המשמשות בטכנולוגיית מתכות אבקה, כגון אטומיזציה דו זרמית, אטומיזציה של גז, אטומיזציה של מים בלחץ גבוה, אטומיזציה צנטריפוגלית ואטומיזציה של ואקום. באטומיזציה של שני זרמים, כאשר מדיום האטום וזרימת נוזל המתכת נפלטים דרך הזרבובית, שני זרימת הנוזל מתנגשים זה בזה, ובכך מוחצים את זרימת הנוזל ואז מרססים אבקה.

שיטת אטומיזציה של הגז דורשת בדרך כלל לחץ גז של 2 עד 8 מגה פיקסל. על בסיס זה ניתן להשתמש בחלקיקי האבקה עם משטחים חלקים במטלורגיה של אבקה. שיטת האטומיזציה של המים משתמשת במים עם צפיפות גבוהה יותר כמדיום האטומיזציה, כך שמהירות העיבוי שהושגה גבוהה יותר בסדר גודל משיטת האטומיזציה הכללית של גז, ולכן צורת האבקה בדרך כלל אינה סדירה.

טכנולוגיית ריסוס מכונות סגסוגת מכנית היא שיטה להכנת אבקת סגסוגת או אבקת מרוכבים מאבקת אלמנטים. הוא הושלם בטחנת כדור אנרגיה גבוהה ודורש שחיקה ארוכה בין חלקיקי אבקה ובין חלקיקי אבקה לכדורי שחיקה. האבקה שבורה וקרועה.

אל תשכח שקיימת גם טכנולוגיית הכנת אבקות אולטרה עדינות במטלורגיה של אבקות. בשל גודל החלקיקים הקטן יותר, לאבקות המיוצרות על ידי טכנולוגיה זו יש תכונות פיזיקליות, כימיות ומכניות שונות באופן משמעותי.

קישור למאמר זה: ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה במתכות אבקות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


ביצועים מגוונים של טכנולוגיית השבכה במתכות אבקותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.