האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

בעיות ופתרונות נפוצים במדפסת תלת מימד

בעיות ופתרונות נפוצים במדפסת תלת מימד

עבור משתמשים אשר נחשפים לעיתים קרובות למדפסות 3D FDM, בעת הדפסת דגמים, לעיתים קרובות תהיינה סדרה של בעיות הדפסה. ביניהם, ישנן בעיות תוכנה ובעיות חומרה. לאחר מכן, Creative 3D יפרט מספר בעיות ופתרונות נפוצים לעיונך.

1. אין חומרים מתכלים בזרבובית לפני ההדפסה

סיבה: כאשר רוב המכבשים מרחפים בטמפרטורה גבוהה, החומרים המתכלים המומסים בזרבובית יזרמו החוצה מעצמם, מה שגורם לרוב לניקוז החומרים המתכלים בפיה וליצור חלל.

פתרון: הליבה של פתרון בעיה זו היא להבטיח שיש מספיק חומרים מתכלים מותכים בזרבובית של מדפסת התלת מימד לפני ההדפסה. הפתרון הנפוץ ביותר הוא הוספת חצאית. הוספת כמה חצאיות תצייר כמה עיגולים בהיקפי האובייקט לפני הדפסת האובייקט, כך שיהיו מספיק חומרים מתכלים מותכים בפיית מדפסת התלת מימד.

2. שרטוט חוטים או דליפה

סיבה: שרטוט חוט הוא נוכחות של אובייקטים שיוריים כאשר ראש האקסטרוזיה של מדפסת התלת מימד נע לחלל פתוח. הסיבה העיקרית היא שהחומרים המתכלים דולפים מהזרבובית כאשר ראש האקסטרוזיה זז.

פתרון: הדרך הנפוצה לפתור בעיה זו היא להסתגר. אם המשיכה לאחור מופעלת במהלך החיתוך, הזרבובית תמשוך את החומרים המתכלים אחורה למרחק מסוים לפני שתעבור לנקודה הבאה. כאשר עוברים לנקודה הבאה, החומרים המתכלים יחזירו שוב את ראש האקסטרוזיה.

3, הזרבובית חסומה

סיבה: הגדרת הטמפרטורה אינה סבירה (טמפרטורת PLA היא 190-220, טמפרטורת ABS היא 210-230). החומרים המתכלים שבורים, וחפצים זרים אחרים תקועים במיקום מנוע ההזנה של ראש ההדפסה של מדפסת התלת מימד.

פתרון: אם שאריות החומר של ראש ההדפסה קבועות, זכור לנקות את שאריות החומרים המתכלים על ראש ההדפסה בזמן לאחר הדפסת הדגם. במקרה זה, אתה יכול להפעיל מעט כוח כדי להזין את החומרים המתכלים לתוך פתח ההזנה ולסחוט את החומרים המתכלים. אם זה עדיין לא עובד כראוי לסחרור, אתה יכול להשתמש במפתח שישה צדדים כדי לחפור את הגרון, או להשתמש במחט עדינה כדי לחפור את פיית ההדפסה.

בעיות ופתרונות נפוצים במדפסת תלת מימד

4, תהליך ההדפסה בתלת מימד מופרע

סיבות: האחת היא שאספקת החשמל של מערכת המעגלים מופרעת, והשנייה עשויה להיות פיזור חום לקוי של מדפסת התלת מימד, מה שמוביל לאספקת חשמל לא יציבה ולהפסקת חשמל. אם תדפיס עם כבל USB, עלולים להתרחש כשלים במחשב, כגון קריסות, כרטיס, מצב שינה וכו'.

פתרון: תחילה בדוק אם זה נגרם מהפסקת החשמל; לאחר מכן בדוק אם המחשב מתקלקל בעת הדפסה באמצעות כבל ה-USB: התרסקות, כרטיס, מצב שינה וכו'. אם המחשב אינו תקין, בדוק האם בכבל ה-USB יש חרוזים מגנטיים. אם כן, הסר הפרעות אלקטרומגנטיות. מומלץ להדפיס על כרטיס SD, ולבדוק את טמפרטורת הפלטפורמה לאחר ההפרעה. יכול להיות שספק הכוח אינו מספיק. נסה עוד כמה פעמים כדי לראות אם בעיה זו מתרחשת, ולאחר מכן שנה את ספק הכוח של מדפסת התלת-ממד.

5, נראה שהדגם מעוות

הסיבות: הסיבות להתפתלות הדגם הן שפלטפורמת מדפסת התלת מימד נמוכה מדי, טמפרטורת הזרבובית והמיטה החמה נמוכה מדי, ויציאת הזרבובית לא מקוררת מספיק. זה קורה לעתים קרובות כאשר שכבת הפלסטיק הראשונה מתכווצת עקב קירור, ופינה אחת או יותר של החלק התחתון של הדגם מוטה, מה שהופך את זה לבלתי אפשרי לצרף לפלטפורמת ההדפסה אופקית, וכתוצאה מכך סדקים לרוחב במבנה העליון.

פתרון: השתמש במיטה הדפסה מחוממת כדי לשמור על הפלסטיק בטמפרטורה ולא להתמצק. ניתן למרוח שכבה דקה של דבק באופן שווה על מצע ההדפסה להגברת ההדבקה של שכבת החומר הראשונה, או להגדיל את מבנה הכרית ולהתאים את הבמה לחיזוק הדבקה של במת ההדפסה.

6, סחוט את השיער כדי להשמיע צליל במהלך ההדפסה

סיבה:

1. החומרים הנבחרים נחותים יחסית, לא אחידים בעובי, ויותר מגזיני בועות, שאינם נמסים לגמרי.

2. אם הטמפרטורה של ראש ההדפסה גבוהה מדי או זמן השימוש ארוך מדי, החומר יתפחם לחלקיקים שחורים קטנים וייתקע בראש ההדפסה.

3. הביצועים התרמיים של המדפסת אינם טובים.

4. בהחלפת החומר לא מנקים את החומר הנותר, ויוותר ליד ההאכלה מֵסַב או הצינור.

5. ההאכלה ציוד שחוק יותר מדי או שאריות החומר אינו מספיק, וכתוצאה מכך מומנט לא מספיק.

6. ל-GCODE שנוצר על ידי תוכנת החיתוך אין מהירות אחידה, ולחלק מהקטעים תהיה מהירות מהירה יותר, מה שעלול לגרום לקליק.

פתרון:

1. תחילה יש ליישר אותו ולעבור לחומר אחר להדפסה.

2. נסה לפתוח את ראש ההדפסה עם משהו כמו מחטי רקמה.

3. נקו את ציוד ההזנה.

4. אם אתם משתמשים במכונת עשה זאת בעצמך או יד שנייה, מומלץ לפרק אותה וללמוד על עקרון המבנה אגב.

5. אם עדיין לא ניתן לפתור את הבעיה שלעיל, ייתכן שיהיה צורך להחליף את ראש ההדפסה.

האמור לעיל הן מספר סיבות ושיטות טיפול המופיעות תדיר במדפסות תלת מימד FDM. כמובן, הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות מכונות היא למצוא צוות לאחר המכירה. אם אתה צריך שירות זה, אנא פנה אלינו.

קישור למאמר זה: בעיות ופתרונות נפוצים במדפסת תלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


בעיות ופתרונות נפוצים במדפסת תלת מימדמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, דיור תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.