האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

בקרת האיכות של עיבוד Cnc של רכזת הגלגלים לרכב

בקרת האיכות של עיבוד Cnc של רכזת הגלגלים לרכב

בקרת האיכות של עיבוד Cnc של רכזת הגלגלים לרכב


כמרכיב חיוני במכונית, לגלגל יש השפעה ישירה על נהיגה וביצועי הבטיחות של המכונית. עם השיפור המתמיד של מידת המיכון בארצי, שיטות עיבוד שימשו בעיקרון בייצור ועיבוד גלגלי מכוניות, ויעילות העיבוד של הגלגלים שופרה מאוד. עם זאת, מסיבות שונות, לחלק מגלגלי הרכב הנוכחיים במכונה יש ליקויי איכות. לכן, מאמר זה ישלב את מצב העיבוד של רכזות רכב בשלב זה, במטרה לגורמים המשפיעים על איכות העיבוד של רכזות הרכב, ולחקור כיצד לבצע את בקרת האיכות והבדיקה של עיבוד המרכז לרכב ביעילות.

בקרת האיכות של עיבוד Cnc של רכזת הגלגלים לרכב

Tבקרת איכות עיבוד Cnc של רכזת גלגלים לרכב. -PTJ מכונות CNC חנות

מבוא

באמצעות שימוש בעיבוד מכני לייצור רכזות רכב, יעילות הייצור של רכזות לרכב משתפרת מאוד ועומס העבודה של הצוות מצטמצם ביעילות. על מנת להבטיח את ביצועי הבטיחות הגבוהים ואת ביצועי התרגיל של המכונית המורכבת, יש צורך גם לחזק את בקרת האיכות ובדיקת האיכות של עיבוד רכזת גלגל הרכב. בהקשר זה, מאמר זה יתמקד בניתוח ובמחקר קצר על בקרת האיכות ובדיקת עיבוד גלגלי הרכב.

2 מצב עיבוד גלגלי הרכב בשלב זה

עם הפופולריות והשימוש בטכנולוגיית העיבוד בתעשיית הייצור של ארצי, התפוקה השנתית של גלגלי הרכב במדינה שלי הראתה מגמת שינוי הולכת וגוברת. על פי נתונים רלוונטיים, ייצור הרכב במדינה שלי הגיע ל -25 מיליון עד 2015, וכמה מומחים צופים שעד 2020 ייצור הרכב השנתי של המדינה שלי יגיע ל -50 מיליון. ההשפעה השנתית של גלגלי מכוניות במדינה שלי התבססה על כך בכ -80 מיליון, מה שקידם מאוד את התפתחות תעשיית הרכב של ארצי ואת הכלכלה הלאומית הכוללת. למרות ש
באופן כללי, תפוקת עיבוד גלגלי הרכב במדינה שלי היא עצומה, אך רמת האיכות אינה אידיאלית. לכן חיזוק בקרת האיכות ובדיקת האיכות של עיבוד גלגלי מכוניות ושיפור רמת האיכות הכוללת שלה הפך לנושא מרכזי שתעשיית גלגלי הרכב צריכה לפתור בדחיפות.

3 גורמים המשפיעים על איכות העיבוד של רכזות גלגלים לרכב

3.1 ציוד חומרי

ב תהליך עיבוד שבבי של רכבי מכוניות, בשל השפעת האיכות של רכזת הרכב עצמה והשפעת ציוד העיבוד, קל לגרום לשגיאות שונות בעיבוד, אשר בתורו משפיע על איכות רכזת הרכב. לדוגמה, בעת בחירת כלי עיבוד, הוא אינו תואם את חומר העבודה של רכזת הגלגל, או שקיימת שגיאת מיקום בכלי המכונה וכו ', תשפיע על הדיוק של עיבוד גלגלי הרכב. ואם יש בעיות איכות בחומר הגלגל לרכב עצמו, כגון היעדר עמידות בחום גבוהה של החומר, וכתוצאה מכך בעיות כמו צריבה יתר והתפחתות במהלך טיפול בחום, זה ישפיע גם על איכות יציקת הגלגלים [1] .

3.2 אתר עבודה

לא רק עיבוד גלגלי הרכב, אלא גם סביבת אתר העבודה בעיבוד כל חומר עבודה תשפיע על איכות העיבוד במידה מסוימת. לדוגמה, באזור העיבוד, אזור האחסון של רכזת הגלגלים מעורבב עם רכזת הגלגלים לרכב או אזורי הפעלה אחרים, מה שיוביל ככל הנראה למחזור של יציקות גלגלי הרכב באיכות מספקת לתהליך הבא. בנוסף, בתהליך עיבוד גלגלי הרכב, אם לא ניתן לשלוט ביעילות על הטמפרטורה, במיוחד היעדר עובש
שליטה אפקטיבית בטמפרטורה המקומית תגדיל מאוד את הקושי בהזנת חישורים לרכזת, תשפיע קשות על הקומפקטיות של מבנה הרכזת הכולל ותוביל לבעיות איכות מתאימות.

3.3 טכנולוגיית עיבוד שבבי

למרות שהשימוש בעיבוד מכני לייצור רכבי רכב משחרר ביעילות את המפעילים מעבודות הייצור והעיבוד הכבד, עליו להתבסס על דרישות העיבוד של רכזות הרכב כדי להקים תהליכים ומערכות עיבוד מתאימות. בתהליך, אם יש למפעיל בעיות כגון הגדרות לא נכונות או שגיאות התאמה, זה ישפיע ישירות על הדיוק המקורי של כלי המכונה, הכלים וחומרי גלגל המכונית, ואף יגרום ל"פציעה קטלנית "של היפוך התהליך, מה שלא ישפיע רק על העיבוד
ההתקדמות המסודרת של גלגל הרכב משפיעה לרעה גם על איכות העיבוד של גלגלי הרכב.

3.4 גורם כוח אדם

הגורם האנושי הוא גם גורם חשוב המשפיע על איכות העיבוד של גלגלי הרכב. ההשלמה החלקה של העיבוד מחייבת את צוות הניגוב ליישם היטב כל תהליך עיבוד ותקן טכני. במיוחד עם ההתפתחות המתמשכת של תעשיית גלגלי הרכב במדינה שלי, סוגי גלגלי הרכב הופכים להיות יותר ויותר מגוונים, וכישורי העיבוד הופכים יותר ויותר מגוונים. זה נהיה יותר ויותר מסובך, כך שגם הדרישות שלו למפעילים גדלות. ואם למפעילים עצמם חסרה טכנולוגיית העיבוד הרלוונטית וזרימת הפעולה
הבנתו של צ'נג תשפיע בהכרח על העיבוד בפועל ועל איכות גלגלי הרכב.

4 בקרת איכות ובדיקת איכות עיבוד גלגלים לרכב

4.1 חומרי גלם

על מנת לשלוט ביעילות על שיעור השגיאות ושיעור השגיאות של עיבוד גלגלי מכוניות ולשפר את רמת האיכות שלה, יש צורך לחזק את בקרת האיכות ובדיקת האיכות של עיבוד גלגלי הרכב. בתהליך של בקרת איכות ובדיקה של חומרי הגלם של גלגלי הרכב, בהתחשב בכך שהייצור והייצור הנוכחי של גלגלי הרכב משתמשים בעיקר בחומרי סגסוגת אלומיניום, וכלי העיבוד נוטים להיות בעלי קשיחות גבוהה, ולכן לפני העיבוד, הצוות צריך חומרים וחפצי עבודה לעיבוד כפופים למגוון מלא של בדיקות איכות. בתהליך זה, פקחי איכות יכולים לבדוק את אישורי ההסמכה של החומרים בזה אחר זה ולהשתמש במכשירי בדיקה מקצועיים על מנת להבטיח שקשיחותם, עמידותם בחום ועמידות הדפורמציה יכולים לעמוד בדרישות תקני העיבוד לפני שהם יכולים להתחיל את המכונה באופן רשמי. עיבוד שבבי הוא גם אמצעי מרכזי לשליטה על הטעות המקורית של עיבוד גלגלי מכוניות מהמקור.

4.2 ציוד

בתהליך של בקרת איכות ובדיקת איכות של הציוד והכלים הנדרשים לעיבוד, הצוות צריך להתמקד בשיפור הדיוק. לפני תחילת העיבוד, התאם וכייל את כלי המכונה וכלי החיתוך בהתאם לדרישות הסטנדרטיות של עיבוד גלגלי מכוניות והוראות בדיקה של ציוד וכלים, ובדוק היטב את איכותם. ברגע שנמצא שיש בלאי של כלים, או כיפוף ודפורמציה של כלים קשורים כגון מחזיקי כלים,
יש להחליפו באופן מיידי על מנת להבטיח שלכל ציוד העיבוד בו נעשה שימוש יש רמת דיוק ואיכות גבוהה, מה שמניח בסיס טוב לשיפור איכות העיבוד של גלגלי הרכב.

4.3 סביבת הפעלה

שליטה אפקטיבית בסביבת ההפעלה של אתר העיבוד גם מסייעת בשיפור רמת האיכות של עיבוד גלגלי מכוניות. בתהליך זה חיוני להבטיח לוגיסטיקה חלקה של אתר העבודה. הצוות צריך לחלק את אתר העבודה בהתאם לדרישות העיבוד, ולהשתמש בשלטים ברורים כדי לחלק בבירור את האזור בו מאוחסן הרכזת, את השטח לעיבוד ואת אזור המוצר הבלתי מוסמך. בדרך זו היא יכולה למנוע ביעילות את זרימת המוצרים הבלתי מוסמכים לתהליך הבא [יחד עם זאת, שקול ,, כאשר עיבוד גלגל המכונית, הזנת החישורים תושפע ישירות מבקרת הטמפרטורה. לכן, כאשר הוא נכנס לתהליך קירור התבנית, על המפעיל לשלוט בקפדנות על הטמפרטורה בהתאם לדרישות תקני התהליך, כגון החישורים של הגלגל לפני הקירור. ערוצי קירור מוצבים בחלקים כדי להבטיח שהחישורים של הרכזת יכולים להשלים ביעילות את ההזנה, ובכך להבטיח שלמבנה הכולל יש קומפקטיות טובה.

4.4 טכנולוגיית תהליכים

מנקודת המבט של טכנולוגיית התהליך, בעת עיבוד גלגלי מכוניות, על המפעילים להגדיר בקפידה את התהליך הנכון ואת זרימת מערכת התהליכים המבוססים על תקנים ודרישות רלוונטיים, ולהתאים את התהליך כראוי בשילוב עם תנאי העיבוד של רכזת הרכב כדי לשלוט ביעילות שְׁגִיאָה. לדוגמה, במערכת המזיגה, היא מוגדרת כמזיגה המרכזית, ובכך מונעת את בעיית הכללת הסיגים. לחץ על קוד הזיהוי המתאים לכל יציקת גלגלים. לפני הכניסה לתהליך הבא, פקחי האיכות צריכים לבדוק מחדש את יציקות הגלגלים, להשתמש בטכנולוגיית איתור פגמים מגנטיים וכו 'כדי לבדוק את העומס-מֵסַב הביצועים והמאפיינים המכניים של יציקות הגלגלים, ותיעוד מדויק של תוצאות הבדיקה, וארגן אותן בצורה של דו"ח, שהוא בדיקת האיכות הכוללת של הגלגל. ספק אסמכתא חשובה; לאחר שוודא שכל ההיבטים עומדים בתקני התהליך, הוא יועבר לתהליך הבא. עם זאת, בהתחשב בכך שלא ניתן לבטל את השגיאה המקורית לחלוטין מסיבות שונות במהלך העיבוד, המפעיל צריך להתאים פרמטרי עיבוד אחרים בזמן כדי לפצות על השגיאה, או כדי להעביר את השגיאה על ידי שיפוט חשיבות היציקה, כלומר, השגיאה מועברת לחלקים הלא חשובים, על מנת לשלוט ביעילות על שגיאת העיבוד של רכזת הרכב ולנסות להימנע מכך שהיא תשפיע על איכות העיבוד של רכזת הרכב.

4.5 מפעיל

דרישות בקרה למפעילים. בעיבוד גלגלי הרכב, על המפעילים להכיר באופן מלא ולשלוט באופן כמותי בשלבי פעולת העיבוד השונים ועקרונות העיבוד, ולהחזיק בציוד בסיסי ובטכנולוגיית בדיקת איכות ליציקות גלגלים, ולהיות מסוגלים להשתמש בבדיקות מקצועיות בגמישות במכשירים וציוד, ועל ידי קריאת התהליך הרלוונטי והפרמטרים הטכניים המתקבלים מאיתור, שיקול דעת מדעי והערכת איכות המכשירים והציוד וגלגלי הרכב. לכן, לפני שהמפעילים ייכנסו לתפקידם, ההנהלה
על הצוות לבצע סקירה קפדנית של כישוריהם ויכולותיהם, וכל המפעילים יועסקו עם תעודות; טכנאי הפעלה מקצועיים יערכו הדרכה אחידה ושיטתית לפני העבודה שיעזרו להם
עזור להם להבהיר עוד יותר את התקנים הטכנולוגיים לעיבוד העיבוד, ולבסס תחושת אחריות ובטיחות חזקה. לאחר השלמת העיבוד של רכזת גלגלי הרכב, המפעיל נדרש לרשום במדויק את תהליך העיבוד והפרמטרים הנלווים, ובמקביל לסכם ולשקף את כל תהליך העיבוד, להבהיר את הבעיות המתרחשות במהלך תהליך העיבוד ולמצוא יעיל פתרונות להימנע משפיעים על העיבוד הבא של גלגלי מכוניות.

5. מסקנה

בסך הכל, עם הגידול המתמשך במספר הרכבים במדינה שלי, ייווצרו בעתיד מספר רב של גלגלי רכב. בהתחשב בכך שבתהליך העיבוד של גלגלי מכוניות, חומרים, ציוד, טכנולוגיה ואנשי כוח ישפיעו על איכות העיבוד בדרגות שונות. לכן, המחבר סבור שכאשר עיבוד רכזות לרכב, מנהלים ובודקי איכות צריכים גם לשלוט ביעילות בחומרי רכבי מכוניות, ציוד עיבוד, סביבת הפעלה באתר, טכנולוגיית תהליכים ומפעילים וכו ', על מנת להפחית ביעילות את רכזות הרכב. שגיאת העיבוד של רכזת הגלגלים משפרת עוד יותר את רמת האיכות של העיבוד של רכזת גלגל הרכב.

קישור למאמר זה: בקרת האיכות של עיבוד Cnc של רכזת הגלגלים לרכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


בקרת האיכות של עיבוד Cnc של רכזת הגלגלים לרכבחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.