האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד Cnc

בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד Cnc

בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד Cnc


ב תהליך עיבוד שבבי, באמצעות שליטה ואופטימיזציה של עלויות התעשייה, ניתן להשיג את המטרה של חיסכון בעלויות הייצור ושיפור היתרונות הכלכליים של הארגון. המאמר דן בגורמים המשפיעים על תהליך עיבוד שבבי בקרת עלויות לעומק, ונותן דוגמאות להמחשת האפשרות תהליך עיבוד שבבי בקרת עלויות ואופטימיזציה ולאחר מכן מנתחת את השיטות של תהליך עיבוד שבבי בקרת עלויות ואופטימיזציה, על מנת להפחית את עלות המכונה הארגונית. עלות טכנולוגיית העיבוד והמטרה של שיפור היעילות הכלכלית.

בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד Cnc
בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד Cnc

סקירת רקע אחת

עיבוד בקרה מספרית (CNC) מתבצע בעיקר על ידי עובדים המפעילים מרכזי עיבוד עיבוד, סיבוב וכרסום CNC, ציוד EDM תיל, מכונות חיתוך חוטים וציוד בקרה מספרי נלווה. מכיוון שעיבוד השליטה המספרית נשלט על ידי תוכניות, הוא מדויק ויעיל יותר מעיבוד ידני. 

הכל נמצא בשימוש נרחב בתעשיית ייצור המכונות הנוכחית בארצי. עם זאת, מכיוון שעדיין יש להשלים כמה פעולות כגון מיקום שולחן הניתוחים באופן ידני, לעיתים ישנן בעיות מסוימות בתהליך ההפעלה, וכתוצאה מכך בזבוז חומרי גלם או בעיות איכות, מה שמגדיל את הצריכה המיותרת של הארגון ומגדיל ההכנסה של הארגון.

רווחי החברות הביאו קשיים גדולים יותר. במיוחד במצב הנוכחי של תחרות עזה, ירידה בהזמנות, צמיחת הכנסות חלשה ויעילות נמוכה, בנוסף לחקירה אקטיבית של השוק והרחבת ערוצי המכירות, זה הפך לקונצנזוס של כל החברות לחסוך בעלויות ולהפחית את הצריכה במידה הגדולה ביותר. . 

מסיבה זו, רוב חברות ייצור המכונות הנוכחיות רואות בקרת עלויות ואופטימיזציה בתהליך העיבוד כמוקד תשומת הלב, על מנת לאמץ תהליך מותאם יותר לצמצום הצריכה ולהגדלת התפוקה. מאמר זה דן רק כיצד לשלוט ולייעל את עלות התהליך של חלקים בתהליך העיבוד.

2 גורמים משפיעים על בקרת עלויות תהליך העיבוד

עיבוד טכנולוגי הוא תהליך עיבוד חומרי גלם למוצרים מוגמרים תעשייתיים. זהו לא רק תהליך ייצור, אלא גם תהליך של צריכה עצומה של חומרי גלם ואובדן מתמיד של ציוד מכני. 

לכן, אין ספק שיש לזה חשיבות רבה לחסוך בעלויות במידה הגדולה ביותר ולהפחית את צריכת חומרי הגלם לבקרת עלויות. עם זאת, בתהליך התהליך, בשל גורמים רבים המעורבים, כגון מיצוב התהליך של הארגון, בחירת הפתרונות הטכניים, בחירת ציוד העיבוד וכו ', הדבר מקשה על בקרת העלויות.

2.1 מיקום התהליך של הארגון אינו גבוה

מיצוב התהליך של מיזם מתייחס למיצובו של הארגון בשרשרת הערך. מאז הרפורמה והפתיחה, למרות שתעשיית הייצור של ארצי השיגה פיתוח מהיר וצצו כמה מפעלים גדולים ברמה עולמית, באופן כללי, תעשיית הייצור של המדינה שלי נמצאת בעיקר בקצה הנמוך של שרשרת הערך וחסרת את ליבה של עצמאים מתוחכמים. זכויות קניין רוחני. 

טכנולוגיה, קשה לשלוט במינימום בעלות התהליך. לדוגמה, החומר המשמש בייצור סוג מסוים של אבזם להתאמת רצועת החזה הוא צלחת פלדה מגולגלת 45#. התהליך המסורתי כולל 12 תהליכים כגון שחיקה שטוחה וחיתוך חוטים. עלות כל חלק הגיעה ליותר מ -3 יואן, אך עבור ארגונים מסוימים עם מיצוב טכנולוגי גבוה, השימוש בטכנולוגיית עיבוד הדקה עדיפה דורש כמעט 0.45 יואן ליחידה, ועלות התהליך מופחתת באופן משמעותי.

2.2 יכולת טכנולוגיית התהליך נמוכה

יכולת טכנולוגיית תהליך מתייחסת ליכולת הבטחת טכנולוגיות התהליך של המחלקות הרלוונטיות להפוך את הצורה והמאפיינים המעוצבים לאובייקטים בטון לאחר שמחלקת התכנון קבעה את טכנולוגיית התהליך. יכולת הטכנולוגיה התעשייתית הגבוהה יכולה להבטיח את איכות המוצרים המיוצרים במידה הגדולה ביותר, מה שקובע לעתים קרובות את סכום ההשקעה בעלות התהליך של הארגון ותפוקת המוצר של הארגון.

נכון לעכשיו, היכולות הטכנולוגיות של רוב החברות מובטחות, והיכולות הטכנולוגיות של עובדות חברות מסוימות אף מאושרות מאוד על ידי חברות במדינות אחרות. עם זאת, אין להכחיש כי עדיין ישנן חברות מסוימות שאינן בעלות יכולות טכנולוגיות תעשייתיות ועדיין עוקבות אחר הניסיון הישן ויכולות טכנולוגיות התהליך, כך שלא יוכלו להבטיח את דיוק העיבוד וליצור קבוצות.

2.3 ניהול תהליכים לא מדעי

ניהול תהליכים הוא תהליך של תכנון, ארגון ושליטה מדעית של כל תהליך עבודת התהליך, כולל התקנה ארגונית, תכנון פיתוח טכנולוגיות תהליכים והקמת מערכת תעשייתית. המערכת הארגונית המודרנית מחייבת ארגונים לבסס זכויות ואחריות ברורות.

לניהול תעשייתי, מכיוון שהטכנולוגיה הכרוכה במקצועיות יותר, שיטת הניהול חייבת להיות מדעית וסבירה. הדבר מחייב מנהלים בעלי איכות מקצועית גבוהה קודם כל, ושנית, מערכת הניהול הרלוונטית חייבת להיות בריאה.

מקיף ומדעי, אך נכון לעכשיו, לחלק ממפעלי הייצור במדינה שלי, במיוחד לחלק ממפעלים בבעלות המדינה, יש עדיין חשיבה רצינית "סטנדרטית". לכן, תופעת ההדיוט המוביל את הפנימי מופיעה לעתים קרובות במסגרת הארגונית, ולפעמים קשה ליישם אותה בקפדנות בניהול. משמעת תהליכים, ולעתים אף חורגת מהמערכת, מקשה על ניהול תהליכים למלא את תפקידה הראוי, ובכך מגדילה את עלות הארגון.

2.4 עיצוב התהליך של המוצר הוא לאחור

עיצוב התהליך של המוצר מגולם בתכנית התהליכים הכוללת של המוצר. תוכנית התהליכים הכוללת כוללת רכישת חומרי גלם ומוצרים חלקיים סטנדרטיים, קביעת חלקי מיקור חוץ, מאפייני תהליך, סוגי עבודה ודרישות חלוקת תהליכים, תכנון וסידור תהליכי ייצור תהליכים וכו ', המהווה מדריך

הבסיס להכנת טכנולוגיית תהליכים ולתיאום מחלקות שונות לביצוע עבודות תהליכיות באופן רציף. עיצוב תהליכים מדעי וסביר צריך לשקף את האפקט הכלכלי האופטימלי, אשר צריך להיות היחס האופטימלי בין ההשקעה התעשייתית לעלות העיבוד, אשר יש למדוד באופן מקיף. 

עם זאת, לחברות קיימות יש מושגים לעיצוב תהליכי מוצר לאחור. בבחירת התוכנית הכוללת של עיצוב התהליכים, פשוט השוואת עלות התהליך והתעלמות מתקופת ההחזר של ההשקעה הבסיסית מביאה לעיצוב תהליכים לאחור וקשה להשיג את המטרה של הפחתת עלויות.

2.5 גורמים משפיעים אחרים

בנוסף לגורמים לעיל, לבחירת חומרי הגלם, לבחירת הציוד ולעיצוב פרמטרי התהליך עשויה להיות כל השפעה חשובה על רמת עלויות התהליך. לדוגמה, עבור סוג מסוים של חלק מסילת צד, משקל החלק המוגמר לאחר העיבוד שונה למדי ממשקל ייצור הניסוי, וקשה לשימוש.

לאחר הניתוח נמצא שיש בעיה בבחירת חומרי הגלם, ולכן הוא חתם ישירות על הסכם טכנולוגיית דפוס שחול עם ספק חומרי הגלם וקבע את תקן הקבלה, שהבטיח שיעור מעבר של 100% באיכות החלק וחסך עלות של 7,000 יואן. יכולת ניהול, באמצעות הקמת מוסדות ניהול תקציב בניה קשורים במפעלי בנייה בכבישים, ניתן להבטיח יישום יעדי תקציב ותוכניות במידה מסוימת. 

השתמש בכוחה של המחלקה הפיננסית המקורית בחברת בניית הכבישים בכדי לשלוט ולנהל את סוכנות ניהול התקציב. לא רק כל קישור בנייה נבדק, אלא גם באמצעות חישובים וסיכומים חוזרים ומפורטים, הוא יכול להימנע מבזבוז משאבים וחומרים ולצמצם טעויות. מתרחש תוך הפחתת עלות הבנייה של הארגון.

3.2 להתאים כל הזמן את ארגון הניהול הפנימי של הארגון, להגדיל או לייעל אותו כראוי כדי להתאים אותו לעבודות הבנייה הנוכחיות, ולהניח את הבסיס להקצאת כוח אדם ומשאבים סביר. 

יחד עם זאת, בהתחשב בהיקפן ובקושי של פרויקטים שונים, בחר וסדר סוכנויות ניהול ואנשי צוות מתאימים להשגת מטרת ביצוע תפקידם ובקרת פרוייקטים מסודרת, כדי להפחית את עלויות הבנייה ולמנוע התרחשות של תופעות לא רצויות.

3.3 שיפור מערכת השכר

עלינו להתנגד בנחישות, להעניש בחומרה ולעולם לא לסבול את התופעות הבלתי רצויות של מכסות שרירותיות, רשומות מחירים לא נכונות, העדפה ורווח כלכלי באמצעות יחסי אנוש במפעלי הבנייה הנוכחיים. כל הזמן לשפר ולשפר את מכסת התקציב, לתקשר וליצור קשר עם מחלקות ממשלתיות רלוונטיות בזמן, על מנת להמשיך וליישם מכסות תקציב מדויקות וניתנות לביצוע.

3.4 שיפור הכישורים המקצועיים והאיכות המקצועית של צוות התקציב

בהשפעת התפקיד הבולט יותר ויותר של משאבי אנוש, הכשרת ועיצוב הכישורים המקצועיים והאיכויות המקצועיות של אנשי התקציב על ידי חברות בניית כבישים הפכו לחשיבות רבה ביותר. זה קשור לפיתוח עבודות תקציב בבניית פרויקטים בפועל.

המודעות של אנשי התקציב לבקרת עלויות כלכליות, שמירה על גישה חיובית, הגברת תחושת האחריות שלהם, והשלמת השליטה והניהול האפקטיבי של תקציבי הבנייה באחריות לרמה גבוהה יותר של כישורים מקצועיים. לכן, חברות רלוונטיות צריכות לבצע חינוך איכותי מקצועי ממוקד ותכליתי והכשרת כישורים מקצועיים תקציביים. באמצעות פרסום וחינוך רחב היקף, באמצעות הדרכה והסבר של פרופסורים ומומחים מקצועיים, צוות התקציב יכול להתקדם יותר.

 יחד עם זאת, היא מיישמת באופן קבוע הערכות עסקיות רלוונטיות על מנת לבדוק את יעילות עבודת ההדרכה. לכן, על מנת לצמצם את הטעויות בעבודת תקציב הבנייה וכדי לשלוט ביעילות בעלות הפרויקט, חיוני לחזק את הכשרת הידע המקצועי ואת החינוך האיכותי של צוות התקציב.

סיכום 4

לסיכום, כמשימה שיטתית ומורכבת, לניהול תקציב עלויות בניית כבישים יש השפעה משמעותית על היתרונות הכלכליים של פרויקט הכביש המהיר כולו. לכן, בתהליך ניהול תקציב הפרויקטים בפועל, מנהלי ארגונים נדרשים לשלב את תנאי הפיתוח שלהם.

הוא מאמץ שיטות ניהול תקציב סבירות, מגלה את הבעיות והליקויים בזמן, ופותר אותן ביעילות באמצעות הקמת מערכת ניהול תקציב פרויקטים שיטתית ומקיפה. רק בתרגול והשתקפות מתמשכים, אנו יכולים לסכם את החוויה ולהימנע מטעויות. על מנת להבטיח באמת את היתרונות הכלכליים של פרויקטי בניית כבישים, ולקדם ארגונים להשיג התקדמות גדולה יותר.

קישור למאמר זה: בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד Cnc

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


בקרת העלויות והאופטימיזציה של תהליך עיבוד CncPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.