האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

גורם ההשפעה של דיוק מכונת CNC שוויצרית

גורם ההשפעה של דיוק מכונת CNC שוויצרית

מכונה שוויצרית מבוקרת מספרית מושפעת משינוי טמפרטורת סביבת בית המלאכה, חימום מנוע וחימום חיכוך בתנועה מכנית, חיתוך חום ואמצעי קירור, וכתוצאה מכך עליית טמפרטורה לא אחידה של כל חלק בכלי המכונה, מה שמוביל לשינויים ברמת הדיוק של כלי המכונה. ודיוק עיבוד.

גורם ההשפעה של דיוק מכונת CNC שוויצרית

לדוגמה, אם בורג בגודל 70 מ"מ × 1650 מ"מ מעובד על מחרטת CNC מדויקת רגילה, חומר העבודה שנטחן בין השעות 7:30 ל-9:00 בבוקר מושווה לחומר העבודה שעובד מ-2:00 עד 3:30 אחר הצהריים, והשגיאה המצטברת משתנה עד 85 מ'. בתנאי טמפרטורה קבועים, ניתן להפחית את השגיאה ל-40 מטר.

לדוגמא נוספת, מכונת השחזה כפולה מדוייקת לטחינה כפולה של חלקי עבודה של גיליון פלדה דק בעובי של 0.6 ~ 3.5 מ"מ יכולה להגיע לדיוק הממדים של מ"מ בעת עיבוד חלקי עבודה של גיליון פלדה בגודל 200 מ"מ × 25 מ"מ × 1.08 מ"מ באותה עת של קבלה. האורך הכולל הוא פחות מ-5 מ'. אבל לאחר שעה אחת של טחינה אוטומטית רציפה, טווח שינוי הגודל גדל ל-1 מטר, וטמפרטורת נוזל הקירור עלתה מ-12 מעלות צלזיוס בהפעלה ל-17 מעלות צלזיוס. בשל השפעת חום השחזה, ציר הציר מוארך והפינוי של החזית מֵסַב של הציר עולה. בהתאם לכך, להוספת מקרר 5.5kW למיכל נוזל הקירור של כלי המכונה יש השפעה אידיאלית.

התרגול הוכיח כי העיוות של מכונת ה-CNC השוויצרית לאחר חימום היא סיבה חשובה המשפיעה על דיוק העיבוד. עם זאת, כלי המכונה נמצא בסביבה שבה הטמפרטורה משתנה בכל זמן ובכל מקום; מחרטת CNC מסוג הליבה עצמה תצרוך אנרגיה כשהיא פועלת, וחלק ניכר מהאנרגיה הזו יומר לחום בדרכים שונות, מה שיגרום לשינויים פיזיים במרכיבים השונים של הכלי. סוג זה של שינוי שונה בגלל המבנה השונה, ההבדל החומרי וסיבות אחרות. המתכנן של כלי מכונת CNC צריך לשלוט במנגנון היווצרות החום ובחוק חלוקת הטמפרטורה, ולנקוט באמצעים מתאימים כדי למזער את ההשפעה של דפורמציה תרמית על דיוק העיבוד.

קישור למאמר זה: גורם ההשפעה של דיוק מכונת CNC שוויצרית


גורם ההשפעה של דיוק מכונת CNC שוויצריתמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.