האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

גורמים המשפיעים על דיוק עיבוד שבבי של מחרטות CNC

גורמים המשפיעים על דיוק עיבוד שבבי של מחרטות CNC

גורמים המשפיעים על דיוק עיבוד שבבי של מחרטות CNC


שגיאת מיקום מתייחסת לכמות השונות או הסטייה של המיקום ההדדי בין המשטח, הציר או מישור הסימטריה בפועל של החלק ביחס למיקומו האידיאלי לאחר העיבוד, כגון ניצב, מיקום וסימטריה.

גורמים המשפיעים על דיוק עיבוד שבבי של מחרטות CNC

גורמים המשפיעים על דיוק העיבוד של מחרטות CNC-PTJ מכונות CNC חנות

שגיאת המיקום בעיבוד כלי מכונת CNC מתייחסת בדרך כלל לשגיאת אזור המת. הסיבה העיקרית לשגיאת המיקום היא שגיאת העיבוד הנגרמת מהפער והעיוות הגמיש במהלך השידור כאשר חלקי כלי המכונה מעבדים.

ובעיבוד עיבוד, ראש החותך של כלי המכונה צריך להתגבר על חיכוך וגורמים אחרים כדי לגרום לשגיאות מיקום. במערכת הלולאה הפתוחה דיוק המיקום מושפע מאוד. במערכת סרוו בלולאה סגורה,

זה תלוי בעיקר בדיוק של מכשיר גילוי התזוזה ובגורם הגברת המהירות של המערכת, ובדרך כלל יש לו השפעה קטנה.

טעויות דיוק עיבוד בשל שגיאות גיאומטריות בעיבוד מחרטות CNC:

בעיבוד מחרטות CNC, הדיוק הגיאומטרי של המחרטות מושפע עקב השפעת גורמים חיצוניים כגון כוחות חיצוניים וחום שנוצר במהלך העיבוד.

עיבוד החלקים במחרטה מעוותים גיאומטרית, מה שמוביל לשגיאות גיאומטריות.

על פי המחקר, הסיבות העיקריות לטעויות גיאומטריות של מחרטות CNC הן שתי הבאות: גורמים פנימיים וגורמים חיצוניים.

הגורם הפנימי של הטעות הגיאומטרית של המחרטה מתייחס לשגיאה הגיאומטרית הנגרמת על ידי הגורמים של כלי המכונה עצמו.

כגון רמת משטח העבודה של המחרטה, רמתו וישרות מסילת ההנעה של המחרטה, הדיוק הגיאומטרי של כלי המחרטה והמתקן.

גורמים חיצוניים מתייחסים בעיקר לשגיאות גיאומטריות הנגרמות על ידי גורמים כגון הסביבה החיצונית ודפורמציה תרמית במהלך העיבוד. לדוגמה, במהלך תהליך החיתוך של כלי או רכיב,

בשל התפשטות תרמית ודפורמציה מתרחשות טעויות גיאומטריות, המשפיעות על דיוק העיבוד של המחרטה ועל דיוק העיבוד של חלקים ורכיבים.

שגיאת דיוק עיבוד בשל מיקום מחרטה בעיבוד מחרטות CNC:

על פי ניתוח נתונים ארוך טווח ותפעול מעשי של עיבוד חלקים, ניתן לראות כי למיקום המחרטה יש השפעה רבה יותר על דיוק העיבוד של מחרטת ה- CNC.

מנקודת מבט מבנית, טעויות העיבוד של מחרטות CNC נגרמות בעיקר על ידי דיוק מיקום, ומערכת ההזנה של המחרטה היא החוליה העיקרית המשפיעה על דיוק המיקום.

מערכת ההזנה של מחרטות CNC מורכבת בדרך כלל משני חלקים: מערכת הנעה מכנית ומערכת בקרה חשמלית. דיוק המיקום קשור למערכת ההנעה המכנית בעיצוב המבני.

במערכות לולאה סגורה, מחרטות CNC יכולות בדרך כלל למנוע סטיות מיקום של רכיבים עיקריים במערכת ההזנה, כגון ברגי כדור, באמצעות התקני איתור מיקום.

עבור מערכת הלולאה הפתוחה, בשל גורמי ההשפעה הרבים והמצב המסובך, לא ניתן לבצע ניטור מיקום, כך שלדיוק העיבוד של מחרטת ה- CNC יש השפעה רבה יותר.

אמצעי נגד לשיפור דיוק העיבוד של מחרטות CNC:

שפר את דיוק העיבוד על ידי שליטה על הטעות הגולמית של כלי מכונות CNC

תכנן בצורה סבירה את מרכיבי הליבה של כלי המכונה כדי להימנע משגיאות מיקום

שיפור דיוק העיבוד של כלי מכונות CNC באמצעות טכנולוגיית ניטור בזמן אמת

עם השיפור המתמשך של טכנולוגיית הבקרה המספרית, ניטור בזמן אמת של כל התהליך של מחרטת ה- CNC, וקישור השגיאות ב- תהליך עיבוד שבבי מותאם בזמן.

נתוני השגיאה של כל קישור בתהליך העיבוד נאספים ומוחזרים למסוף הבקרה, ומנגנון פיצוי השגיאות המתאים מאומץ באמצעות נתוני השגיאה.

פיצוי השגיאות בזמן יכול לשפר ביעילות את דיוק העיבוד של החלקים.

קישור למאמר זה:  גורמים המשפיעים על דיוק עיבוד שבבי של מחרטות CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


גורמים המשפיעים על דיוק עיבוד שבבי של מחרטות CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.