האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

גורמים לבועות באמבט האלקטרוני

גורמים לבועות באמבט האלקטרוני

סיבות להיווצרות בועות במיכל החיפוי למיכל האלקטרו יש גם סיבות פנימיות או חיצוניות ליצירת בועות. היום, מאמר זה יציג בפניכם הן מהיבטים פנימיים והן מהיבטים חיצוניים את הסיבות לבועות הנוצרות במיכל האלקטרוניקה. מי שמתעניין בנעלי ילדים יכול להציץ בעורך הזה!

א.הגורם הפנימי לבועות

למרבה המזל, לאמבט ציפוי הנחושת החומצה יש יעילות תאים גבוהה מאוד, כך שיצירת מימן באמבטיה טובה יותר היא בעיה קטנה. מה שצריך להימנע הוא התנאים שעשויים לגרום לייצור מימן, כמו צפיפות זרם גבוהה ותנודות מיישרים שגורמות לסחיפה של צפיפות זרם גדולה לטווח קצר. כמה אמבטיות פח/עופרת או אמבטיות פח פחות יעילות מאמבטיות נחושת. ייצור מימן הופך לנושא חשוב. התפתחות מעניינת בהימנעות מיצירת פיצול מימן היא הוספת "תוספים נגד פיטיטה". תרכובות אורגניות אלו, כגון נגזרות קפרולקטם, עשויות להשתתף בתגובות חיזור, ולסלק אטומים לפני יצירת מולקולות מימן. מצב המימן מונע יצירת בועות. ה"תוסף נגד בור" המופחת מתחמצן מחדש באנודה ומועבר לקתודה כדי להתחיל מחדש את המחזור.

ב. סיבות חיצוניות לבועות

הגורם החיצוני הברור ביותר לבועות הוא הבועות שמולאות בחורים לפני טבילת הלוח בתמיסה. על מנת להוציא את האוויר מהחורים לפני טבילת הלוח באמבטיה, כמה מתכנני גופי ציפוי התנסו ביצירת זווית מסוימת בין הלוח למתקן. ערבול ההנעה יכול ליצור הפרש לחץ מספיק כדי להוציא בועות אוויר מהחורים. שימוש באוויר דחוס דרך מרסס כדי לעורר את הנוזל (הזרמת אוויר) דרך פני הצלחת גם עוזר להרחיק בועות אוויר. כמובן שגם התרסיס המערבל עצמו הוא מעין גז, מעורבב במיכל, האוויר נכנס למשאבת המסנן במחזור כדי לייצר זרימת נוזל על-רוויה, שתיצור בועות בעמדת האיסוף, וגם תיצור בועות בפגמים של קיר החור. חלק מהיצרנים מוטרדים מבעיה זו ופונים לתסיסה ללא אוויר (ריסוס תמיסה).

גורמים לבועות באמבט האלקטרוני

בנוסף להתנגדות לשאריות ובועות המעכבות את הציפוי, בעיות ברורות אחרות הגורמות לחלל חללים באלקטרוניקה הן: חדירה לקויה וחסימת גוף זר. חדירה לקויה של האמבטיה תגרום ללא נחושת באמצע, אך זהו מצב קיצוני ביותר. בדרך כלל, עובי הנחושת במרכז החור אינו מספיק כדי לעמוד בתקן הקבלה. באמבט ציפוי הנחושת החומצית, החדירה הלקויה נגרמת מהסיבות הבאות: יחס נחושת/חומצה לא תקין, זיהום אמבטיה, פחות או לא מספיק תוספים אורגניים, חלוקת זרם לקויה, אפקט חסימה או ערבוב וכו'. אם נמצא זיהום חלקיקים, נגרמת בעיקר מכשל במשאבת המחזור או המסנן, תדירות היפוך המיכל נמוכה מדי, שקית האנודה פגומה או קרום הקתודה פגום.

קישור למאמר זה: גורמים לבועות באמבט האלקטרוני

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


גורמים לבועות באמבט האלקטרוניפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.