האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

גורמים עיקריים להיווצרות חור ביציקות אלומיניום

גורמים עיקריים להיווצרות חור ביציקות אלומיניום

תצורת חור ביציקות אלומיניום


חורים פינים הם פגם יציקה המתרחש בקלות ביציקות אלומיניום ומשפיע באופן מסוים על איכות יציקות עיבוד שבבי.

גורמים עיקריים להיווצרות חור ביציקות אלומיניום
תצורת חור ביציקות אלומיניום

מימן הוא הגורם העיקרי לחורים (80-90 מהגז המומס בנוזל האלומיניום הוא מימן), ומימן נוצר בעיקר מפירוק אדי מים. 

הגורם ליצירת אדי מים בתהליך ההיתוך של סגסוגת אלומיניום הוא הגורם העיקרי המשפיע ישירות על היווצרות חורים. הגורמים העיקריים המשפיעים על היווצרות נקבים הם:

במהלך תהליך ההתכה והמזיגה של סגסוגת האלומיניום, חומרי הגלם, חומרי העזר, מי קריסטל בחומרים מסוימים וחלודה מאלומיניום AL (OH) 2 מפורקים ליצירת לחות. 

בחומרי הדוגמנות ישנם חומרי עזר אורגניים ואורגניים רבים. לחות הכלולה בחומרי יציקה כגון חומרי עזר וציפויים עקב חימום מוקדם לקוי תייצר כמות גדולה של גז עקב פירוק אדי מים במהלך התכה ויצירת סגסוגת אלומיניום. כאשר ציוד התכה שונה ממיס אלומיניום למות הליהוקs, כמות צריכת האוויר של סגסוגת אלומיניום ומידת היווצרות הנקבוביות שונות. 

כורי היתוך חדשים והיגורים ישנים עם חלודה ולכלוך יש לנפח חול או להסיר אותם בשיטות אחרות לפני השימוש, ולחמם ל -700-800 ℃ כדי להסיר את המים וחומרים כימיים אחרים שנספגים בכור ההיתוך. אדי מים נוצרים במהלך ההיתוך והמזיגה ליצירת נקבוביות.

עבור כלי התכה, כגון מצקת, כיסוי פעמון גז וכו ', יש להסיר את מתכת פני השטח, אבנית תחמוצת ולכלוך אחר לפני השימוש; יש להניח כלים לסגסוגת אלומיניום-מגנזיום על קרנליט לפני השימוש לשטוף בשטף.

אם החימום המוקדם אינו טוב, הלחות הנספגת על פני השטח תייצר כמות גדולה של גז עקב חימום ליצירת אדי מים במהלך תהליך ההיתוך והיציקה, וכתוצאה מכך להיווצרות נקבוביות ביציקות אלומיניום.

קישור למאמר זה: גורמים עיקריים להיווצרות חור ביציקות אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


גורמים עיקריים להיווצרות חור ביציקות אלומיניוםPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים ליטוש CNC, קידוח, יציקת קונבנציונאלי,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.