האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

גשר מודפס תלת מימדי של סיבי זכוכית הופיע לראשונה בצ'נגדו

גשר מודפס תלת מימדי של סיבי זכוכית הופיע לראשונה בצ'נגדו

כטכנולוגיה מתפתחת, להדפסת תלת מימד יכולה להיות השפעה עמוקה על התפתחות החברה ועל התקדמות הייצור החכם, בין אם זה ביצירה אמנותית ובין אם זה ביישומים תעשייתיים של ייצור אינטליגנטי.

1. חומר מתכת טכנולוגיית הדפסת תלת מימד

הביצועים של חומרי מתכת של חלקים גדולים כגון הדפסת תלת מימד סגסוגת טיטניום גדול כולל ראשי מֵסַב חלקים מבניים יכולים להגיע או להתקרב לרמה של לְטִישָׁהס. טכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית לתיקון טכנולוגיית להב מנוע הטורבו-פאן מממשת את הביצועים של הדפסת התלת-ממד ואזור החיבור המטריצת של החלק כדי לעמוד בדרישות של החלק. בהשוואה לריתוך מסורתי, לתיקון הדפסת תלת מימד מתכת יש את המאפיינים הבאים:

(1) האזור המושפע מחום קטן ואינו משפיע על התפלגות המתח של מבנה המטריצה;

(2) אין צורך בחימום ובטיפול בחום לאחר מכן;

(3) השילוב המתכתי של המבנה המודפס בתלת מימד והמטריצה ​​צפוף, והביצועים קרובים למבנה המקורי של החלק;

(4) המבנה והביצועים של אזור ההדפסה התלת מימדית מגיעים לרמת חישולים;

(5) בקרה אוטומטית, פחות קצבת עיבוד.

1.1 הדפסת תלת מימד מקומית יצירת פרזול גדול

קחו את צינור הכוח הגרעיני AP1000 כדוגמה. העיצוב דורש שימוש בפלדת אל חלד מבוקרת פחמן נמוך במיוחד עבור פרזול אינטגרלי. הקושי העיקרי בייצור פרזול הוא יצירת שתי חרירים, ושיעור ניצול החומרים של פרזול נמוך מ-15%. בהשראת טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית לתיקון להבי מנוע טורבו-פאן, ניתן לפשט את יצירת הצינור הראשי של כוח גרעיני לזיוף או הוצאת צינור נירוסטה + יצירת פיות להדפסה תלת מימדית, מה שיכול להפחית במידה ניכרת את קושי הייצור ואת העלות של הצינור הראשי של כוח גרעיני.

גשר מודפס תלת מימדי של סיבי זכוכית הופיע לראשונה בצ'נגדו

1.2 תיקון מקוון של חלקים גדולים

חלקים גדולים כגון רוטורים של גנרטור, להבי טורבינת מים וארכובה ימייםפיריהיו סדקים מקומיים, בלאי ועיוות במהלך השימוש. שיטת ריתוך התיקון המסורתית דורשת עיבוד → חימום מוקדם → ריתוך → עיבוד שבבי → טיפול בחום. לְתַקֵן. עבודת התיקון צריכה להתבצע על ציוד מקצועי גדול, אך הביצועים של אזור התיקון נמוכים מהארגון המקורי של החלקים, מה שמגדיל את עלות התיקון ומחזור התיקון, ואפקט התיקון אינו אידיאלי. ציוד ההדפסה בתלת מימד המתכתי הנייד והנייד העושה שימוש בשילוב של רובוטים וטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית יכול לשנות מצב זה ולממש את התיקון באתר של חלקים גדולים, ואפילו תיקון מקוון.

2. חומרים שאינם מתכתיים טכנולוגיית הדפסת תלת מימד

יציקות גדולות כגון בלוקי צילינדרים של טורבינת קיטור, להבים של יחידות כוח הידרואלקטריות, ומסגרות ציוד מתכות במשקל של (20-500)ט מיוצרות בדרך כלל על ידי יציקת עץ + חול, וניתן לייצר אותם באמצעות טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית.

2.1 הדפסת תלת מימד של דגמי יציקה גדולים

טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית של חומרים לא מתכתיים יכולה לממש את ההקמה המהירה של מודלים מורכבים. עבור יציקות גדולות עם קבוצות ייצור גדולות, צורות מורכבות ודרישות משטח גבוהות, ניתן להחליף תבניות עץ בשלמותן או בחלקן, ובכך למעשה לקצר את מחזור הייצור של יציקות גדולות ולשפר את איכות הייצור של היציקות.

2.2 הדפסת תלת מימד של תבניות חול ליציקות גדולות

העיקרון של טכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית של חומרי תבנית חול הוא לחטט את חול השרף שכבה אחר שכבה באמצעות לייזר בעל הספק נמוך ליצירת תבנית חול מורכבת. לשימוש בטכנולוגיית הדפסה תלת מימדית לייצור תבניות חול ליציקה בקנה מידה גדול יש את היתרונות הבאים:

(1) לשיטת המודל נגד קופסאות המשמשת כיום ליציקות גדולות יש דרישות גבוהות לזווית הטיוטה, בעוד שלתבנית החול להדפסת תלת מימד אין דרישה לזווית הטיוטה, והיא יכולה אפילו להשיג זווית טיוטה שלילית;

(2) תבניות חול להדפסת תלת מימד יכולות לייצר יציקות מורכבות מאוד ללא צורך בייצור תבניות, תבניות הפוכות וכו' ולהיפטר מהאילוצים של שיטת התהליך על צורת היציקות;

(3) תבניות חול להדפסת תלת מימד מקצרות את מחזור הייצור של יציקות גדולות המיוצרות במנות קטנות ומפחיתות עלויות.

3. השתמש בהדפסת תלת מימד כדי ליצור חלקים גדולים של יחידת כוח הידרואלקטרית

לטכנולוגיית הדפסת תלת מימד יש ענף בתחום היציקה, הנקרא 3DP, אשר כיום היא בעלת יעילות הייצור הגבוהה ביותר בענף, עלות נמוכה יחסית והקלה ביותר לתיעוש.

4. דוגמאות יישום של הדפסת תלת מימד

לאחרונה נחשף רשמית גשר מודפס תלת מימדי פולימרי שתוכנן על ידי מכון מחקר ועיצוב דרום מערב בסין בפארק Yimahe ליד המקום המרכזי של טקס הפתיחה של אוניברסיאדת צ'נגדו.

הגשר נקרא "גשר ליויון" ואורך כולל של 66.8 מטר. אורך החלק המודפס בתלת מימד 3 מטר, רוחב 21.58 מטר בנקודה הרחבה ביותר ו-8 מטר בנקודה הגבוהה ביותר. עיצוב הגשר בהשראת צורת הריצה החופשית של נהר הבמה סוס והמשי המרקד.

צ'נג רוי, דיקן המכון לעיצוב נוף של המכון לבנייה דרום-מערבית של סין, אמר שבניגוד לחומרי הבטון הנפוצים בגשרים להדפסת תלת מימד, שכבת פני השטח של "גשר ליויון" מודפסת עם פולימר ASA+3% סיבי זכוכית בהתאמה אישית. חומר, אשר מוקשח. עמידות בפני מזג אוויר משופרת וגבוהה ומאפיינים נוספים. שלד מבנה הפלדה מוסתר בגשר, וסיפון הגשר המודפס בתלת-ממד ושלד הפלדה מונחים על גבי כדי לשאת את הכוח, ויכולת נשיאת העומס דומה לגשר הולכי רגל של מבנה הפלדה הכללי.

לאחר הדגמות חוזרות ונשנות וליטוש תכניות, צוות התכנון של מכון הבנייה הדרום-מערבי של סין וצוות ההדפסה בשנגחאי השלימו את עיצוב הגשר המודפס בתלת-ממד תוך חצי שנה.

בטרם הודפס הגשר באופן רשמי, בוצעה הדפסת סימולציה. כשהודפס באופן רשמי, "גשר ליויון" אימץ את שיטת הבנייה של הדפסה מפולחת והרכבה באתר. נעשה שימוש בציוד החכם להדפסת חומר פולימרי הגדול ביותר במדינה בשנחאי. זה היה אוטומטי לחלוטין 24 שעות ביממה, ותהליך הדפסת גוף הגשר ארך רק 35 שנים. היום נעשה שימוש בסך הכל ב-12 טון חומרים.

לצורך הניקוז והתאורה של דק הגשר השתמש צוות התכנון בשיטה של ​​שימור חורים ולאחר מכן הטמנת צינורות. המעקות בשני הקצוות עשויים מחומרי תעופה וחלל קלים, שנוצרים על ידי חריטת בקרה מספרית דיגיטלית, והמשטח מטופל בציפויים מיוחדים כדי לעמוד בדרישות השימוש.

השילוב של הדפסת תלת מימד ברמה תעשייתית וגשרי נוף מדגים את ההיתכנות של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד סופר-גדולה בתחום הנוף האדריכלי ויישומים תעשייתיים בעתיד.

קישור למאמר זה: גשר מודפס תלת מימדי של סיבי זכוכית הופיע לראשונה בצ'נגדו

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


גשר מודפס תלת מימדי של סיבי זכוכית הופיע לראשונה בצ'נגדוPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.