האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

דוגמא לאב-טיפוס מהיר: הילוכים העמידים בפני ללבוש פלסטיק מודפס בתלת מימד

דוגמא לאב-טיפוס מהיר: הילוכים העמידים בפני ללבוש פלסטיק מודפס בתלת מימד

דוגמא לאב-טיפוס מהיר: הילוכים העמידים בפני ללבוש פלסטיק מודפס בתלת מימד


ינלונג מייצר במהירות עמידות בפני שחיקה גבוהה ציודבאמצעות שירות הדפסת התלת מימד של PTJ Shop

דוגמא לאב-טיפוס מהיר: הילוכים העמידים בפני ללבוש פלסטיק מודפס בתלת מימד
הילוכים עמידים בפני בלאי מפלסטיק מודפס בתלת מימד

הגדלת זמן הייצור והעלויות של אב הטיפוס עלולה לחשוף סטארטאפים למימון לא מספיק. לכן, ינלונג, חברת היי-טק שבסיסה בז'וחאי, גואנגדונג, בחרה להשתמש בשירות ההדפסה התלת-ממדית של igus. שירות זה מגדיר חלקים כגון הילוכים ברשת, ואז מדפיס אותם בצורה חסכונית באמצעות פלסטיק הנדסי עמיד בפני שחיקה וביצועים גבוהים, וניתן לספק אותו בפרק זמן קצר.

אחת הסיבות לכך שביקוש השוק לרכבים חשמליים לא הרקיע שחקים היא שתשתית הטעינה שלה עדיין בחיתוליה. עבור נהגים רבים, מעט מאוד מתקני טעינה זמינים. ינלונג מקווה לשנות את המצב הזה. כסטארט-אפ חדשני, יינלונג פיתחה מערכת טעינה חשמלית לרכב דונגצ'נג המורכבת ממחבר טעינה ולוח טעינה. לוח הטעינה המחובר לאספקת החשמל מותקן בחניה. כאשר הרכב החשמלי חונה מעל משטח הטעינה, מחבר הטעינה בתחתית הרכב מורד ומחובר למשטח הטעינה. תהליך הטעינה הוא אוטומטי, והנהג אינו צריך לחבר ידנית את הכבל בדומה לטעינה אינדוקטיבית, אך כוח הטעינה גבוה פי עשרה והיעילות היא עד 99%. במהלך תהליך הפיתוח, על המעצבים לבנות אבות טיפוס של מערכות טעינה שונות עם רכיבים שניתן להכניס לייצור. אם עלויות וזמן בשלב זה עולות על התקציב, אבות טיפוס עשויים להוות אבן נגף. וכסף דרקון ייצר בצורה חכמה את ההילוכים הללו המשמשים במנגנון האב טיפוס של מחבר הטעינה באמצעות שירות הדפסת התלת מימד של PTJ Shop.

גלגלים הילוכים הניתנים להגדרה במהירות

בעזרת כלי העיצוב המקוון בחנות PTJ שירות הדפסת תלת מימד, מהנדסים יכולים לתכנן הילוך תוך שניות. מעצבים פשוט בוחרים את מודול ההילוכים בכלי העיצוב וקובעים את מספר השיניים והעברת מומנט ליצירת דגם תלת ממדי באופן מקוון להדפסת תלת ממד של הילוכים. כתוצאה מכך, ניתן ליצור מאות הילוכים בודדים וכפולים ללא שימוש בתוכנת תכנון בעזרת מחשב (CAD).

ניתן להעביר הילוכים עמידים ללבוש תוך זמן קצר

גלגלי שיניים עמידים בפני ללבוש מודפסים בתלת ממד על ידי מכונות סינון לייזר סלקטיביות (SLS) תעשייתיות. זמני המסירה בדרך כלל קצרים יותר. לי גואנגקסו, מייסד Silver Dragon, אמר: "בייצור אב-טיפוס, מידה גבוהה של גמישות ומחזורי אספקה ​​מהירים הם קריטיים. לכן בחרנו להדפיס סוגים שונים של הילוכים במהירות בעזרת כלי העיצוב המקוונים של PTJ Shop." החומר המשמש לציוד הדפסה תלת מימד הוא ה- PTL Shop ההנדסי ביצועים גבוהים של PTJ Shop, אשר יכול לעמוד בטווח טמפרטורות של -3 מעלות צלזיוס עד +3 מעלות צלזיוס, יכול לעמוד בלחצים של עד 6 מגה פיקסל ועמיד בפני שחיקה גבוהה. במעבדת הבדיקה של igus, מהנדסים מצאו שהיא חזקה יותר מפוליוקסימתילן פלסטי מסורתי (POM). במהלך הבדיקה, הילוך הופעל ב 40 סיבובים לדקה (RPM) והמומנט שהופעל היה 80 ננומטר. תוצאות הבדיקה מראות כי ההילוכים המיוצרים על ידי הדפסה תלת ממדית של חומר iglidurI44 עדיין בעלי ביצועים תקינים וכמעט ללא בלאי לאחר 12 מחזורים; בעוד שההילוכים המעובדים מחומר POM נשחקים לאחר 5 מחזורים הוא ניזוק לאחר 3 מחזורים.

ייצור אב טיפוס לרכב

מערכת טעינת הרכבים החשמליים של דונגצ'נג משתמשת בציוד פלסטיק igus מאוד לביש שניתן לתכנן במהירות כדי להשיג חניה וטעינה נוחים יותר. (מקור: PTJ עיבוד פלסטיק)

אודות חנות PTJ:

חנות PTJ הינה יצרנית ידועה בעולם של הזזה פלסטית הנדסית שאינה סטנדרטית מֵסַבמפעלי עיבוד CNC. מטה החברה נמצא בדונגגוואן, עם פעילות ב -35 מדינות ואזורים, והיא מעסיקה כ 200 עובדים ברחבי העולם.

קישור למאמר זה: דוגמא לאב-טיפוס מהיר: הילוכים העמידים בפני ללבוש פלסטיק מודפס בתלת מימד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


דוגמא לאב-טיפוס מהיר: הילוכים העמידים בפני ללבוש פלסטיק מודפס בתלת מימדPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.