האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

דיון בטכנולוגיית עיבוד שבבי ועיוות חומרי ציוד

דיון בטכנולוגיית עיבוד שבבי ועיוות חומרי ציוד

חומר ציוד ותהליך עיבוד


חומר ציוד ותהליך עיבוד ציוד עשוי מחומר פלדה 20CrMo מוקשה ומוקשה לאחר התקרבות והרווחה. הקשיות הפנימית של ציוד הוא נמוך, הוא יכול לעמוד בלחץ מגע גדול ולחץ כיפוף, ויש לו דפורמציה קטנה לאחר מרווה. יתרון. הוא נמצא בשימוש נרחב בייצור ציודים עבור ציודבמכוניות ובמכונות דיוק גבוהות.

דיון בטכנולוגיית עיבוד שבבי ועיוות חומרי ציוד

חומר ציוד ותהליך עיבוד

לאור המצב הקיים, ניסוי זה משתמש בפלדת 20CrMo כחומר ניסיוני לניסויי סימולציה.

מסלול התהליך הוא: טיפול בחום (carburizing and quenching), גלגול חם (שימור חום) קירור של מחוספס השיניים (hobbing, עיצוב הילוכים). התהליך הספציפי הוא כדלקמן: לאחר עיבוד מראש והובלת הילוכים של 20CrMo, קרבוריזציה, חימום אינדוקציה בתדירות גבוהה לטמפרטורת AC3 (875) austenitizing, קירור שמן מהיר ל 150-250, דיוק בשמן חם, שחול הגלגל מעוות פלסטית משטח השן לגודל הסופי, והגלגול נגמר. כאשר החומר עדיין נמצא במצב אוסטניטי, מוציאים את החומר ומקררים אותו במהירות ליצירת מבנה קשיח על משטח השן.

ראשית, נגזר הקשר בין זווית השן למיקום הרשת.
מתכת הגלגול וציוד החומר מוגדרים להתקנה סטנדרטית, ושיני ההילוכים מסובבות נגד כיוון השעון תחת הנעה של שיני המתה המתגלגלות. מיקום קו השיניים השבור באיור מוגדר למצב ניטרלי, וזווית כיבוי j1 נוצרת כאשר השיניים חורגות ממצב זה.
במצב ניטראלי j1 = 0, j1 הוא ערך חיובי כאשר השיניים מוסטות נגד כיוון השעון ביחס למצב הנייטרלי, וערך שלילי כאשר כיוון השעון מוסט. 

המקרה של נקודת הרשת באגף שמאל דומה.
יכול לכתוב את הקשר בין כל פרמטר מיקום
Right flank: j1=j1/20-j1(1)
Left flank: j1=i1-0-j1/2(2)
איפה j1 = ארקוס (rb1 / rj1) (3)
J1=s1/r1-2(invj1-inv0)(4)
Further derivation jj1=j1-j1/2(5)
Xj1 = rj1cos (j1 / 2)
-r2F- (tf / 2) 2 (6)
על פי טווח הערכים של זווית סיבוב השן, ניתן לדעת מהנוסחה הנ"ל כי הקשר בין j1 ל- jj1 ו- rj1 נקבע באופן ייחודי.

באותה שיטה ניתן להשיג גם את הקשר בין i1 ל- ii1, ri1 על משטח השן השמאלית. למעשה, i1 = j1. לכן, כל עוד ניתנת j1, נקבעים לחלוטין מיקומי נקודות הרשת i ו- j של שיני החומר על קווי הרשת השמאלית והימנית. בנוסף, לנקודת j בשן המתה המתגלגל יש רדיוס מעגל משתלב rj2 = rb22j22 (7) כאשר rb2 הוא רדיוס המעגל הבסיסי של שן המתה המתגלגלת;

J2 הוא רדיוס העקמומיות בנקודה j על השיניים המתגלגלות. 

לכן, ניתן לקבוע את המיקום של נקודת j על שיני התבנית המתגלגלות על ידי הנוסחה, ומתקבלים פרמטרי המיקום המתאימים כמו jj2, xj2 ו- j2.
על פי תיאוריית דפורמציית המגע האלסטי של הרץ, ניתן לחשב את כמות העיוות האלסטי בנקודת הרשת je = 115FfBE (10) ניתן לחשב את כמות העיוות הפלסטית Sp של משטח שן החומר בנקודת המגע על ידי תיאוריית שדה החלקה. Sp103 = jFjkB2bjFjkBcj (11) היכן נמצא רדיוס העקמומיות המשולב של שני משטחי האגף בנקודת ההתקשרות j.
אז את כמות העיוות הכוללת j בנקודת j על השן ניתן לבטא כנוסחה הבאה j = jjijeSp2 (12) כאשר 2 היא העיוות האלסטי בנקודת j של משטח השן של המתה המתגלגלת ושיטת החישוב ו העיוות האלסטי של שן החומר אותה כמות; יש שרשרת העברה פנימית בין התבנית המתגלגלת להילוך החומר, ובמקרה של שיטת לחיצה למרחק מרכז קבוע, כמות העיוות הכוללת הרגילה j = S0 היא ערך קבוע, כאשר S0 הוא השחיה לאורך כיוון קו הרשת. .
אם ניקח את הציוד 20CrMo המורכב בשימוש נרחב בתעשיית הרכב וכלי מכונה מדויקים כדוגמה, מאמר זה מציע תהליך טיפול בחום דפורמציה עדין המשלב טיפול בחום, גלגול דק והרגעה לתהליך עיבוד מקוון יחיד, ומקים גליל. מודל כוח הרשת הדו-צדדי של השיניים במהלך תהליך ההחלפה משמש להפקת נוסחאות החישוב של עיוות כיפוף אלסטי, עיוות מגע אלסטי ועיוות מוחלט של השן המתגלגלת וחומר העבודה.

קישור למאמר זה: דיון בטכנולוגיית עיבוד שבבי ועיוות חומרי ציוד

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


דיון בטכנולוגיית עיבוד שבבי ועיוות חומרי ציודPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.