האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

דיון על עיבוד חורים עמוקים בתהליך עיבוד CNC

דיון על עיבוד חורים עמוקים בתהליך עיבוד CNC

עיבוד חור עמוק בתהליך עיבוד Cnc


חורים הם משטחים חשובים על קופסאות, סוגרים, שרוולים, טבעות וחלקי דיסק, ולעתים קרובות הם נתקלים בעיבוד שבבי. כאשר דיוק העיבוד וחספוס המשטח זהים, עיבוד החור קשה יותר מעיבוד המשטח העגול החיצוני, והפריון נמוך והעלות גבוהה. הסיבה לכך היא שגודל הכלי מוגבל בגודל החור לעיבוד, כך שקשיחות הכלי ירודה, ולא ניתן להשתמש בכמות החיתוך הגדולה. כאשר החור מעובד, אזור החיתוך נמצא בתוך חומר העבודה, ונוזל החיתוך אינו קל להיכנס לאזור החיתוך, הסרת שבבים ופיזור חום. קשה לשלוט בתנאים ירודים, דיוק עיבוד ואיכות פני השטח.

דיון על עיבוד חורים עמוקים בתהליך עיבוד CNC

עיבוד חורים עמוקים ב- cnc תהליך עיבוד שבבי

שיטות עיבוד חורים כוללות קידוח, החפירה, החפירה, משעמם, ציור, השחזה וגימור חורים. בנוסף, שיטת העיבוד להחלפת חורי קידוח קונבנציונאליים היא קידוח חורים עמוקים וחום. קידוח, קידוח לייזר, קידוח אלומת אלקטרונים, קידוח ניצוצות חשמליים וכו 'חלקים וחומרים שונים, גדלים שונים, דרישות דיוק שונות, כלים שונים נבחרים; דרישות יעילות שונות, דרישות ייצור המוניות שונות, יחסי ישרות שונים וטכניקות עיבוד שונות.

עיבוד חור עמוק

עיבוד חורים עמוקים הוא סוג של עיבוד שבולט על ידי כלים המיועדים ליישומים קיימים. עיבוד חורים עמוקים מעורב בתעשיות רבות ושונות. כיום, הצלחה בתחום עיבוד זה מבוססת לרוב על תקנים לשימוש מעורב ורכיבי כלים מיוחדים בעלי ניסיון בתכנון כלי עיבוד ייעודיים לחורים עמוקים. כלים אלה כוללים שוק מורחב, בעל דיוק גבוה, עם תמיכה וקומבר משולב, בשילוב עם הגיאומטריה החדישה ביותר וחומר תוספים ובקרת יעילות נוזל קירור ושבבים לקבלת חדירה מרבית וקבל את האיכות הגבוהה הדרושה לך תחת בטיחות העיבוד.

קשיי עיבוד בחור עמוק

  • (1) לא ניתן לראות את מצב החיתוך ישירות. הפרמטרים של השבב והסיביות נשפטים על ידי האזנה לצליל, התבוננות בשבב, התבוננות בעומס המכונה ולחץ השמן.
  • (2) חום החיתוך אינו מועבר בקלות.
  • (3) קשה להסיר שבבים, מה שעלול לגרום נזק למקדח אם הוא נחסם על ידי שבבים.
  • (4) בשל אורכו הארוך של צינור המקדחה, קשיחות ירודה ורטט קל, ציר החור יסט בקלות, דבר המשפיע על דיוק העיבוד ויעילות הייצור.

אמצעי זהירות לעיבוד חורים עמוקים

נקודות פעולת עיבוד חורים עמוקים: הקואקסיאליות של קו האמצע של הציר ושרוול מדריך הכלים, שרוול התמיכה של מחזיק הכלים ושרוול התמיכה בחומר העבודה צריכים לעמוד בדרישות; יש לבטל את חסימת מערכת נוזלי החיתוך; משטח קצה העיבוד של חומר העבודה לא אמור להיות בעל מרכז. חורים, והימנע מקדוח חורים במדרון; צורת השבבים צריכה להישמר תקינה כדי להימנע מהיווצרות שבבי פס ישר; חורי המעבר מעובדים במהירות גבוהה יותר, וכאשר המקדחה עומדת לקדוח, יש להפחית או לעצור את המהירות כדי למנוע נזק למקדח.

נוזל חיתוך לעיבוד חורים עמוקים: חום חיתוך רב נוצר במהלך עיבוד חורים עמוקים, ולא קל להתפשט. יש צורך לספק נוזל חיתוך מספיק כדי לשמן את כלי הקירור. בדרך כלל השתמש בתחליב 1: 100 או תחליב בלחץ קיצוני; כאשר נדרשים דיוק עיבוד גבוה ואיכות משטח או חומרי קשיחות לעיבוד, משתמשים בתחליב בלחץ קיצוני או בתחליב לחץ קיצוני בריכוז גבוה, ובדרך כלל נבחרת צמיגות נעה של שמן חיתוך (40 ° C) 10 ~ 20cm2 / s, זרימת נוזל חיתוך שיעור הוא 15 ~ 18m / s; כאשר קוטר העיבוד קטן, נעשה שימוש בשמן החיתוך בעל צמיגות נמוכה; לעיבוד חורים עמוקים עם דיוק גבוה, ניתן לבחור את יחס שמן החיתוך כשמן וולקני בלחץ קיצוני של 40% + 40% נפט + 20% פרפין כלור.

הערות על שימוש בקידוח חורים עמוקים:

  • ת: קצה הקצה של חומר העבודה ניצב לציר של חומר העבודה כדי להבטיח איטום פנים קצה אמין.
  • ב. קודח חור רדוד במיקום החור של חומר העבודה לפני העיבוד הרשמי, והנח את פעולת הריכוז בעת הקידוח.
  • ג על מנת להבטיח את חיי השירות של הכלי, עדיף להשתמש בהליכה אוטומטית.
  • ד אם אלמנטים המנחים בכניסה ובתמיכה המרכזית הנעים נשחקים, יש להחליפם בזמן כדי להימנע מהשפעה על דיוק הקידוח.

קישור למאמר זה: דיון על עיבוד חורים עמוקים בתהליך עיבוד CNC

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


דיון על עיבוד חורים עמוקים בתהליך עיבוד CNCPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.