האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

דרישות העיבוד המכני עבור צביעת פני השטח

דרישות העיבוד המכני עבור צביעת פני השטח

ציפוי בעיבוד שבבי הוא לכסות את משטח המתכת והלא מתכת של החלקים המעובדים בשכבת הגנה או בשכבה דקורטיבית. אז מהן הדרישות לציפוי על חומר העבודה לאחר העיבוד?

דרישות העיבוד המכני עבור צביעת פני השטח

  • 1. לפני הצביעה יש להסיר את פני השטח של חומר העבודה המעובד שיש לצבוע מחלודה, אבנית תחמוצת, שומן, אבק, אדמה, מלח ולכלוך.
  • 2. לפני הסרת החלודה, השתמשו בממיסים אורגניים, לוב, מתחלב, קיטור וכו' להסרת שומן ולכלוך על פני חומר העבודה.
  • 3. מרווח הזמן בין פיצוץ יריות או הסרה ידנית של המשטח המיועד לציפוי לבין ציפוי פריימר לא צריך להיות יותר מ-6 שעות.
  • 4. יש לצבוע את משטחי החלקים המרתקים במגע זה עם זה בעובי של 30-40μm צבע נגד חלודה לפני החיבור. יש לאטום את קצוות הברכיים עם צבע, שפכטל או דבק.
  • 5. יש לצבוע מחדש את הפריימר שניזוק בעיבוד שבבי או בריתוך.

עיבוד מכני דורש את 5 הנקודות לעיל לציפוי. בעת ציפוי חלקי עיבוד מכני, יש לבצע את ניהול טכנולוגיית בטיחות העיבוד, להטמיע את הסטנדרטים הלאומיים הרלוונטיים של תקנות הבטיחות של פעולת הציפוי, לשפר ולשכלל אמצעי הגנה בטיחותיים, ולהבטיח את בטיחות הייצור והצוות. הוא בטוח וחייב לעמוד בדרישות הגנת הסביבה הרלוונטיות.

קישור למאמר זה:דרישות העיבוד המכני עבור צביעת פני השטח

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


דרישות העיבוד המכני עבור צביעת פני השטחפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.