האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

דרישות התהליך לעיבוד פירים

דרישות התהליך לעיבוד פירים

של סין פיר תעשיית עיבוד חלקים התפתחה במהירות בשנים האחרונות, ומפעלי עיבוד מכאניים שונים בקנה מידה גדול גם הם כל הזמן מחדשים ומשתפרים פיר טכנולוגיית עיבוד שבבי. לעיבוד שבבי של פיר חלקים, אנחנו לא רק צריכים להכיר את מפעלי העיבוד המכני בקנה מידה גדול. התקנות של טכנולוגיית העיבוד והדרישות הייצור הבטיחותי של מפעלי עיבוד מכאניים בקנה מידה גדול, כמו גם דרישות התהליך של עיבוד מכני, אז מהן דרישות התהליך של עיבוד מכני של פיר חלקים?

דרישות התהליך לעיבוד פירים

1. דיוק ממדי

הג'ורנל הוא המרכיב העיקרי של חלקי פיר, אשר משפיע על דיוק הסיבוב ומצב העבודה של הפיר. דיוק הקוטר של היומן הוא בדרך כלל IT6-9 בהתאם לדרישות השימוש שלו, ויומן הדיוק יכול להגיע ל-IT5.

2. דיוק צורה גיאומטרית

דיוק הצורה הגיאומטרית (עגול, גליליות) של הלוח צריך להיות מוגבל בדרך כלל לטווח של נקודת סבילות הקוטר. לבעלי דרישות דיוק גיאומטרי גבוהות יותר, ניתן לציין את הסובלנות המותרת בציור החלק.

3. דיוק מיקום

מתייחס לקואקסיאליות של לוח ההזדווגות של חלק התמסורת המורכב ביחס ללוח התומך של המורכב מֵסַב. זה מתבטא בהרצה הרדיאלית של כתב העת התומך לכתב התומך; על פי דרישות השימוש, פיר הדיוק הגבוה מצוין כ-0.001 ~ 0.005 מ"מ, וציר הדיוק הכללי הוא 0.01 ~ 0.03 מ"מ. בנוסף, קיימות דרישות לקואקסיאליות של המשטח הגלילי הפנימי והניצב בין משטח קצה המיקום הצירי לקו הציר.

4. חספוס פני השטח

על פי חלקי העבודה השונים של החלקים, יכולים להיות ערכי חספוס פני השטח שונים. עם הגברת מהירות הפעולה של המכונה ושיפור הדיוק, הדרישות לחספוס פני השטח של חלקי הפיר הולכות וקטנות.

5. אסור להשתמש במשטח הנושא בצבעים שונים

אסור להשתמש במשטח הבטנה נושא הסגסוגת כאשר המשטח צהוב, והגרעין אינו מותר בתוך זווית המגע שצוינה. שטח הגרעין מחוץ לזווית המגע לא יהיה גדול מ-10% מהשטח הכולל של השטח ללא מגע. משטח הקצה הייחוס של ציוד (תוֹלַעַת ציוד) הוא כתף הפיר (או הקצה הקצה של שרוול המיקום) צריך להתאים היטב ולא ניתן לבדוק אותו עם מד חשיש של 0.05 מ"מ. וצריך להבטיח את דרישות האנכיות של פני הקצה הייחוס של ציוד ואת הציר.

6. משטח מגע

לאחר ההרכבה, הטבעת החיצונית של המיסב צריכה ליצור קשר עם משטח הקצה של מכסה המיסב של קצה המיקום באופן שווה. לאחר התקנת המיסב הגלגול, עליו להיות גמיש ויציב ביד. המשטח המשותף של שיחי המיסב העליון והתחתון צריך להיות מחובר הדוק. לא ניתן לבדוק את זה עם מד חשיש 0.05 מ"מ; קבוע עם סיכת מיקום. בעת מיסבים, יש להקפיד על קידוח וחלוקת פינים בתנאי שפני השקע ופני הקצה של השיח יהיו צמודים עם פני הפתיחה והסגירה ולחם הקצה של חור המיסב הרלוונטי. אל תשחרר את הסיכה לאחר נסיעה פנימה.

לסכם

דרישות הדיוק של חלקי פיר גבוהות יחסית, ולכן דרישות התהליך לעיבוד חלקי פיר צריכות להיות מחמירות יותר, על מנת להבטיח טוב יותר שהציוד המכני יכול לפעול טוב יותר ובעל חיי שירות ארוכים יותר. עיבוד PTJ מתמקד בעיבוד שבבי בקנה מידה גדול. עיבוד וייצור של חלקי חומרה, ביצוע עיבוד שבבי של חלקים מכניים מדויקים, עיבוד שבבי כרסום CNC בקנה מידה גדול, עיבוד שבבי ריתוך מסגרת ואופקי עיבוד CNC.

קישור למאמר זה: דרישות התהליך לעיבוד פירים

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com/


דרישות התהליך לעיבוד פיריםמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, שירותי עיבוד CNC מדויקים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. היא מספקת גם שירותי ליטוש מתכת, צביעה, השחזה משטח ויישור פירים. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מיסב, משאבה, בית תיבת הילוכים, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.