האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

דרישות טיפול מקדים להרכבת שסתומים

דרישות טיפול מקדים להרכבת שסתומים

A שסתום הוא מכשיר מכני השולט בזרימה, בכיוון, בלחץ, בטמפרטורה וכו' של המדיום הנוזל הזורם. ה שסתום מהווה מרכיב בסיסי במערכת הצינורות. מאמר זה מציג בעיקר את הדרישות הספציפיות לטיפול מקדים של שסתום הרכבה.

דרישות ספציפיות לטיפול שסתומים לפני הרכבה:

1. על פי דרישות העיבוד, חלקים מסוימים צריכים להיות מלוטשים, ועל פני השטח אסור שיהיו קוביות עיבוד וכו';

2. כל החלקים הם degreased;

3. פסיבציית כבישה מתבצעת לאחר הסרת שומנים, וחומר הניקוי אינו מכיל זרחן;

4. לשטוף במים טהורים לאחר כבישה ופסיביות. לא אמורות להיות שאריות של כימיקלים. שלב זה מושמט עבור חלקי פלדת פחמן;

דרישות טיפול מקדים להרכבת שסתומים

5. השתמש בבד לא ארוג כדי לייבש את החלקים בזה אחר זה, ואל תעזוב את פני החלקים כגון זיפי חוט, או לייבש בנשיפה עם חנקן נקי;

6. השתמש בבד לא ארוג או בנייר סינון מדויק טבול באלכוהול טהור אנליטי כדי לנגב כל חלק עד שאין צבע מלוכלך.

דרישות טכניות להרכבת שסתומים:

1. סדנת ההתקנה חייבת להיות נקייה, או להקים אזור נקי זמני, כמו בד חדש שנרכש בצבע פסים או סרט פלסטיק וכדומה, כדי למנוע כניסת אבק בתהליך ההתקנה.

2. על המרכיבים ללבוש סרבל כותנה נקי, כובעי כותנה, ללא דליפה של שיער, נעליים נקיות ברגליים, כפפות פלסטיק על הידיים והסרת שומנים. 3. יש להסיר שומנים ולנקות את כלי ההרכבה לפני ההרכבה כדי להבטיח ניקיון.

קישור למאמר זה:דרישות טיפול מקדים להרכבת שסתומים 

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


דרישות טיפול מקדים להרכבת שסתומיםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודיישומי בית קופסה, מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.