האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

דרישות תפעול של מכונת יציקה מסגסוגת אלומיניום

דרישות תפעול של מכונת יציקה מסגסוגת אלומיניום

מאמר זה מציג בעיקר כמה דרישות הפעלה של סגסוגת אלומיניום למות הליהוק מכונה, בואו נסתכל!

1. לפקח בקפדנות על תהליך יציקת המות

יש לשלוט על טמפרטורת מי האלומיניום בתנור האחזקה ב-±3°C על מנת לייצב את טמפרטורת הערבול. יש להתאים את הטמפרטורה לאחר הערבול בהתאם להרכב הכימי של כל תנור כדי להבטיח שקצב הפאזה המוצקה תהיה יציבה של ±2%. יש לבדוק ולשלוט בטמפרטורת התבנית כך שהסגסוגת תתמלא בצורה חלקה ותמצק בצורה מסודרת. יש צורך לגבש ולהתאים באופן סביר את פרמטרי התהליך של מכונת היציקה בזמן, ולבדוק את חלקי היציקה באופן קבוע כדי להבטיח את איכות חלקי היציקה.

דרישות תפעול של מכונת יציקה מסגסוגת אלומיניום

2. אמצעי זהירות לפעולת ריסוס של חומר שחרור

שימו לב לכמות הצבע של חומר השחרור, הימנע מיותר מדי צבע, מעט מדי או השמטת צבע. ניתן להתיז יותר צבע על החלקים שבהם קשה לשחרר את היציקה, ולהתיז פחות צבע על החלקים שקל לשחרר אותם. בעת התזת צבע יש להשתמש באקדח הריסוס על מנת להעביר שכבה אחר שכבה מלמעלה למטה, לתת למים שהצטברו בחלל לזרום מלמעלה למטה ולעוף את עודפי המים מהחלל. עבור החלקים שבהם קל להיצמד לחלל לתבנית, יש לרסס במרחק קצר להתקררות, ולאחר מכן לרסס במרחק ארוך יותר ליצירת סרט ציפוי. אין לרסס קרוב מדי אליו כדי למנוע ממי הצבע לזרום בחלל. לאחר הריסוס יש להשתמש באוויר כדי לפוצץ את עודפי הצבע המצטבר בחלל, במיוחד לשים לב לצבע בחלל העמוק או בפינה המתה, כדי למנוע מהמים להתאדות לכמות גדולה של גז בחימום ולגרום לנקבוביות ב. היציקה, תת-יציקה, בידוד קר ושלפוחיות, אשר ממלאות תפקיד חשוב מאוד בביטול נקבוביות ביציקות.

3. אמצעי זהירות לסרט חם של מכונת יציקה

לאחר השימוש בתבנית החמה של מכונת טמפרטורת התבנית, כאשר אתה מתחיל את התבנית החמה ליציקת התבנית, אתה יכול להשתמש בתבנית החמה ליציקת יציקה של סגסוגת נוזלית במהירות נמוכה 5-10 תבניות, ולאחר מכן להשתמש בסגסוגת חצי מוצקה רגילה ובסגסוגת למחצה פרמטרים של יציקה מוצקה לייצור יציקה, שיכולים להגן על התבנית. זה יכול גם למנוע מהבהב ועוף חומרים.

קישור למאמר זה: דרישות תפעול של מכונת יציקה מסגסוגת אלומיניום

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


דרישות תפעול של מכונת יציקה מסגסוגת אלומיניוםפח, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל יציקת אלומיניום למות ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.