האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פיר

דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פיר

דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פיר


באמצעות ניתוח דיוק העיבוד של ה- פיר ציוד תחביבים, מתגלים הגורמים המשפיעים על דיוק העיבוד של התחביבים, כדי לשפר את איכות העיבוד התחביבי. רכב כבד ציודמפעל ייצור מקצועי של תיבות, פיר ציוד היא המכונה החשובה ביותר ב ציודתיבה, וחוסר האחידות של דיוק העיבוד משפיע בעקיפין על האיכות הכוללת של ציודקופסא. נכון לעכשיו, שיטת העיבוד של ציוד עיבוד שבבי שיניים המשמשות את המפעל היא שיטת התחביבות והגילוח. כדי ליצור הילוכים ברמת דיוק גבוהה על ידי גלגול וגילוח, יש צורך להראות את הרמה הטובה ביותר של גלגול וגילוח.

דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פיר

דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פיר

דיוק הגילוח שוטף מאוד על דיוק תחביב האוכף, ולכן יש לשלוט בקפידה על חריגות בתחביבים כדי ליצור ציוד איכותי. תחביב הוא נפוץ עיבוד ציוד שיטה. במכונת התחביבים בדיוק גבוה, נעשה שימוש בכיריים עדינות למיכון שיני ההילוכים בדיוק 4-5. במכונת התחביבים ברמה הפופולרית, עם הכיריים המדויקות, ניתן לעבד רק 8 שיניים מדויקות. הדיוק של שן ההילוכים של גלגל ההילוכים הוא 8-7-7, ואם שיטת עיבוד ההילוכים משתמשת בשני חורי הליבה ובפני הקצה כנקודת התייחסות למיקום, מוסברת סטיית התחביבים ודיוק העיבוד משופר. הדרך חשובה מאוד.

1 ניתוח דיוק עיבוד של תחביבים

הדיוק של שיני הפיר קשור לדיוק התנועה, דיוק היציבות ודיוק המגע. החלק העליון של עיבוד התחביבים משתמש באורך הקו הרגיל המשותף ובקוטר הטבעת כדי לקפוץ לדיוק התנועה, ומשתמש בשליטה על סטיית פרופיל השן ושגיאת קטע הבסיס כדי להשיג את יציבות האירוע, ודיוק המגע הוא נשלט על ידי סטיית השן. על רקע מספר סטיות בתהליך ההובלות, הסיבות לסטייה מוסברות:

1.1 סטיית ריצה רדיאלית של טבעת טבעת (כלומר כאב גיאומטרי)

ההרצה הרדיאלית של הילוך הטבעת היא שהגרזן נמצא בטווח ההילוך בסיבוב אחד, החללית נמצאת בחריץ השן או בשיני ההילוכים, והמגע הדו-צדדי באמצע גובה השן, כמות השינוי המרבית של החללית ביחס לציר השן. זהו גם הכאב החלקי של טבעת שן ההילוכים ביחס לקו הליבה של הפיר. 

סוג זה של כאב נובע מהעובדה ששני חורי הליבה של המכונה כולה אינם חופפים למכשיר הליבה של הסיבוב ההפוך של השולחן או שהשגיאה גדולה מדי. או מכיוון שהחורים העליונים והעליונים נוצרים בצורה גרועה, אין מגע טוב עם משטח המגע כדי ליצור כאב חלקי, ולכן יש לטפל בקפיצה בקוטר הטבעת מהקצה למעלה.

1.2 סטיית אורך רגילה שכיחה (כלומר כאב פעיל)

תחביב הוא עיבוד הילוכים בשיטת התערוכה. שרשרת העברת ההילוכים מהכלי ועד ריק השן מחוברת לדיוק התנועה בהתאם ליחס השידור הבלתי נמנע. עם זאת, שרשראות ההולכה הללו מורכבות מסדרה של אלמנטים ממסר. 

סטיות הבנייה והפירוק שלהן חייבות להיות מרוכזות בתהליך ההולכה עד לסוף שרשרת ההולכה, הפעילות היחסית של הלא מקובל, המשפיעה על דיוק העיבוד של השיניים. שינוי אורך הקו הנורמלי המשותף הוא הסטייה המרבית של שיני הילוך התגובה. אם זו הפעם השניה, אם מכונת הלחיצה לא השתכנעה, מכונת התחבטות תיווצר על ידי הבלאי המעגלי של מסילת ההובלה, גלגל התולעת לאינדקס והשולחן.

 מסילת ההובלה העגולה נוצרת על ידי הפיר המפוצל. בנוסף, כאשר למשטח השן של השעיית השן המפוצלת יש מכה חמורה או גלגל תלוי, הנשיכה רופפת מדי או הדוקה מדי, מה שעלול להשפיע על שינוי הקו הנורמלי המשותף.

1.3 ניתוח סטיית צורת שן

סטיית פרופיל השן היא המרחק הנורמלי בין שני הפרופילים המרופדים (לא כפופים) של הגרזן במחלקה בצורת השן, כולל פרופיל השן בפועל. בתהליך העיבוד בפועל, אי אפשר להשיג צורת שן בלתי -מדויקת לחלוטין, ותמיד יש לה סוגים שונים של סטיות, ובכך להשפיע על יציבות השידור. מעגל הבסיס של ההילוך הוא פרמטר ספציפי הקובע את צורת השן הבלתי מעורערת. אם מעגל הבסיס יסטה במהלך תהליך ההובינג, גם מצב השן יהיה מוטה.

 רדיוס עיגול הבסיס R = קצב תנועת הסכין/קצב זווית סיבוב היפוך השולחן xcosao (ao הוא זווית השיניים המקורית של הכיריים), צורת השן הבלתי מעורפלת בתהליך החיטוב היא משנית לכיריים ולריק השן על ידי חיבור בשיניים של יחס המהירות הבלתי נמנע, ניתן לראות שאם סטיית פרופיל השן נקבעת על ידי סטיית פרופיל שן הכיריים, איכות חידוד הכיריים אינה טובה וסטיית פרופיל השן קלה להופעה.

 יחד עם זאת, לזרימה הרדיאלית ולמערבולת הצירית (כלומר סטיית המכשיר) המתרחשת בכיריים במכשיר יש השפעה גם על סטיית פרופיל השן. סטיות צורת השן השכיחות אינן שגויות, סטיית זווית השן (הקצה משומן או מעובה), ומתרחשת סטיית המחזור.

באמצעות הניתוח של דיוק העיבוד של הילוך הילוך הפיר, מתגלים הגורמים המשפיעים על דיוק העיבוד של התחביבים, כדי לשפר את איכות העיבוד התחביבי. 

מפעל ייצור מקצועי של תיבת הילוכים לרכב, הילוך פיר הוא המכונה החשובה ביותר בתיבת ההילוכים, וחוסר אחידות דיוק העיבוד משפיע בעקיפין על האיכות הכוללת של תיבת ההילוכים. נכון לעכשיו, שיטת העיבוד של שיני ההילוכים המשמשות את המפעל היא שיטת התחבטות והגילוח.

קישור למאמר זה: דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פיר

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


דרכים לשפר את הדיוק של תחביבי הילוך פירPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.