האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונות

האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונות

האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונות


עבור כלי מכונת סיבוב וכרסום מדויקים במהירות גבוהה, מערכת הציר היא מבנה ציר חשמלי, ודיוק העיבוד של כלי המכונה תלוי במידה רבה בדיוק של מערכת הציר החשמלי של כלי המכונה ומושפע מהדיוק של הכלי. לכן, בתהליך הייצור וההרכבה של כלי מכונה טחנות, כיצד לשפר את הדיוק של מערכת הציר החשמלי, לשפר את דיוק המיקום של מוט הכלי ולשפר את פונקציית הכוח הכוללת של כלי המכונה הוא המפתח. בצע תכנון כלי מכונה.

האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונות
האלמנטים-של-משפיעים-על-מפעל-מכונת-כלי-עיבוד-דיוק

הרכבת כלי מכונה הוא אחד הכיוונים החשובים לפיתוח כלי מכונה. כלי מכונה מורכבים כוללים גם צורות מרובות, כגון תרכובות סיבוב וכרסום, תרכובות כרסום, תרכובות חיתוך והדפסה בתלת מימד, תרכובות חיתוך ותנודה אולטרסאונד, לייזר ו הַטבָּעָה תרכובות. מטרת ההרכב היא לגרום לכלי המכונה להיות בעל מספר פונקציות, להשלים מספר משימות בו זמנית ולשפר את יכולת העיבוד והדיוק.

האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונותבהשוואה למסורתית עיבוד CNC הטכנולוגיה, היתרונות הבולטים של עיבוד שבבי הטחנה באים לידי ביטוי בעיקר בהיבטים הבאים:

  • 1. קצר את שרשרת תהליכי הייצור והגדיל את עוצמת התפוקה. ניתן להתקין כלים מיוחדים שונים, וסידור הכלים החדש יכול להפחית את זמן החלפת הכלים ולשפר את יכולת העיבוד. עיבוד שבבי יכול לבצע את כל הליכי העיבוד בבת אחת, ואז לקצר מאוד את שרשרת תהליכי ייצור המוצר. באופן זה, מצד אחד, זמן הסיוע בייצור הנגרם כתוצאה מהחלפת כרטיס ההתקנה מצטמצם ומחזור הייצור וזמן ההמתנה של הכלים והמתקן מצטמצמים ובכך משפרים משמעותית את כושר הייצור.
  • 2. צמצמו את מספר ההידוק ושיפרו את דיוק העיבוד. צמצום מספר הכרטיסים המותקן מונע הצטברות של שגיאות עקב המרת הפניה למיקום. נכון לעכשיו, לרוב מכונות הסיבוב והטחינה יש פונקציית זיהוי מקוונת, אשר יכולה להשלים איתור במקום ובקרה מדויקת על נתוני המפתח במהלך תהליך הייצור, ובכך לשפר את דיוק העיבוד של המוצר. תוכנית המיטה המונוליטית בעלת חוזק גבוה מגבירה את הקושי לחתוך את יכולת העיבוד הכבידה של החומר; מכונת התור-טחנה מצוידת בציוד הזנה אוטומטי, אשר יכול להשלים את חיבור ההזנה האוטומטי, ובעצם להשלים את פעולת פס הייצור של מכונת יחיד.
  • 3. צמצמו את שטח הרצפה והפחיתו את עלויות הייצור. עיצוב המראה הקומפקטי והיפהפה של מכונת Turn-mill משפר את השימוש בחלל, מקל על ההגנה והתיקון ומספק את הלקוחות. מחיר היחידה של ציוד העיבוד המרוכב המורכב כרסום גבוה יחסית, אך שרשרת תהליכי הייצור מתקצרת, מספר הציוד הנדרש למוצר מצטמצם וסך הרכוש הקבוע מצטמצם, כך שניתן יהיה יעיל את סך הרכוש הקבוע. מוּפחָת. כלים מתקנים, שטח סדנה ועלויות הגנה על ציוד. עלויות השקעה, ייצור ותפעול וטיפול

קישור למאמר זה: האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונות

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האלמנטים המשפיעים על מכונות התהפכה של דיוק במכונותPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת והטבעה. מתן אבות טיפוס, ריצות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.