האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האם אלומיניום 6061 מתאים לתעשיית הרכב?

האם אלומיניום 6061 מתאים לתעשיית הרכב?

האם אלומיניום 6061 מתאים לתעשיית הרכב?


יסודות הסגסוגת העיקריים של כיתה 6061 הם Mg ו- Si, שהוא אחד מסגסוגות האלומיניום הנפוצות ביותר. לאחר טיפול בחום ומתיחה מראש, 6061 אלומיניום לסדין סגסוגת יש חוזק וקשיחות טובים, ביצועי עיבוד מעולים, עמידות בפני קורוזיה ואפקט אנודייז אידיאלי. ניתן להשתמש בו לריתוך בתהליכי ריתוך שונים.

האם אלומיניום 6061 מתאים לתעשיית הרכב?

האם סגסוגת אלומיניום 6061 מתאימה לייצור מכוניות? -PTJ מכונות CNC חנות

ליישום סגסוגת אלומיניום במכוניות לא רק יש השפעה ברורה לחיסכון במשקל ולחיסכון באנרגיה, אלא גם תואם את מגמת הפיתוח של בטיחות והגנה על הסביבה וחומרי רכב, ויש לו יתרונות כלכליים וחברתיים משמעותיים. מכיוון שמשקל גוף המכונית ממלא תפקיד חשוב בכל הרכב כולו, פיתוח לוחות מרכב בעלי ביצועים גבוהים וייחודיים מהווים חוליה חשובה בתהליך קלות הרכב בסין.

סגסוגת 6061 מגיעה לחוזק מיוחד לאחר טיפול מיוחד (T6), ועוצמתה גבוהה מזו של סגסוגת 5 סדרות. חוזק בינוני מתאים במיוחד לתעשיית ייצור הרכב. חלקים שונים של אלומיניום המשמשים בלוחית הרכב שונים גם בצלחת סגסוגת אלומיניום. ביניהם, סגסוגת אלומיניום 6061 היא לוחית אלומיניום לייצור גוף קל. סגסוגת אלומיניום עבור פגוש לרכב, אלומיניום למכסה המנוע לרכב ודלת רכב מתאימים מתאימים ללוח אלומיניום 6061.

לוחית אלומיניום 6061 היא מוצר לוחית האלומיניום המייצג מבין סגסוגות מסדרה 6, והיא צלחת אלומיניום בעלת תכונות טובות לאחר טיפול גלגול חם. לאחר גלגול רציף חם, ניתן ליצור צלחות אלומיניום בעובי שונה, ואז המתח הפנימי מסולק על ידי מתיחה מוקדמת על מנת להבטיח שהמוצר לא יתעוות במהלך העיבוד וכי איכות המכונית מאוזנת ויציבה. 6061 אלומיניום לצלחת תכונות עיבוד מצוינות, עמידות בפני קורוזיה טובה, אי דפורמציה לאחר העיבוד, ציפוי קל והשפעות חמצון טובות. הוא נמצא בשימוש נרחב ברכבים קלים לרכב, מעטפות טלפונים ניידים, חלל ותחומים אחרים, ויש לו מוניטין טוב. שווה לבחור!

קישור למאמר זה: האם אלומיניום 6061 מתאים לתעשיית הרכב?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האם אלומיניום 6061 מתאים לתעשיית הרכב?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, פנייה למפרטי הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונות עם סובלנות של +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה, קידוח קונבנציונאלי,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.