האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

האם ארה"ב תטיל מכס אלומיניום נוסף של 10% על קנדה ישפיע על מחירי האלומיניום הבינלאומיים?

האם ארה"ב תטיל מכס אלומיניום נוסף של 10% על קנדה ישפיע על מחירי האלומיניום הבינלאומיים?

נשיא ארה"ב טראמפ חתם על הודעה ב-6 בהכריזה על חידוש המכסים של 10% על חלק ממוצרי האלומיניום המיובאים מקנדה.

"כרגיל, קנדה מנצלת אותנו". טראמפ אמר במהלך בדיקה של מפעל למכשירי חשמל ביתיים באוהיו באותו יום כי קנדה פגעה קשות בתעשיית האלומיניום האמריקאית ופגעה בהזדמנויות התעסוקה האמריקאיות, דבר שהוא מאוד לא הוגן כלפי עובדים אמריקאים.

מפת נתונים: נשיא ארה"ב טראמפ. צילום של כתב סוכנות הידיעות של סין, צ'ן מנגטונג

האם ארה"ב תטיל מכס אלומיניום נוסף של 10% על קנדה ישפיע על מחירי האלומיניום הבינלאומיים?

"הסכם ארה"ב-מקסיקו-קנדה" (הסכם ארה"ב-מקסיקו-קנדה) נכנס לתוקף ב-1 ביולי השנה, והחליף את הסכם הסחר החופשי של צפון אמריקה בן 26 השנים. במאי 2019, ממשל טראמפ הסכים לבטל את המכסים על מוצרי אלומיניום נגד קנדה, מה שסלל את הדרך להסכם ארה"ב-מקסיקו-קנדה.

טראמפ אמר, "לפני מספר חודשים הממשלה שלי הסכימה לבטל את המכסים הללו בתמורה להבטחה של ממשלת קנדה שתעשיית האלומיניום שלה לא תייצא כמויות גדולות לארה"ב. והם עושים זאת וחונקים את הזדמנויות התעסוקה בתעשיית האלומיניום בארצות הברית."

ההודעה האמריקנית קבעה כי קנדה היא המקור הגדול ביותר של אלומיניום בלתי מעובד מיובא על ידי ארה"ב, המהווה כמעט שני שלישים מסך היבוא של מוצר זה בארה"ב בשנת 2019. בחמשת החודשים הראשונים של 2020, קנדה היוותה כ-75% מסך היבוא של מוצר זה בארה"ב.

למרות שממשלת ארה"ב מאמינה שהעלייה ביבוא של מוצרי אלומיניום קנדיים מאיימת על ייצור האלומיניום בארה"ב וניצול הקיבולת, חלק מהקבוצות העסקיות בארה"ב אינן תומכות בהחלטה זו של הבית הלבן.

מיירון בריילנט, ראש תחום עניינים בינלאומיים בלשכת המסחר האמריקאית, אמר כי המכסים יעלו את העלות של היצרנים האמריקאים, ורוב יצרניות מוצרי האלומיניום האמריקאיות התנגדו לכך, והדבר יוביל את קנדה לנקום ביצואנים אמריקאים. "אנו קוראים לממשלה לשקול מחדש את המהלך הזה".

כלי התקשורת בארה"ב אמרו כי ב-8 ביולי, ראש ממשלת קנדה טרודו הוזמן במקור לבקר בארצות הברית עם נשיא מקסיקו לופז, ושלושת הצדדים חגגו את כניסת הסכם ארה"ב-מקסיקו-קנדה לתוקף. עם זאת, בשל האפשרות שממשלת ארה"ב עשויה להטיל מכסים על מוצרי אלומיניום קנדיים, יחד עם חששות לגבי המגיפה, טרודו דחה את ההזמנה לפגישה המשולשת.

ליוזמה החדשה של ממשל טראמפ, רוב הקבוצות העסקיות בארצות הברית מתנגדות לכך, משום שהצעד הזה יעלה את עלות השימוש באלומיניום על ידי יצרנים אמריקאים. מכיוון שייצור אלומיניום אמריקאי אינו מספיק כדי לענות על הביקוש המקומי, ליצרנים באותה מדינה אין ברירה אלא לשלם מכסים ולייבא אלומיניום מקנדה.

על פי צו הביצוע של ממשל טראמפ להטלת מכסים על אלומיניום קנדי ​​שאינו סגסוגת ולא מזויפת, מינואר עד מאי השנה, שלושה רבעים מהאלומיניום שיובאה על ידי ארצות הברית הגיעו מקנדה.

על פי נתונים שסופקו על ידי מסד הנתונים הסחר הבינלאומי של האו"ם COMTRADE, יצוא האלומיניום של קנדה לארה"ב ב-2019 עמד על כ-8.33 מיליארד דולר.

מיירון בריליאנט, ראש תחום עניינים בינלאומיים בלשכת המסחר האמריקאית, ציין כי "החלטת ממשל טראמפ לחדש את המכסים על מוצרי אלומיניום מסוימים בקנדה היא צעד בכיוון הלא נכון. המכסים הללו יקפיץ את ארצות הברית. עלויות הייצור של היצרנים זכו להתנגדות על ידי רוב יצרני האלומיניום האמריקאים והן יגרמו (ממשלת קנדה) נקמה נגד היצוא האמריקאי".

קישור למאמר זה: 

האם ארה"ב תטיל מכס אלומיניום נוסף של 10% על קנדה ישפיע על מחירי האלומיניום הבינלאומיים?

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


האם ארה"ב תטיל מכס אלומיניום נוסף של 10% על קנדה ישפיע על מחירי האלומיניום הבינלאומיים?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).