האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האם הדפסת תלת מימד מהווה איום על זיוף?

האם הדפסת תלת מימד מהווה איום על זיוף?

ב- 7 במרץ, לְטִישָׁה כלי ברזל, לאנושות יש היסטוריה של כ-6,000 שנה, ובמקומות רבים עדיין שומרים על עיבוד המתכת העתיק ביותר לְטִישָׁה טכנולוגיה. 

תהליך החישול מפעיל כוח כדי לעצב את המתכת. פרזול מודרני קשור בדרך כלל לחימום בטמפרטורה גבוהה של חלקי עבודה ממתכת, כך שניתן ליצור אותם לצורות מתאימות עם פטישים או מכבשים מונעים על ידי מכונה, לפעמים באמצעות תבניות כדי לרסק את החומר לצורות גיאומטריות ספציפיות. עם זאת, ישנן טכניקות פרזול אחרות המשתמשות בטמפרטורות קרות כדי להבטיח שחלקי מתכת לא יתרחבו בגלל טמפרטורות גבוהות, ובכך משפרות את היציבות.

האם הדפסת תלת מימד מהווה איום על זיוף?

בתעשיית הייצור המוסף (AM), אנחנו אוהבים לדבר על תהליכי הייצור המסורתיים השונים שנהרסו בהדפסת תלת מימד, וזה נכון גם לגבי פרזול. עם זאת, האופן שבו ייצור תוסף ישבש את עולם הפרזול, ליתר דיוק, שונה מיציקה ועיבוד שבבי. לפרזולים יש יתרונות מרכזיים במונחים של חוזק פיזי של פרזול. מכיוון שמבנה הגרגר הפנימי שלהם מעוות בהתאם לצורתו הכללית של החלק, החוזק שלו חזק יותר מזה של חלקים יצוקים או מעובדים. עלות החומרים המשמשים בתהליך הפרזול היא בדרך כלל זולה יותר, אך עלות פרזול מכבשי ותבניות עשויה להיות גבוהה, והחלקים לרוב דורשים עיבוד משני (כגון עיבוד CNC) כדי להגיע לצורה הסופית.

לכן, פרזול שמור לרוב לחלקים בעלי גיאומטריות פחות מורכבות שצריכים להיות מיוצרים ממתכות זולות יותר (כגון ברזל ופלדה) באופן שניתן לחזור עליו. פירוש הדבר עשוי להיות צירי גלגל, פיני קינג, קורות ציר וחלקי רכב; נפט וגז שסתוםs ואביזרים; צבת, פטישים, מזחלות ומפתחי מפתח בחומרה ובכלי עבודה; מוטות חיבור, צילינדרים ודיסקים בתעשייה הכללית; פגזים, דק וחלקי ארטילריה אחרים; כמו גם מחיצות, ברזלים, צירים, תומכי מנוע, תושבות וקורות בחלל. ברור שחלק מהרכיבים הללו יכולים לעבור מכיוון אנכי אחד לכיוון אנכי אחר (לדוגמה, סוגריים וצירים)

מי שמכיר את טכנולוגיית ייצור תוסף עשוי להתחיל להרגיש שייצור תוסף הוא המתאים ביותר להשפיע על שוק הפרזול: מורכבות גיאומטרית נמוכה, אך חוזק חומר גבוה. אם אתה חושב כמונו, התחל לשקול את האפשרות של שימוש בהשקעת אנרגיה מכוונת (DED) בעת ייצור חלקים המקורבים לצורה הסופית. ל-DED יש הרבה מאותם יתרונות כמו פרזול, והוא מתאים לרבים מאותם יישומים, תוך שהוא מספק גם כמה יתרונות אחרים. באמצעות אבקה מפוצצת או חוט, DED יכול ליצור במהירות חלקים בינוניים עד גדולים קרובים לצורה הסופית. חלקים אלה נקראים בדרך כלל "חסרים", ולאחר מכן משתמשים בעיבוד CNC כדי לסיים אותם.

DED יכול ליצור חלקי מתכת הקרובים יותר לצורה הרצויה הסופית מאשר פרזול, ללא שימוש בכלים. יתרה מכך, כשמדובר בחומרים יקרים יותר (כגון טיטניום), DED עשוי להיות חסכוני יותר. עבור חלקים מזויפים שבדרך כלל דורשים תבניות, DED יכול להגביר משמעותית את המהירות. בתורו, ל-DED יש פוטנציאל להפחית עלויות עובש, חומרים ועיבוד עבור רכיבים מסוימים.

באופן ספציפי, כאשר אין משמעות לייצור המוני, מספר החלקים הללו יצטמצם, ו-AM למעשה זול יותר מאשר פרזול. המשמעות היא רכיבים ואבי טיפוס מקצועיים לטווח קצר. במילים אחרות, חלל הוא התחום העיקרי של DED והוא כיום חלופה לזיוף. ישנן חברות DED רבות לתעשייה האווירית, ביניהן יצרני מטוסים הכשירו את התהליכים והחלקים המותקנים במטוס.

כשמדובר בחוזק חלק, רכיבי DED חווים שיפוע תרמי גדול במהלך תהליך השקיעה, מה שעלול להוביל ללחץ שיורי, אשר עלול להוביל לעיוות ולהשפיע לרעה על החוזק הכללי של החלק. במקרים מסוימים, טיפול בחום עשוי אפילו להידרש במהלך הייצור בפועל של החלקים כדי להפחית את הלחץ. מטבע הדברים, יצרני המערכות עובדים קשה כדי להתגבר על הבעיות הללו, כולל בקרת איכות וניטור במעגל סגור, ותוכנת סימולציה שיכולה לפצות על הלחץ על החלקים המודפסים.

הערה על רשת הדפסת תלת מימד בסין: לכן, סביר להניח שזיוף לא יהיה מאוים על ידי ייצור תוסף, אלא ישלים אותו. פרזול הוא עדיין הבחירה הראשונה לייצור המוני של חלקים מוצקים ופשוטים מבחינה גיאומטרית, בעוד שניתן להשתמש ב-DED עבור חלקים מיוחדים קטנים (בדרך כלל בינוניים וגדולים), אחרת חלקים אלה דורשים כלים או חייבים להיות מיוצרים מביצועים גבוהים, כגון מתכות יקרות . זה עשוי לכלול את חלקי המבנה של בואינג 3 Dreamliner או תושבת טיטניום A787 XWB. לאחר הצגת מערכת DED עבור פרויקטים כאלה, ניתן למצוא יישומי עזר של הטכנולוגיה. לדוגמה, ניתן להשתמש במכונות DED כדי לתקן קוביות חישול או להפקיד תכונות אחרות על חלקים מזויפים. למעשה, Arconic פיתחה תהליך תוסף חדש בשם Ampliforge, שבו חלקי DED מיוצרים תחילה ולאחר מכן מחושלים כדי להבטיח תכונות חומר נכונות של החלקים.

קישור למאמר זה: האם הדפסת תלת מימד מהווה איום על זיוף?

הצהרת הדפסה חוזרת: אם אין הנחיות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. נא לציין את המקור להדפסה חוזרת: https://www.cncmachiningptj.com


האם הדפסת תלת מימד מהווה איום על זיוף?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין שירותי.מוסמך ISO 9001:2015 &AS-9100.
חנות לעיבוד שבבי מתמחה בשירותי ייצור לענפי בנייה ותחבורה. היכולות כוללות חיתוך פלזמה וחיתוך דלק חמצן, עיבוד בהתאמה אישית, MIG ו מתאם אלומיניום ריתוך כרסום דיוק אלומיניום בהתאמה אישית, יצירת גלילים, הרכבה, מכונת עיבוד של מחרטה נירוסטה cnc פיר, גזירה ו שירותי עיבוד שבבי CNC Swiss. החומרים המטופלים כוללים פחמן ו חלקי לוחות כיסוי לעיבוד נירוסטה פסיבציה.
ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן האספקה ​​הצפוי. אנו נתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות ( [email protected] ).