האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האם ההשפעה הגרועה של מכונת הכיפוף קשורה לחומר?

האם ההשפעה הגרועה של מכונת הכיפוף קשורה לחומר?

למרות רכישת מכונת כיפוף חדשה, עדיין נתקלנו בבעיות, כמו חוסר יכולת לשמור על זוויות חוזרות ונשנות. הכלי שלנו הוא כלי חדש, וקידוח מדויק באמת עוזר לנו לקצר את זמן ההתקנה. אבל השגת זווית עקבית היא כאב ראש.

אז, האם לחומר יש הרבה מה לעשות עם זה? אם כן, באיזה סוג או כיתה עדיף להשתמש? היום, העורך של Xianji.com לוקח את כולם להבין שהאפקט הגרוע של מכונת הכיפוף באמת קשור לחומר?

כשמדברים על מותגים ודגמים של מכונות כיפוף, לכולנו יש העדפות אישיות. בין אם מדובר במערכות הנעה חשמליות, הידראוליות או סרוו-הידראוליות, שיטות העבודה שלהן עשויות להיות שונות, אך לכולן יש יכולת חזרה של מיקרומטר.

יצרני מכונות כיפוף אמנם מציעים אפשרויות קנייניות שעשויות להשפיע על יישומים ספציפיים, אבל זה עדין. מבחינת פונקציות בסיסיות, רוב מכונות המותג הגדולות טובות ומדויקות כמו מכונות אחרות. ניתן לומר כי כלי עבודה זה אותו דבר. אם אתה נשאר בקבוצה ספציפית, כמו השחזה מדויקת או סגנון פלנר, ותתאים את העבודה שאתה צריך עם סוג נתון של כלי, אתה יכול להגיע לתוצאות מצוינות.

ניתן לומר בוודאות שאם אתה רוצה להגיע לתוצאות הטובות ביותר במכונת כיפוף מודרנית, אתה צריך לטחון עדין את הכלי, בעל סבילות ייצור של ±0.0004 עד ±0.0008 אינצ'ים, ובעל אותו גובה וכלי מֶרְכָּז. לכלי הפלטה יש סובלנות של ±0.005 אינץ' מעל 10 רגל, מה שמקשה על השימוש במערך בלם לחיצה מבוים.

גם אז, אין להשתמש במלואו בכלים ובמכונות כיפוף. לעולם אל תשתמש במכונה בצורה מקסימלית, אלא נצל אותה בצורה הטובה ביותר. מטעמי בטיחות, עדיף שהטונאז' של מכונת הכיפוף והתבנית יהיה לפחות 20% יותר מזה הנדרש לעבודה.

האם ההשפעה הגרועה של מכונת הכיפוף קשורה לחומר?

עובי ומתח משתנים

גם אם מכונות כיפוף ותבניות חדשות יכולות להגיע לדיוק גבוה, אתה עדיין צריך לשקול הבדלים בחומר, במיוחד אם דרישות הסובלנות שלך מחמירות. קח 10 גרם פלדה מגולגלת חמה כדוגמה. העובי הנומינלי שלו הוא 0.1345 אינץ', אך הטווח הוא 0.1285 עד 0.1404 אינץ'. עובי החומר יכול גם להשתנות על פני רוחב הלוח. במטחנה, הלחמניות מוטות במרכז, מה שהופך את הצלחת או הצלחת לעבה יותר במרכז ודקה יותר ליד הקצוות. זה יכול לגרום להפרש עובי של כמה אלפיות אינץ'. נניח שהעובי משתנה ב-0.007 אינץ' מקצה למרכז. זה מספיק כדי לגרום לזווית הכיפוף של כל חלק עבודה להשתנות עד 5 מעלות.

לכל החומרים יש גם סובלנות אולטימטיבית לחוזק מתיחה (UTS). נניח שאתה משתמש ב-10-ga. פלדה ASTM A36. טווח הסובלנות של UTS היה 58 KSI עד 80 KSI.

מגולגל חם ומגולגל קר

ישנם כמה הבדלים בסיסיים מאוד בין פלדה מגולגלת חמה לפלדה מגולגלת קרה. פלדה מגולגלת חמה מתגלגלת בטמפרטורה גבוהה, וכמות גדולה של מתח שיורי עשויה להיווצר עקב קירור לא אחיד. מתח שיורי יחמיר את ההבדלים בין החלקים.

מפעלי גלגול קר בדרך כלל מגלגלים מחדש את הפלדה בטמפרטורת החדר, ולאחר מכן מחשלים או מטגנים את הפלדה כדי להפוך עוד יותר את הפלדה. בהשוואה לפלדה כבושה ומשומנת בגלגול חם, תהליך זה מביא לגימור משטח גבוה יותר של פלדה מגולגלת קרה. שימו לב גם שגיליון מגולגל קר הוא בדרך כלל מוצר דל פחמן, בדרך כלל במצב חישול, והוא רך יותר מפלדה מגולגלת חמה, שהיא בדרך כלל חזקה יותר.

השפעה על רדיוס וניכוי עיקול

נניח שאנו רוצים ליצור רדיוס כיפוף "מושלם", כלומר רדיוס כיפוף בעל עובי חומר זהה לרדיוס הכיפוף הפנימי. זה יכול לגרום לכיפוף יציב שניתן לחזור עליו, אבל אתה עדיין צריך לשקול את השונות של החומר.

ראשית, הבה נבחן את השינוי בעובי החומר. באופן דומה, חומרי 10-ga נעים בין 0.1285 ל-0.1404 אינץ'; כלומר הבדל של 0.0119 אינץ'. כאשר אנו מבצעים חישובי כיפוף, עוביים שונים יביאו לנו נגזרות כיפוף שונות (BDs). הפעלת חישובים עבור חומר בעובי של 0.1285 אינץ' מביאה ל-BD של 0.222 אינץ'. בביצוע אותו חישוב על חומר בעובי של 0.1404 אינץ', ה-BD המתקבל הוא 0.243 אינץ', הבדל של 0.021 אינץ'.

השינויים שתוארו קודם בחוזק המתיחה משפיעים גם על רדיוס הכיפוף הפנימי. בצורת האוויר, ככל שחוזק המתיחה של החומר גבוה יותר, כך הרדיוס הצף יהיה גדול יותר. שנה את הרדיוס, ואז שנה את ה-BD.

רדיוס קטן וכיפוף חד

אם רדיוס האגרוף בו נעשה שימוש קטן מדי עבור היישום, ניתן להיכנס לשדה "חד". אגרופים אלה מפעילים כוח רב על שטח קטן. בהתאם לאורך העיקול, האגרוף שלך עשוי להתחיל לנקב את פני החומר.

בדרך כלל, כאשר מנסים להפוך את רדיוס הכיפוף הפנימי לפחות מ-63% מעובי החומר, העיקול הופך חד. ניתן לזהות עיקול חד לפי הקמט הברור במרכז רדיוס העיקול הפנימי (ראה איור 1). נסה כמה שיותר, אתה לא יכול לשים רדיוס פנימי קטן בעיקול החד הזה; האגרוף הצר רק הולך עמוק יותר לתוך קו העיקול.

עיקולים חדים יעצימו את כל ההשפעות של משתני כיפוף, כולל זווית הכיפוף, שתשפיע אז על הממד הליניארי הנמדד של העיקול. המפעיל יוצר זווית כיפוף גרועה (מחוץ לסובלנות), ולאחר מכן מחמיר את המצב על ידי מדידת זוויות כיפוף רעות אלו.

איכות הסדין תשפיע גם על העקביות והמראה של המוצר. גלגול פלדה במתגלגל מייצר גרגרי חומר בכיוון הגלגול, וגרגרים אלו משפיעים על התנהגות הצלחת או הצלחת. חומרים זולים יותר נוטים להכיל יותר זיהומים, גדלי גרגרים גדולים יותר, ולכן רגישים יותר לשינויים בזוויות הכיפוף. מאפייני הדגן משתנים גם לפי צלחת ואצווה (ראה איור 2).

כאשר מכופפים רדיוס כיפוף פנימי קטן (כלי מקביל לכיוון הגרגר) לאורך כיוון האורך של גרגר החומר, זה יגדיל את האפשרות של סדקים על המשטח החיצוני המעוגל. זה בתורו יגרום לשינוי הזווית בין כל גליון עבודה ובין כל אצווה, במיוחד כאשר אתה מתכופף הרבה.

סיבוכים של קינון

באופן דומה, ליריעות פלדה דקות וליריעות פלדה יש ​​כיוון גבישי, ופלדה בגלגול קר מראה כיווניות ברורה יותר מאשר פלדה בגלגול חם. על פי היחס בין קו הכיפוף לתבואה, ההשפעה על זווית הכיפוף תהיה שונה.

ייתכן שאתה מתמודד עם חלקים שנחתכו מפריסה מקוננת אופטימלית, שבה תוכל למקם כמה שיותר חלקים על השרטוט ללא קשר לכיוון הגרעין. אם אין שני חלקים מקיימים את אותו היחס בין הטקסטורה לקו הכיפוף, הדבר עלול להפוך את עבודתו של מפעיל הכיפוף לכמעט בלתי אפשרית.

שקול דגמי אצווה קטנה

כעת, ההסתייגות הרגילה היא: בעיית הכיפוף נובעת ממשתנים רבים, ללא תמונה מלאה, קשה לאתר את שורש הסיבה. בכל מקרה, אני מאמין שאולי אתה צודק: ייתכן שהבעיה קשורה לחומר, כולל סדר זרימת החומר במחלקת הבלמים. הזכרת את הצורך לשמור על הזרימה הכללית או המשיכה הכללית של הסביבה.

ניתן להשתמש במשיכה של מקשה אחת במקומות רבים בתעשיית הייצור, אבל מחלקת מכונות הכיפוף של החנות שלך אולי לא המקום הטוב ביותר ליישם את הרעיון הזה. אפילו עם המכונות והכלים החדשים שאתה מתאר, בסביבה של מקשה אחת, המפעילים חייבים לפרק ולהחליף כלים לעתים קרובות. כל ההגדרות הידניות הללו מוסיפות משתנה נוסף לתהליך משתנה ממילא. אתה יכול לשקול להחליף משיכה של חלק אחד בדגמי אצווה קטנה. זה יכול להפחית את מספר ההגדרות ואת העקביות של חלקים ללא צרות והוצאות של ייצור המוני.

קישור למאמר זה: האם ההשפעה הגרועה של מכונת הכיפוף קשורה לחומר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האם ההשפעה הגרועה של מכונת הכיפוף קשורה לחומר?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.