האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האם חיתוך בלייזר מהיר ככל האפשר?

האם חיתוך בלייזר מהיר ככל האפשר?

הרמה החברתית והכלכלית הנוכחית משתפרת כל הזמן, ותעשיית העיבוד מתפתחת במהירות. כטכנולוגיה חשובה בעיבוד מכני, חיתוך לייזר הטכנולוגיה השיגה אפקטים יישומים טובים, במיוחד לעיבוד חומרי מתכת קשיחים. השימוש של חיתוך לייזר הטכנולוגיה יכולה לשפר מאוד את היעילות והאיכות של עיבוד מכני, וגם יכולה לעבד צורות חומר מורכבות.

תכונות של טכנולוגיית חיתוך בלייזר:

השימוש בחיתוך בלייזר יכול לשפר את הדיוק הממדי של חלקים מעובדים. בהשוואה לשיטות עיבוד מסורתיות כגון פלזמה ועיבוד ידני, תהליך חיתוך הלייזר יכול לעבד במהירות את הצורה והגודל של החלקים הנדרשים, ושגיאת הדיוק נשלטת בתוך 0.1 מ"מ. לחלקים המעובדים בתהליך חיתוך הלייזר יש אפקט חתך טוב, והמשטח חלק יחסית, ומאפשר שחבור והתאמה מדויקים יותר.

תחומי יישום של טכנולוגיית חיתוך בלייזר:

כיום, מוצרי ציוד לעיבוד לייזר נמצאים בשימוש נרחב מתכת עיבוד, ייצור מכונות, ייצור ציוד מעליות, ייצור קטרים ​​וספינות, חלל, ייצור ציוד לקידוח נפט, ייצור מכשירי חשמל ביתיים, ייצור כלי מטבח ותאורה, ייצור קישוט ופרסום, הדפסה וצביעה של טקסטיל, עור מגולף ותחומים אחרים. ציוד עיבוד לייזר מקצועי, יעיל ויציב זכה לשבחים מצד הלקוחות.

האם חיתוך בלייזר מהיר ככל האפשר?

שליטה על מהירות חיתוך הלייזר:

מהירות חיתוך מהירה היא יתרון מרכזי בחיתוך בלייזר, וזו גם סיבה חשובה מדוע משתמשים רבים בעיבוד מתכת בוחרים במכונות חיתוך בלייזר, אך היא אינה מהירה ככל האפשר. רק על ידי שליטה על מהירות החיתוך האופטימלית משטח החיתוך יכול להיות חלק וללא זבל.

עוצמת הלייזר תשפיע על מהירות החיתוך של ציוד הלייזר, ומהירות החיתוך של ציוד הלייזר תשפיע על איכות החיתוך של הלוח. בתנאים מסוימים של עוצמת לייזר, יש טווח אופטימלי של מהירות חיתוך. מהר מדי או איטי מדי ישפיע על מישור השטח של חומר החיתוך.

מהירות החיתוך מהירה מדי

1. זמן המגע בין קרן הלייזר לחומר קצר יחסית, מה שעלול לגרום לחוסר חיתוך וניצוצות.

2. חלק מהאזורים ניתנים לניתוק, אך חלק מהאזורים אינם ניתנים לניתוק.

3. כל קטע החיתוך מרובד, וקטע החיתוך מראה כביש פס אלכסוני (נירוסטה).

4. בחלקו התחתון נוצרים כתמי התכה הגורמים ברצינות לניתוק היריעה בזמן (פלדת פחמן).

מהירות החיתוך איטית מדי

1. זמן האינטראקציה בין החומר והלייזר גדל, מה שגורם ללוח החיתוך להימס יתר על המידה, ולקטע החיתוך מחוספס.

2. תפר החיתוך יתרחב בהתאם, ויגרום לשריפת יתר בפינות הקטנות המעוגלות או החדות, ואפקט החיתוך האידיאלי לא יתקבל.

3. יעילות החיתוך נמוכה, מה שמשפיע על כושר הייצור.

שיטת שיפוט מהירות חיתוך

1. מהירות חיתוך סבירה: חיתוך ניצוצות המתפשט מלמעלה למטה, משטח החיתוך יציב, ואין סיגים בתחתית;

2. מהירות החיתוך מהירה מדי: ניצוצות חיתוך נוטים;

3. מהירות החיתוך איטית מדי: ניצוצות החיתוך אינם מתפזרים ופחות, מתעבים יחד.

קישור למאמר זה: האם חיתוך בלייזר מהיר ככל האפשר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האם חיתוך בלייזר מהיר ככל האפשר?דיוק 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים עבור עיבוד שבבי אלומיניום, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, עיבוד טיטניום, אינקונל, פלטינה, סגסוגת על, אצטל, פוליקרבונט, פיברגלס, גרפיט ועץ. מסוגל לעבד חלקים עד 98 אינץ' סיבוב קוטר. ו-+/-0.001 אינץ' סובלנות ישרות. תהליכים כוללים כרסום, חריטה, קידוח, קידוח, השחלה, הקשה, גיבוש, קביעה, קידוח נגדי, שקיעה נגדית, קידוח ו חיתוך לייזר. שירותים משניים כגון הרכבה, השחזה ללא מרכז, טיפול בחום, ציפוי וריתוך. אב טיפוס וייצור בנפח נמוך עד גבוה מוצע עם מקסימום 50,000 יחידות. מתאים לכוח נוזל, פנאומטיקה, הידראוליקה ו שסתום יישומים. משרת את תעשיות התעופה והחלל, המטוסים, הצבא, הרפואה והביטחונית. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.