האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

האם מעטפת הרכב לאחר ריתוך לייזר באמת טובה יותר?

האם מעטפת הרכב לאחר ריתוך לייזר באמת טובה יותר?

בתחום הרכב, הרעיון של ריתוך לייזר הוצג לראשונה לסין על ידי פולקסווגן, ויש לו היסטוריה של יותר מעשר שנים. בפי איש המכירות, זו הסיבה העיקרית לכך שפולקסווגן עמידה. חברים רבים מסביבי בוחרים גם בפולקסווגן בגלל ריתוך הלייזר ה"בטוח יותר "הזה.

האם מעטפת הרכב לאחר ריתוך לייזר באמת טובה יותר?

מהו ריתוך?

מהו בעצם ריתוך לייזר? האם זה באמת כל כך מדהים כמו שהפרסום אומר? במילים פשוטות, ריתוך הוא הקשר הקבוע בין שתי פיסות מתכת. בייצור מכוניות משתמשים בעיקר בריתוך התנגדות. מכיוון שאזור הריתוך שלו בצורת נקודה, הוא נקרא גם ריתוך נקודתי. באשר לגיבורנו כיום, ריתוך לייזר הוא טכנולוגיה קטנה יחסית, והשיעור המשמש בתעשייה עדיין אינו נחשב גבוה.

ריתוך נקודתי הוא ללחוץ על המתכת שתרתך בין האלקטרודות, ולאחר מכן להשתמש בזרם החשמלי כדי להמיס את המתכת, כך ששתי פיסות המתכת מרותכות. על מסגרת המכונית יש עד 5000 נקודות ריתוך, והמספר יהיה גדול כמו המספר. זה משפיע ישירות על קשיחות המסגרת. באשר לריתוך לייזר, שתי פיסות מתכת מחוממות באופן מקומי ונמסות בלייזר כדי להשיג ריתוך, ולכן ריתוך הלייזר הוא רציף.

האם המכונית המרותכת בלייזר בהכרח בטוחה יותר?

מנקודת המבט של הצרכן, ריתוך לייזר הוא רציף, בעוד ריתוך נקודתי הוא רק בצורת נקודה. ברור שהראשון יהיה אמין יותר. אולם ההשפעה בפועל אינה מוחלטת. על פי נתוני מחקר מדעי, כאשר רוחב ההמסה הוא 1 מ"מ, אורך הריתוך חייב להגיע ל -19-20 מ"מ, וריתוך לייזר יכול להשיג את חוזק ריתוך נקודתי. במילים אחרות, רק כאשר ריתוך לייזר ארוך מספיק, הוא יכול להשיג ביצועי מתיחה חזקים יותר מריתוך נקודתי.

למעשה, ריתוך לייזר אינו מיושם על ריתוך המכונית כולה. רובם מרוכזים בגג ובקירות הצדדיים. ריתוך הלייזר משמש כאן בעיקר למראה יפה יותר ואיטום טוב יותר, וכדי למדוד אם מכונית היא בטיחותית, יותר תלוי אם עיצוב המסגרת סביר.

האם ריתוך לייזר משמש רק את הציבור?

בכל הנוגע לריתוך לייזר, כולם חייבים קודם כל לחשוב על הציבור, הרי הם ביצעו הרבה שיווק וקידום מכירות. למעשה, במפעלי מכוניות רבים לא רק הציבור יודע כיצד לרתך ריתוך לייזר, כמו מרצדס בנץ, ב.מ.וו, פיג'ו, ניסאן וחברות רכב אחרות השתמשו בטכנולוגיה זו.

ריתוך לייזר אינו עוד הייטק עבור רוב חברות הרכב. הסיבה לכך שרוב היצרנים עדיין מתמקדים בריתוך נקודתי תלויה יותר בפריסת קווי הייצור שלהם ובעיצוב המסגרת. הרי ריתוך לייזר הוא יחסית הסכנה לעובדים גבוהה במיוחד, ויש צורך להקים אזורי ייצור סגורים מיוחדים. עבור מפעלים ישנים, ניתן להשיג שינויים כאלה מדי פעם בקלות. לריתוך לייזר אכן יכולות להיות ביצועי איטום ובידוד קול טובים יותר, וגם אזור הריתוך יפה יותר, אך תרומתו לחוזק גוף המכונית אינה קפיצה, והיא אינה יכולה להשפיע על בטיחות גוף המכונית. זהו מקום שצריך להדגיש.

קישור למאמר זה: האם מעטפת הרכב לאחר ריתוך לייזר באמת טובה יותר?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האם מעטפת הרכב לאחר ריתוך לייזר באמת טובה יותר?PTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. דיוק מהיר 3, 4 ו -5 צירים עיבוד CNC שירותים כולל כרסום, מתכת לפי מפרט הלקוח, מסוגלים לחלקים מתכתיים ופלסטיים במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים CNC וטחינה שחיקה, חיתוך לייזר,הִתעַמְלוּת,למות הליהוק, מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.