האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האם עדיף להשתמש ב"פלדה" או "אלומיניום" לחומרי רכב

האם עדיף להשתמש ב"פלדה" או "אלומיניום" לחומרי רכב

האם עדיף להשתמש ב"פלדה" או "אלומיניום" כחומר לרכב עורר סערה בשוק רכבי היוקרה. מקור התקרית הוא: ה-E קלאס החדשה של מרצדס בנץ מואשמת בתקנים מקומיים וזרים שונים. בניגוד לגרסה מעבר לים של מרצדס בנץ E קלאס, ה-E-Class החדשה מתוצרת מקומית, בעלת בסיס גלגלים ארוך, שינתה את חלקי כיסוי האלומיניום ששימשו במקור במקומות רבים. חומר פלדה.

לאחר מכן, מרצדס בנץ סין פרסמה הצהרה כי ה-E-Class החדשה מתוצרת מקומית עומדת בתקני הייצור העולמיים המאוחדים. מה שבטוח, הגרסה המקומית של ה-E קלאס החדשה כבדה יותר מהגרסה שמעבר לים. כמה עלייה במשקל? ישנן גרסאות שונות, עם מינימום של 22 ק"ג ומקסימום של 200 ק"ג. לא משנה איזה מספר, הוא לא זכה להכרה רשמית. משתמשים בפלדה או אלומיניום? יכול גם לעמוד בעמדות שלהם, כששני פרחים פורחים, אחד לכל אחד.

אני חוט פלדה, אני גאה. הסבר למונחים-"תיל פלדה": "חוט פלדה" זה אינו מעריץ של Guo Degang. שימו לב שזה "פלדה" ולא "כנופיה". "חוט פלדה" הוא לא באמת חוט פלדה שנמשך לרצועה דקה ואז מגולגל. זה חומר בנייה. "חוט הפלדה" המוזכר כאן הוא אוהד שמעדיף חומרי פלדה לרכב.

האם עדיף להשתמש ב"פלדה" או "אלומיניום" לחומרי רכב

למה להשתמש בפלדה? זוֹל!

מנקודת המבט של חברות הרכב, משיקולי הפחתת עלויות, מובן להחליף פלדה באלומיניום מבלי לוותר על תקני הבטיחות והייצור. פלדה היא בוגרת ואמינה, וחשוב מכך, עלות ייצור נמוכה. אלומיניום יכול להפחית מאוד משקל, אך תהליך הייצור מעט יותר מסובך והעלות גבוהה בהרבה מזו של פלדה. כמה יכולה רכב לחסוך בהחלפת פלדה באלומיניום? התשובה משתנה עם דגמים שונים, וגם חברות הרכב חשאיות ולא ידועות לעולם החיצון. מומחה אמריקאי למבנה רכב אמר כי החלפת פלדה באלומיניום תגדיל את העלות של מבנה גוף רכב ב-850 דולר עד 2,800 דולר.

פלדה בעלת חוזק גבוה יכולה גם להפחית משקל. למעשה, כחומר העיקרי לייצור רכב, גם פלדה מתפתחת, במיוחד פלדה בעלת חוזק גבוה. פלדה בעלת חוזק גבוה יכולה לפתור ביעילות את הסתירה בין קל משקל, בטיחות ועלות. בהשוואה לאלומיניום, פלדה בעלת חוזק גבוה אינה נחותה בהפחתת משקל ובביצועים, אך עלות הייצור נמוכה יותר. מרכבים עשויים אלומיניום משמשים רק במכוניות יוקרה, בעוד שפלדה בעלת חוזק גבוה זכתה לפופולריות במכוניות מסוג A.

בטווח הארוך, מעמדה של הפלדה כחומר הדומיננטי לכלי רכב לא יתערער, ​​ואלומיניום יכול להופיע רק כחומר עזר. ברגע שטכנולוגיית חומרי הפלדה תפרוץ שוב, לא שולל שגוף מכונית האלומיניום עלול להינטש. הפחתת משקל רכב היא מגמה כללית, וזו דרישה להפחית את צריכת האנרגיה, אך היא מבוססת על הנחת יסוד מרכזית – הנטל בר-קיימא של צרכני הרכב. בהקשר זה, לפלדה יש ​​יתרון על אלומיניום.

משקל כבד הוא גם יתרון. קחו צעד אחורה ומשקל הגוף הוא לא בהכרח דבר רע. במשך תקופה ארוכה, מכוניות היו "כבדות" כיפי שלהן. תקשורת בין רוכבים יכולה לשמוע לעתים קרובות את המחמאה "המכונית שלך כבדה וחזק". לפני עשר שנים, מכוניות יפניות היו מעורבות ב"דלת המרכב" בסין. זה מוקד הסתירה הוא לא על החלפת פלדה לאלומיניום, אלא על "האם יריעת הברזל דקה יותר?" "דק" ו"קל" משווים ל"לא בטוח" ו"חתוך פינות". המכוניות היפניות בזמנו היו זהות למרצדס בנץ היום, וקשה להתווכח איתה. משקל גוף המכונית יוסיף נקודות לבטיחות. בסין, אנשים רבים עדיין מחזיקים בדעה זו. למכירות החמות של רכבי השטח בשלוש השנים האחרונות יש קשר לגודלו ונראה כאחד הגורמים המרכזיים.

אני אלקואה, אני בטרנד. מילון מונחים – "אלקואה": כפי שהשם מרמז, גם אלומיניום טוב. בהסתכלות סביב מעגל הטכנולוגיה לייצור מכוניות של ימינו, זו מגמה להשתמש ב"סגסוגת אלומיניום" במקום "פלדה" בחומרי מבנה גוף. הראשונות שזכו לפופולריות היו מכוניות סופר ספורט בשווי מיליוני דולרים ומכוניות יוקרה בשווי מאות אלפי דולרים. מכאן אנו יודעים את המשמעות של MISS "אלומיניום" שלנו – יקר, חדשני וטרנדי.

השתמש ב"אלומיניום", "הגנה על הסביבה" קבל!

משקל קל לרכב תמיד היה נושא מחקר עבור מהנדסים שגוזרים במוחם, כאשר חומרי סגסוגת אלומיניום נמצאו מסוגלים להחליף פלדה לייצור מכוניות, מה שמאפשר לכלי רכב להשיג השפעות קלות משקל משמעותיות. למען האמת, המהנדסים נלהבים. אנשים מחשיבים רזון ליפה, וגם מכוניות צריכות "להפסיד". אולי יש לך שאלה: המכונית קלה, והמכונית לא רק לא יציבה בנסיעה, האם היא עדיין מסוכנת? אל תחשוב שמעצבי רכב כולם די מצחיקים. זה לא שהמכונית לא יכולה להיות כבדה, אבל היא כבדה מדי ולא מתאימה. יתרה מכך, אין קשר סיבתי בין משקל הרכב לבטיחות, הדבר החשוב הוא מבנה המרכב.

הגוף עשוי אלומיניום הוא טכנולוגיה המשתמשת בחומרי סגסוגת אלומיניום במקום פלדה בתור לוחות גוף ואפילו מסגרות מבניות. על פי ניסויים שנערכו על ידי מוסדות מחקר בינלאומיים, 50% עד 60% במשקל של סגסוגת אלומיניום יכולה להחליף פלדה כדי להשיג את אותם ביצועים; שימוש באלומיניום לייצור מנועים יכול להפחית משקל ב-30%; רדיאטורים מאלומיניום קלים ב-20% עד 40% מאותם מוצרי נחושת; גוף האלומיניום של מכונית קל יותר מ-40% ממוצרי הפלדה המקוריים, ולכן אפקט הפחתת המשקל של שימוש באלומיניום במקום בפלדה לייצור מכוניות הוא משמעותי.

חיסכון באנרגיה והפחתת הצריכה נמצאים במגמה. אם משקל הרכב מופחת ב-10%, ניתן להגדיל את יעילות הדלק ב-6% עד 8%; על כל הפחתה של 100 ק"ג במשקל העצמי של הרכב, ניתן להפחית את צריכת הדלק ל-100 ק"מ ב-0.3 עד 0.6 ליטר. מבחינת העלות, הפחתת משקל המכונית ב-1 ק"ג יכולה להוזיל את ההוצאה בכ-10 דולר.

גופי אלומיניום הפכו פופולריים. כרגע, זה יקר יחסית לייצר מכוניות חדשות מרכבי אלומיניום. עם זאת, השפעת הפחתת המשקל האטרקטיבית שהביאה "החלפת אלומיניום בברזל" מעולם לא פסקה מאז לידתה של תעשיית הרכב. מנועי אלומיניום, אלומיניום ראשי צילינדרזרועות בקרה מאלומיניום ותת-מסגרות אלומיניום הם כולם מקרים מוצלחים של החלפת ברזל באלומיניום מאז התפתחות תעשיית הרכב. למרות שהמכוניות בייצור המוני המיוצרות כיום בסין, כולל מותגי מיזם משותף, ממעטות להשתמש במרכבי אלומיניום בלבד. עם זאת, דגמים מיובאים רבים, במיוחד דגמים מיובאים יוקרתיים, כבר השתמשו או ישתמשו במרכבים עשויים אלומיניום, מה שנראה כמגמה. על פי סקר של סוכנות ייעוץ הרכב Duckers, האלומיניום המשמש לאופניים בצפון אמריקה, האיחוד האירופי ויפן גבוה ב-47%, 24% ו-15% מאלו שבסין, בהתאמה, עיבוד שבבי אלומיניום בשימוש באופניים באירופה, ארצות הברית ויפן ממשיך לגדול.

במכוניות הסדאן הגדולות והבינוניות המיוצרות באירופה (מרצדס בנץ E קלאס וב.מ.וו סדרה 5), כמות האלומיניום הממוצעת בשימוש בחלק המרכב של כל מכונית הייתה כמעט 0 לפני 1990, כ-40 ק"ג ב-2005, וכן כעת קרוב ל-80 ק"ג. . הדו"ח של דאקר אף קבע באומץ שעד 2025, מכוניות בעלות מרכבי אלומיניום יגיעו ל-18%.

יקר, רק לזמן מה. כמובן, אנחנו חייבים להודות שגוף האלומיניום לא רק דורש טכנולוגיית ייצור גבוהה יותר, אלא גם מביא בעלויות גבוהות יותר בתחזוקה לאחר המכירה. עם זאת, שימו לב: כל זה מבוסס על "המחסור הוא היקר ביותר". נכון שרוב חומרי האלומיניום הנוכחיים משמשים רק במכוניות סופר ספורט חדשות יקרות או במכוניות יוקרה, אבל כשמרכבי אלומיניום הופכים פופולריים, גופי פלדה מתבטלים בהדרגה, תהליך הייצור הופך בשל, והעלות של תחזוקה לאחר המכירה באופן טבעי יורד.

יגואר XFL לדוגמה, יגואר XFL החדש מתוצרת מקומית שזה עתה יצא לשוק לקח את "המרכב שכולו אלומיניום" כנקודת מכירה כדי לאתגר את פלח מכוניות היוקרה שנכבש זה מכבר על ידי שלושת ה-ABB הגרמניות המובילות. התצוגה התלויה של מסגרת XFL עשויה אלומיניום באתר ההשקה עוררה עניין נרחב בקרב מעריצי הרכב. האות הזה גם אומר לכולם: "גוף כל אלומיניום" הופיע במכוניות מקומיות עם רמה של יותר מ-300,000 יואן. בשנים הקרובות, זה יוחל על עשר מכוניות של מיליוני דולרים זה לא רעיון סוריאליסטי.

קישור למאמר זה: האם עדיף להשתמש ב"פלדה" או "אלומיניום" לחומרי רכב

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האם עדיף להשתמש ב"פלדה" או "אלומיניום" לחומרי רכבמתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת 3D, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.