האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האם פלדה בעלת חוזק גבוה, סגסוגת אלומיניום או סיבי פחמן מתאימים יותר כחומרי רכב?

האם פלדה בעלת חוזק גבוה, סגסוגת אלומיניום או סיבי פחמן מתאימים יותר כחומרי רכב?

בעיני אנשים רגילים, דגמים אירופאים ואמריקאים בטוחים יותר. לוחות הפלדה החוזק הגבוה מדגמים שונים במכוניות אירופאיות ואמריקאיות צבועים בצבעים שונים כמו רקמת שריר אנושית, מה שמעניק לאנשים מרקם כמו מוטות פלדה ועצמות ברזל.

אבל מי שמבין את המבנה של חלקי רכב להבין שפלדה בעלת חוזק גבוה אינה כל יכולה, וגם יכולת העמידה שלה מוגבלת. מדוע חברות הרכב לא חוסכות במאמץ לקדם פלדה בעלת חוזק גבוה? עלות נמוכה יחסית, חוזק גבוה, קל יותר ודק יותר, וקלה ליצירה, זוהי הבחירה החסכונית ביותר עבור חברות הרכב כדי להשיג את המטרות שנקבעו מראש של עיצוב מבנה הגוף.

האם פלדה בעלת חוזק גבוה, סגסוגת אלומיניום או סיבי פחמן מתאימים יותר כחומרי רכב?

בשנים האחרונות, תקני צריכת הדלק והפליטה נהיו מחמירים יותר ויותר. על מנת לעמוד בתקנות אלו, יצרניות הרכב הגדולות יעברו לכביש של חומרי סגסוגת אלומיניום. משקלו של מרכב המכונית החדש מופחת ב-100 ק"ג, מה שיכול להפחית את צריכת הדלק בכ-0.3~0.6 ליטר ל-100 ק"מ ולהפחית את הפליטות בו זמנית. כלומר, על כל ירידה של 1% במשקל המכונית, ניתן להפחית את צריכת הדלק בכ-0.7%.

חברות רכב חזקות מתמקדות בפיתוח מרכבי אלומיניום וליישם אותם על דגמים יוקרתיים. אבל הגוף כולו אלומיניום הוא רק מושג, למעשה, נפוץ יותר למבנה היברידי פלדה-אלומיניום. לדוגמה, ב.מ.וו סדרה 5 משתמשת בגוף פלדה ובראש אלומיניום, אבל רק המבנה ההיברידי הזה הגדיל את עלויות הייצור ב-25%.

אבל למה לא להשתמש בגוף אלומיניום טהור, כדי שהפחתת המשקל של הגוף לא תהיה ברורה יותר. מכיוון שנפח האלומיניום מתרחב מאוד לאחר חימום, קושי הייצור גדל מאוד, מה שאומר שרוב חברות הרכב רוצות לעשות זאת וצריכות לבנות מפעלים ברמה גבוהה יותר.

לכן, חומר גוף מסגסוגת אלומיניום הוא טכנולוגיית יישום החומר החדשה הבוגרת והיעילה ביותר בטכנולוגיה הנוכחית. מדווח כי עם החמרת התקנות והפופולריות של הטכנולוגיה, גוף סגסוגת האלומיניום החל גם בתהליך "אלומיניום" חדש, תוך בחינת מגמת הפופולריות. במקביל, הפיתוח של סיבי פחמן קלים ויעילים יותר נכנס גם לסדר היום של חברות הרכב המיינסטרים. סיבי פחמן הם חומר "מעולה" לגוף קל משקל. זה לא רק יכול לשאת משקל, אלא גם בטוח יותר, אלא שהוא צריך להפחית עלויות ולשפר את תהליכי הייצור.

אבל מה שבטוח הוא שגם פלדה בעלת חוזק גבוה, סגסוגת אלומיניום או חומר מרוכב לא יכולים להשיג בטיחות מוחלטת וחיסכון בדלק. חברות הרכב יכולות רק לגבש את הפתרון הטוב ביותר הנוכחי רק בשילוב עם תקנות, כוח ותחולת חומר.

קישור למאמר זה:האם פלדה בעלת חוזק גבוה, סגסוגת אלומיניום או סיבי פחמן מתאימים יותר כחומרי רכב?

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האם פלדה בעלת חוזק גבוה, סגסוגת אלומיניום או סיבי פחמן מתאימים יותר כחומרי רכב?מתכת, בריליום, פלדת פחמן, מגנזיום, הדפסת תלת מימד, דיוק סין עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור הוא עד 50,000 חתיכות (למות יציקה שֵׁרוּת). מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, ציודבית קופסה, מייבש תוף והזנה סיבובית שסתום applications.PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים המשתלמים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצור איתנו קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.