האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected]

האמצעים לשיפור עמידות חותמת הטבעה

האמצעים לשיפור עמידות חותמת הטבעה

שיפור העמידות של הַטבָּעָה מת זה מאוד חשוב. חותמות הטבעה הן ציוד תהליך הכרחי ב הַטבָּעָה תהליך ייצור, הממלא תפקיד מכריע בשיפור איכות המוצר, הארכת חיי המוצר ושיפור יעילות הייצור. בגלל ה הַטבָּעָה התבנית מאבדת את גודל העבודה שלה עקב בלאי תכוף במהלך תהליך הייצור, קשה לעמוד בדרישות הייצור. לכן, אנחנו צריכים לדעת איך לשפר את העמידות של הַטבָּעָה מת.

האמצעים לשיפור עמידות חותמת הטבעה

1. שפר את העיצוב של למות הטבעה

האם עיצוב תבנית ההטבעה סביר הוא הבסיס לשיפור העמידות של תבנית ההטבעה. לכן, בעת תכנון תבנית ההטבעה, יש לנקוט באמצעים יעילים לשיפור עמידות תבנית ההטבעה. לדוגמה, אורך החיים של העיצוב של תבנית האגרוף של החורים הקטן בא לידי ביטוי לעתים קרובות באגרוף של החור הקטן. עבור סוג זה של תבנית הטבעה, יש לקצר את אורך האגרוף הקטן ככל האפשר בעיצוב כדי להגביר את החוזק. יחד עם זאת, יש להשתמש בשיטה של ​​שרוול מנחה כדי לחזק את האגרוף הקטן להגנה. בנוסף, בעיצוב תבנית ההטבעה, גורמים כמו צורת בסיס התבנית, שיטת הקיבוע וצורת ההנחיה של התבנית הקמורה והקעורה, קביעת מרכז הלחץ וקשיחות התבניות העליונות והתחתונות. יש לשקול במלואו. במיוחד עבור קוביית ההחלקה, לבחירת ערך הפער יש השפעה רבה על העמידות. בעת התכנון, הפער של תבנית ההטבעה צריך להיבחר באופן סביר, וערך הפער לא צריך להיות קטן מדי, אחרת זה ישפיע על חיי השירות והעמידות של תבנית ההטבעה. התרגול הוכיח כי מבלי לפגוע באיכות חלקי ההטבעה, הגדלה נכונה של הרווח יכולה לשפר מאוד את עמידות תבנית ההטבעה, לעיתים אף פי כמה או עשרות מונים.

2. בחר נכון חומרי למות הטבעה

לחומרי הטבעה השונים יש חוזק, קשיחות ועמידות בפני שחיקה שונים. בתנאים מסוימים, שימוש בחומרים מתקדמים יכול להגביר את העמידות פי כמה. לכן, על מנת לשפר את העמידות של הדפסי הטבעה, יש לבחור חומרים טובים.

3. לבצע באופן סביר לְטִישָׁה וטיפול בחום של חלקי הטבעה

תוך בחירת חומרי הטבעה באיכות גבוהה, נדרשים פרזול סביר וטיפול בחום לחומרים מאותו חומר ומאפיינים שונים, שזו אחת הדרכים העיקריות לשיפור העמידות של מטות הטבעה. לדוגמה, במהלך המרווה, אם הייצור מתחמם יתר על המידה במהלך החימום, זה לא רק יגרום ליצירה שבירה מדי, אלא גם יגרום בקלות לעיוותים ולסדקים במהלך הקירור, מה שיפחית את העמידות. לכן, בעת ייצור חותמות הטבעה, יש לשלוט באופן סביר בתהליך הטיפול בחום.

חומר Toolox הוא פלדה מרווה ומחוסמת שהוקשה מראש ישירות על ידי מפעל הפלדה. אין צורך בטיפול בחום. עם ראוי טיפול שטח (כגון ניטרידינג), הקשיחות הגבוהה של חומר מטריקס של Toolox והקשיות הגבוהה של שכבת השטח העליונה יכולים להשיג אפקט מצוין.

4. לארגן באופן סביר את תהליך ייצור מות ההטבעה ולהבטיח את דיוק העיבוד

לדיוק העיבוד של תבנית ההטבעה יש השפעה רבה על עמידות תבנית ההטבעה. לדוגמה, עקב פער ההרכבה הלא אחיד בתבנית הניקוב, התבנית תישבר לעיתים קרובות תחת פעולת כוח הגזירה ותשפיע על אורך חיי תבנית ההטבעה. יחד עם זאת, גימור פני השטח של תבנית ההטבעה נמוך מדי, מה שגם יפחית את עמידות תבנית ההטבעה. לכן, במהלך העיבוד, יש להקדיש תשומת לב מלאה לגודל המרווח בין החורים, הניצב של האגרוף למשטח התומך בצלחת הקבועה במהלך ההרכבה, המרווח האחיד של קוביות ההטבעה, ורמת הדיוק המנחה של שרוול המנחה פוסט המדריך. ככל שדיוק הייצור וההרכבה גבוה יותר וככל שחספוס פני השטח של החלק העובד גבוה יותר, כך העמידות של תבנית ההטבעה גבוהה יותר.

5. בחר את הלחיצה הנכונה

על מנת לשפר את העמידות של תבנית ההטבעה, יש לבחור מכבש בעל דיוק גבוה יותר וקשיחות גבוהה יותר, וטונאז' ההטבעה צריך להיות יותר מ-30% מכוח הניקוב. בדרך כלל, השימוש באגרוף סרוו יכול להאריך בהתאם את חיי התבנית ביותר מכמה עשרות מונים.

6. שימוש ותחזוקה סבירים במות הטבעה

על מנת לשפר את העמידות של חותמות הטבעה, על המפעילים להשתמש ולתחזק קוביות הטבעה באופן רציונלי. יש לתקן קוביות הטבעה בתדירות גבוהה, ואין להשתמש במות פגומות.

קישור למאמר זה:האמצעים לשיפור עמידות חותמת הטבעה


האמצעים לשיפור עמידות חותמת הטבעהמתכת, כרסום נחושת, פלדת פחמן,באינטרנט חיתוך לייזר שירות, הדפסת תלת מימד, דיוק עיבוד CNC שירותים לציוד כבד, בנייה, חקלאות ותעשיות הידראוליות. מתאים לפלסטיק ונדיר עיבוד סגסוגות. זה יכול להפוך חלקים בקוטר של עד 15.7 אינץ'. תהליכים כוללים עיבוד שבבי שוויצרי,שפשוף, חריטה, כרסום, משעמם והשחלה. הוא מספק גם ליטוש מתכת, צביעה, שחיקה משטח ו פיר שירותי יישור. טווח הייצור (כולל אלומיניום למות הליהוק ו יציקות למות אבץ) הוא עד 50,000 חתיכות. מתאים לבורג, צימוד, מֵסַב, משאבה, בית תיבת הילוכים, יישומי מייבש תוף ושסתומי הזנה סיבוביים. PTJ תתכנן איתך אסטרטגיה כדי לספק את השירותים החסכוניים ביותר כדי לעזור לך להגיע ליעד שלך, ברוכים הבאים ליצירת קשר ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.