האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

האתר היפני PTJ נפתח בהצלחה

האתר היפני PTJ נפתח בהצלחה

האתר היפני PTJ נפתח בהצלחה


לאחר 5 חודשים, האתר היפני PTJ (https://cncmachining.jp/) נבנה בהצלחה. והקים את צוות העסקים היפני, בראשות מנהל העסקים היפני קינקטוקו להקים את צוות PTJ יפן האחראי.

האתר היפני PTJ נפתח בהצלחה
האתר היפני PTJ נפתח בהצלחה

מנכ"ל PTJ, ג'ואו האנפינג, אמר בהצהרה: "באזור המגוון הזה, הפוטנציאל לשרת חלקים מותאמים אישית יותר ולהמשך חדשנות הוא עצום, בין אם זה עיבוד CNC שותפות ביפן או נושא המרחק ביפן. , אומרים לנו שיפן היא שוק ענק ופוטנציאלי. הספק הסיני PTJ יכול לספק חסכוניות יותר עיבוד CNC שירותים לצרכי החלקים הנמוכים והבינוניים של יפן. " במקביל, הוא גם גילה שהוא יהיה זמין ביפן ובדרום קוריאה. יותר פעולות.

קישור למאמר זה: האתר היפני PTJ נפתח בהצלחה

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


האתר היפני PTJ נפתח בהצלחהPTJ® מספק מגוון רחב של דיוק מותאם אישית עיבוד cnc סין services.ISO 9001: 2015 ו- AS-9100 מוסמכים. שירותי עיבוד שבבי CNC מדויקים מהירים 3, 4 ו -5 צירים כולל כרסום, פנייה למפרט הלקוח, מסוגלים לחלקי מתכת ופלסטיק במכונה עם סובלנות +/- 0.005 מ"מ. שירותים משניים כוללים השחזה, קידוח, CNC,למות הליהוק,מתכת ו הַטבָּעָה. מתן אבות טיפוס, הפקות ייצור מלאות, תמיכה טכנית ובדיקה מלאה רכבתעופה וחלל, עובש ומתקן, תאורת led,רפואי, אופניים, וצרכנים אלקטרוניקה תעשיות. אספקה ​​בזמן. ספר לנו קצת על תקציב הפרויקט שלך וזמן המסירה הצפוי. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים המשתלמים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [מוגן בדוא"ל] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.