האם אתה מחפש ספק מכונות עיבוד cnc מדויק בסין? PTJ יש יותר מ 10 שנות ניסיון מקצועי בכרסום CNC / 5 צירים וסיבובי עיבוד CNC וביצוע שוויצרי כדי להתאים לכל הצרכים שלך. קבל הצעת מחיר מיידית: [email protected].

הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטורים

הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטורים

הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטורים


בתהליך העיצוב של המניפולטור ישנן אפשרויות רבות לשיטות אחיזה. איזו שיטת אחיזה לבחור, בנוסף לשיקולים מבניים, היא יותר על עלות השימוש ונוחות התחזוקה. שקול, אחרי הכל, דבר טוב צריך להיחשב חסכוני.

הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטורים

הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטורים. -PTJ מכונות CNC חנות

1. הידוק הידראולי ותפיסה

המערכת ההידראולית (שילוב של תחנה הידראולית, צילינדר הידראולי, מתקן מיוחד וכו ') יוצרת כוח אחיזה לתפיסת החלקים. המאפיינים שלו הם שכוח האחיזה גדול, תהליך ההרמה אמין, השליטה מדויקת והפעולה רגישה. עם זאת, למערכת ההידראולית יש חסרון הבעיה של דליפת שמן הידראולי תתרחש. בשל השפעת הסביבה והזמן, הגומי אטם הידראולי שסתוםs והצילינדרים ההידראוליים יתיישנו וישתנו איכותית, מה שיוביל לדליפת שמן הידראולי ולאובדן לחץ. עלות האחזקה גבוהה יחסית.

מכיוון שכוח ההידוק ההידראולי גדול מאוד, בעת שימוש בשיטת אחיזה זו, עליך לשקול באופן מלא את האיכות והקשיחות המבנית של החלקים שנתפסו, ולחשב באופן מלא את כוח האחיזה של המניפולטור ההידראולי כדי להימנע מכוח אחיזה מוגזם. גורם גדול לעיוות ולנזק של חלקים. יחד עם זאת, בבחירת שסתומי הסולנואידים ובעיצוב עקרונות הבקרה ההידראוליים, יש לקחת בחשבון את בטיחות תהליך האחיזה במלואו. לדוגמה, כיצד להתמודד עם דליפה הידראולית, האם קיים מנגנון נעילה עצמי מקביל למניעת נפילת החלקים, האם יש מעבר בטוח במסלול המניפולטור וכו '?

2. הידוק ותפיסה פנאומטית

שילוב מערכות פנאומטיות (מדחסי אוויר, שסתומי סולנואיד, צילינדרים, מיוחדים מתקניםוכו ') יוצר כוח מהדק מתאים לתפיסת חלקים. המאפיינים שלו הם מבנה פשוט, כוח פלט קטן יחסית, תגובת מהדק מהירה ותחזוקה העלות נמוכה, אך להידוק הפנאומטי יש גם פגמים מסוימים. בגלל דחיסות האוויר, יציבות מהירות העבודה שלו ירודה. בתהליך של דחיסת אוויר, קל לייצר אבק, מים ומגזינים אחרים, מה שמוביל לנזק של רכיבים פנאומטיים. תדירות הנזק והחלפה גבוהה מדי, והאמינות נפגעת מאוד. השימוש בצינור האוויר פגיע ביותר להשפעות סביבתיות, העלולות לגרום להזדקנות, סדקים ולגרום לדליפת מקור אוויר. ובגלל כוח ההידוק הקטן, אירועי היישום שלה הוא כפוף גם למגבלות מסוימות.

המאמר שלנו חולק בעיקר שתי שיטות הידוק פנאומטיות, שהן גם שתי שיטות הידוק נפוצות להידוק פנאומטי.

כוח ההידוק ומשיכת ההידוק של האצבע הפנאומטית הזו קטנים יחסית, המתאימים לאחיזה של חלקים קטנים. הוא נמצא בשימוש נרחב בהרכבה ועיבוד קווים אוטומטיים רבים. בעת בחירה, עליך לשים לב ללחץ המרבי ובחירת שבץ חייבת לעמוד בדרישות העיצוב שלך. יחד עם זאת, מכיוון שהציפורניים של חלק זה קצרות מדי, עלינו ליצור עיצובים מתאימים בהתאם לצורת ומאפייני החלקים המהודקים במהלך השימוש, ועלינו לשקול אותם גם במלואם. דרישות קשיחות ודרישות התנגדות ללבוש, מכיוון שהפעלת הקו האוטומטי היא מספר רב של תהליכים שחוזרים על עצמם, ולכן לעיצוב לסתות ההידוק אנו מציעים כי חלקי המגע צריכים להיות נכבים או סגסוגים, מה שיכול לשפר מאוד את ההתנגדות של את לסתות ההידוק. דרגת טחינה. 

יחד עם זאת, ברגי הנעילה שנבחרו צריכים לנסות גם לבחור בברגים בעלי חוזק גבוה, כגון 12.9 ברגים. מכיוון שהברגים הקבועים מסוג זה קטנים יחסית, הברגים בעלי חוזק כללי קלים לשבירה והחלקה של השיניים. למעשה, הטיפול בפרטים אלה מהווה את הערובה האמינה ביותר ליציבות של קו אוטומטי.
לשימוש בכוסות יניקה ואקום, עלינו לשקול היטב את איכות החלקים שיש לתפוס ואת גימור המשטח, כי רק גימור משטח טוב יחסית יכול ליצור יניקה ואקום בצורה חלקה ולספק כוח אחיזה ויניקה אמין. 

עלינו לשקול גם חשיפה לממסים שונים תשפיע על קורוזיה והזדקנות של צ'אקי ואקום. לדוגמה, בדרך כלל אנו משתמשים בצ'אקי ואקום בקווי עיבוד אוטומטיים. לרוב נוזלי הקירור לעיבוד יש השפעה קורוזיבית מסוימת, במיוחד עבור מוצרי פלסטיק, כך שקל לגרום להזדקנות של צ'אקי ואקום. 

בשלב זה עלינו לבצע כמה דרישות והתייעצויות מיוחדות עם ספק כוס היניקה הוואקום בנוגע לחומר כוס היניקה הוואקום. במידת הצורך, אנו יכולים לבקש מהצד השני לספק דוגמאות מתאימות לניסוי ולאחר מכן לסיים את הצורה.

בנוסף, הקדישו תשומת לב מיוחדת לנקיון ולתברואה של מחולל הוואקום, כי לאחר דחיסת האוויר, גם האבק באוויר יידחס. לאחר ערבוב עם המים וערפל השמן באוויר הדחוס, הוא ייצור בוצה שתחסום את הוואקום. 

התוצאה הסופית היא שכוח היניקה של כוס היניקה מצטמצם ביותר, ולא ניתן לתפוס את חומר העבודה בדרך כלל. במקרה זה, אנו יכולים להחליף את גנרטור הוואקום או לפרק את מחולל הוואקום המקורי לניקוי.

3. תפיסת אלקטרומגנטים

החלקים נתפסים על ידי המערכת האלקטרומגנטית. ליישום מערכת אלקטרומגנטית זו יש מגבלות מסוימות. לדוגמה, הוא יכול לתפוס רק חלקים ספציפיים שהאלקטרומגנט יכול לספוג. במקרים רבים, אין להשתמש בו, לדוגמה, אתה רוצה להבין. 

עבור מוצר פלסטי, בעקשנות שיטת אחיזה כזו אינה מתאימה. שיטת האחיזה של האלקטרומגנט יציבה ואמינה, כוח הספיחה חזק במיוחד והמבנה פשוט וברור מאוד, אך יש לה גם השפעות שליליות מסוימות, למשל, הוא יתמגנט ויתפס. חלקים, ישנן דרישות מבניות מסוימות, ישנן סכנות בטיחות נסתרות כאשר החשמל מנותק לפתע, ועלות התחזוקה והסף גבוהים יחסית.

ישנן שתי אפשרויות לשיטת אחיזה אלקטרומגנטית זו:

  • 1) מופעל באמצעות מגנטיות. בנסיבות רגילות, אלקטרומגנט מסוג זה אינו מגנטי. רק כאשר הוא מופעל, הוא ייצר מגנטיות מתאימה, והמגנטיות תייצר כוח ספיחה. לאחר כיבוי החשמל, המגנטיות נעלמת ומושכת. הכוח גם נעלם. כמובן שאם האלקטרומגנט יהיה גדול, המגנטיות לא תיעלם באופן מיידי ותהיה תופעת רימננס מסוימת. לכן, כאשר בוחרים שיטת אחיזה מסוג זה, עליכם לשקול את גודל הריקאנס ואת הזמן לדמגנטיזציה מוחלטת. . ועבור אלקטרומגנטים רבים, זמן האנרגיה לא יכול להיות ארוך מדי, מכיוון שזמן האנרגיה ארוך מדי יגרום להתחממות האלקטרומגנט, והחימום הרציף יגרום בקלות להזדקנות ולנזקים של האלקטרומגנט.
  • 2) המגנט מופעל וממוגנט. בנסיבות רגילות, מגנט מסוג זה הוא מגנטי. כאשר הוא מופעל, המגנטיות תיעלם וכוח הספיגה ייעלם גם הוא. עם זאת, שיטת אחיזה זו בדרך כלל משפיעה על החלקים שמסביב. דרישה, מכיוון שניתן להעביר כוח מגנטי דרך החלל, הוא עשוי להימשך לדברים אחרים במהלך תהליך האחיזה של חלקים, ולכן יש להקדיש תשומת לב מלאה בעת העיצוב.

קישור למאמר זה: הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטורים

הצהרה מחודשת: אם אין הוראות מיוחדות, כל המאמרים באתר זה מקוריים. אנא ציין את המקור להדפסה חוזרת: https: //www.cncmachiningptj.com/,thanks!


הבחירה והעיצוב של שיטת אחיזת מניפולטוריםחנות CNC PTJ מייצרת חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. כרסום CNC 5 צירים זמין.עיבוד סגסוגת בטמפרטורה גבוהה טווח כולל עיבוד שבבי איונל,עיבוד שבבי מונל,עיבוד שבבי של אסקולוגיה חנון,קרפיון 49 עיבוד שבבי,עיבוד Hastelloy,עיבוד שבבי Nitronic-60,Hymu 80 עיבוד שבבי,עיבוד שבבי כלי פלדה,וכו.,. אידיאלי ליישומי חלל.עיבוד CNC מייצר חלקים בעלי תכונות מכניות מצוינות, דיוק וחוזר על הדעת ממתכת ופלסטיק. 3-ציר & 5-ציר כרסום CNC זמין. אנו אסטרטגיה איתך לספק את השירותים היעילים ביותר שיעזרו לך להגיע ליעד שלך, ברוך הבא לפנות אלינו ( [email protected] ) ישירות לפרויקט החדש שלך.